بهترین هدفون ضربان و از earbuds برای هر فعالیت

اپل Beats با نام تجاری هدفون بی سیم و از earbuds باقی مانده است مورد علاقه در میان مردمی که به دنبال ترکیب سبک عملکرد و کیفیت صدا. اما ضربه باعث می شود بسیاری از محصولات مختلف از حرفه ای over-the-ear استودیو هدفون به واقعی بی سیم از earbuds به معنای فعال ترین سبک زندگی است.

پس چگونه شما را انتخاب کنید که Beats هدفون یا از earbuds برای شما مناسب است ؟ این همه پایین می آید به چگونه شما قصد استفاده از آنها و البته بودجه خود را.

که در آن ما می آیند. این راهنمای به بهترین هدفون ضربان و از earbuds برای هر فعالیت را به هدف مراحل خرید بسیار ساده تر — با مرتب سازی هر بیت محصول به یک دسته — اما با چیدن بهترین ضربه محصول برای نیازهای خاص خود را.

بهترین هدفون Beats و هدفون های کوچک در یک نگاه

بهترین هدفون ضربان به صورت جدی تمرینات: Beats Powerbeats Pro

چرا شما باید آنها را خرید: آنها outlast خود را طولانی ترین تمرین شما در حفظ و در حال حرکت با معتبر باس و شکستن نیست از کمی (یا بسیاری) از عرق.

که آنها برای: کسانی که می خواهند یک تمرین همراه با صفر و گیرایی.

چرا ما برداشت Powerbeats Pro:

وجود دارد هیچ کمبود واقعی بی سیم از earbuds خود را روز به روز رفت و آمد و یا حتی یک روحیه سگ-راه رفتن جلسه. اما به صورت جدی تمرینات — نوع که شما را از نفس افتاده و در آستانه عبور — شما باید خیلی بیشتر از یک مجموعه منظم از حقیقی های بی سیم جوانه.

به همین دلیل است که این Powerbeats طرفدار هستند بنابراین کاملا با هدف بالا-شدت فعالیت است. ساخته شده است در گوش قلاب به طور کامل قابل تنظیم ارائه مناسب است که نه تنها راحت اما بسیار امن است. چهار مجموعه از سیلیکون گوش راهنمایی باید این معنی است که هر کس می تواند پیدا کردن اندازه آنها است.

آخرین چیزی که شما می خواهید در حالی که آموزش برای نیمه ماراتن است به یک earbud راه اندازی خود را به جاده ها است. ما عملا می تواند تضمین Powerbeats Pro برنده حرکت نمی کند مگر اینکه شما می خواهید آنها را به.

این Powerbeats Pro با استفاده از دکمه های فیزیکی به جای استفاده از کنترل های لمسی که یک انتخاب عاقلانه است. هر چند گاهی اوقات کمی بیش از حد آسان برای فعال کردن آنها تضمین شده برای پاسخ هنگامی که شما فشار آنها را به جای نیاز به پی در پی ضربه زدن.

بهتر است اگر شما یک کاربر آی فون وجود دارد بدون نیاز به فشار دکمه در همه. به سادگی می گویند “هی سیری” به دنبال دستورات مانند “به نوبه خود تا حجم” یا “جست و خیز این آهنگ” و آرزوی خود را که سیری فرمان. این است که اگر شما هنوز هم باید توانایی به صحبت می کنند که شما در خط پایان.

کیفیت صدا بسیار عالی است به خصوص اگر می خواهید تمرینات خود را به همراه یک وعده سالم باس. هشت ساعت عمر باتری با هر بار شارژ باید بیش از اندازه کافی حتی برای مسابقات سه گانه هر چند همین حالا آنها را شنا — این IPX4 امتیاز بزرگ برای عرق و باران اما نه برای غوطه ور شدن در آب است.

آیا آنها مناسب است ؟ تقریبا. شارژ مورد گسترده است; بد نیست برای یک کیسه ورزشگاه اما قطعا نه جیب پسند. ما تجربه برخی ضعیف اتصالات بی سیم در طول بررسی ما اما که ممکن است ناهنجاری.

ما نیز کمی شگفت زده اپل نمی ساخت Powerbeats Pro با شفافیت حالت برای اجازه دادن به خارج برای تلفن های موبایل در. شما فقط باید فوق العاده مراقب باشید در هنگام کار کردن در نزدیکی افراد دیگر و یا ترافیک.

پس از آن وجود دارد ، به طور معمول $250 شما گاهی اوقات می توانید آنها را پیدا کنید برای $50, کمتر, اما آنها هنوز هم در میان گران تر انتخاب که آن را می آید به واقعی بی سیم از earbuds.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Powerbeats نرم افزار را نقد کنید

بهترین Beats هدفون برای سبک زندگی فعال: Beats Powerbeats 4

Powerbeats 4
کالیب دنیسون / Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: عمر باتری طولانی تر و ارزان تر از Powerbeats طرفدار اما با همان صدای عالی و ورزش-گرا مناسب است.

که آنها برای: کسانی که می خواهند تمام روز, تناسب اندام همدم و کسی که از ذهن نیست حضور یک سیم اگر آن را موجب صرفه جویی در برخی از پول است.

چرا ما برداشت Powerbeats 4:

هر چند از لحاظ فنی هنوز به سادگی به نام Beats Powerbeats ما یش در “4” چون آنها نسل چهارم این هدفون بی سیم و هنگامی که شما در حال خرید برای آنها شما ممکن است به راحتی آنها را با اشتباه بزرگتر (و در حال حاضر ارزان تر) third-gen Powerbeats.

هر آنچه که شما آنها را, آنها هنوز هم یکی از بهترین گزینه های بی سیم برای افرادی که مایل به زندگی در خط سرعت.

با همان یکپارچه گوش قلاب طراحی Powerbeats نرم افزار و اصلاح کابل قرار دادن نگه می دارد که سیم دور از صورت خود را جدید Powerbeats بهتر از همیشه برای همه نوع از فعالیت است.

برخی ممکن است می گویند که درست بی سیم از earbuds بهترین راه حل برای تناسب اندام و قطعا بحث ما با آن موافق است اما این بدان معنا نیست که کابل متصل earbuds نمی تواند رقابت در همه.

در میان Powerbeats مزایای عظیم است عمر باتری — 15 ساعت — به راحتی با شکوه حتی بهترین واقعی بی سیم از earbuds. شما هرگز تجربه همگام سازی و یا مسائل مربوط به اتصال بین دو earbuds و حتی اگر شما دریافت کنید که امضا سنگین-باس, ضربه, صدا, فقط $150, شما نمی خواهد که به پرداخت به عنوان مقدار به آن را دریافت.

با اپل H1 بی سیم تراشه Powerbeats باید فوق العاده سیم, برد بی سیم, بنابراین شما می توانید ترک گوشی خود را در کیسه خود را و یا قفل و متصل باقی می ماند در طول رژیم تناسب اندام خود را. H1 همچنین کمک های مالی کاربران آیفون و…) و دسترسی به Siri مهم ارتقاء بیش از سومین نسل Powerbeats.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Powerbeats 4 نقد و بررسی

بهترین هدفون ضربان مهم برای گوش دادن به موسیقی: Beats Studio 3 بی سیم

Beats Studio 3 Wireless Headphones
ضربان

چرا شما باید آنها را خرید: آنها بزرگ راحت قوطی که ارائه صدای عالی و قابلیت حذف نویز بیش از حد.

که آنها برای: هر کسی که در مورد درجه یک کیفیت صوتی و مهم نیست کسی که در اطراف یک اندازه هدفون را به آن را دریافت.

چرا ما برداشت Beats Studio 3 بی سیم:

ما به سرعت در حال نزدیک شدن به نقطه که در آن مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds بتواند تمام صوتی خوبی از تمام اندازه هدفون, اما برای برخی از افراد هیچ چیز را کاملا جای پوشیدن یک مجموعه بزرگ و راحت و دنج قوطی و گم شدن در موسیقی است.

برای این دوستان توصیه می کنیم Beats Studio 3 بی سیم. اما اجازه ندهید که اندازه خود شما احمق — آنها ممکن است بزرگترین هدفون که ضربان می کند اما فقط در 9.17 اونس آنها در میان سبک ترین over-the-ear سر و صدا لغو هدفون شما پیدا کنید.

بر خلاف بیت’ جدیدتر بی سیم مدل Studio 3 بی سیم مجهز به اپل W1 بی سیم تراشه. آن را هنوز هم قابل توجه قطعه از سخت افزار به صورت سریع آن-جفت شدن و تعویض با محصولات اپل و فوق العاده خود را بی سیم قابلیت اطمینان, اما آن را نمی خواهد اجازه دهید شما را به صحبت سیری مگر اینکه شما یک دکمه را فشار دهید.

صحبت از دکمه استودیو 3 بی سیم به شما earcup مبتنی بر کنترل برای همه از رایج ترین ویژگی های play/pause, تماس با جواب/پایان, volume up/down, آهنگ, جست و خیز و البته سیری.

هر چند نه کاملا به عنوان خوب در نویز به عنوان مدل از سونی یا بوز این هدفون ضربان انجام یک کار بسیار خوب از ساکت کردن جهان خارج چیزی است که با کمک مجموعه ای از میکروفون ها در داخل earcups که اطمینان از ANC بهینه سازی شده است برای چگونه به خوبی earcups مهر و موم شده را به سر خود را.

تا آنجا که به صدا مربوط می شود وجود خواهد داشت چند شگفتی برای ضربه طرفداران: صدا امضای هنوز هم باس رو به جلو و بسیار پر جنب و جوش, مناسب برای, pop, rap, hip-hop و EDM — اما همیشه کمی متعادل بهتر از قبلی مدل استودیو.

با حدود 22 ساعت از زمان پخش با کنگره درگیر و تا 40 با آن خاموش Studio 3 بی سیم را می توانید نگه دارید برای طولانی ترین پرواز. یک 10 دقیقه ای سریع شارژ ارائه اضافی 3 ساعت پخش.

آن را ممکن است بیشتر قابل حمل Beats مدل, اما ما در حال حدس زدن شما احتمالا نمی خواهد ذهن زمانی که شما آنها را می شنوید.

بهترین Beats هدفون لغو سر و صدا: Beats Solo Pro

Beats solo pro button press
جولیان Chokkattu / Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: The Beats Solo Pro ارائه یک ترکیب فوق العاده از سبک ANC صوتی با کیفیت و قابل حمل است.

که آنها برای: کسانی که می خواهند عالی لغو سر و صدا و بدون به خطر انداختن توانایی شنیدن جهان اطراف شما هنگامی که آن را می شمارد.

چرا ما برداشت Beats Solo Pro:

این Beats Solo Pro ممکن است بهترین Beats هدفون تا کنون. مسلح با اپل آخرین نویز فن آوری آنها ادعا می کنند به تجزیه و تحلیل محیط اطراف خود را هزاران بار در هر ثانیه به طور مداوم مسدود کردن صداهای ناخواسته.

تنها با یک دکمه قابل مشاهده فقط دکمه روی هدفون — شما می توانید سوئیچ بین ANC و شفافیت حالت که flips یک نویز اسکریپت و اجازه می دهد تا جهان خارج در به طوری که شما می توانید یک مکالمه و یا فقط اقامت آگاهی از جهان اطراف شما. شما همچنین می توانید به نوبه خود هر دو تابع را با همان دکمه.

صدا بسیار خوب در Beats Solo Pro; آنها به دنبال در استودیو 3 بی سیم’ قدم به قدم با در نظر گرفتن بیش از کرات ضربان باس امضا کردن یک شکاف که اجازه می دهد تا تمام فرکانس های دیگر برابر لذت بردن از یک محل بر روی صدا.

با استفاده از اپل آخرین H1 بی سیم تراشه انفرادی نرم افزار را فوق العاده سریع جفت شدن با اپل و می تواند به شما اجازه صحبت به سیری و … اما یکی از جالبترین ویژگی های صوتی های. هنگامی که با استفاده از جدیدتر دستگاه های اپل (مثل آیفون 8) به عنوان منبع شما می توانید جفت انفرادی Pro همزمان با اپل AirPods, AirPods نرم افزار و یا دیگر Beats هدفون با W1 یا H1 تراشه برای دو تا گوش دادن این که آیا آن را یک فیلم آهنگ و یا پادکست.

صحبت از H1 تراشه به عنوان یک کلاس 1 بلوتوث, دستگاه, انفرادی, نرم افزار, پیشنهاد فوق العاده طولانی عامل فاصله (تا 300 فوت در خارج از منزل) استفاده می شود که با یک کلاس 1 بلوتوث دستگاه به عنوان منبع.

عمر باتری نیز برجسته است. شما 22 ساعت با ANC اما این جهش به 40 ساعت در زمانی که شما آن را خاموش. شما به راحتی می توانید گسترش گوش دادن خود را با 10 دقیقه سریع شارژ فراهم می کند که بیشتر از سه ساعت از پخش.

اگر وجود یک نقطه ضعف جدید, انفرادی, نرم افزار, آن را در درایو خود را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. مثلا هیچ دکمه قدرت. به نوبه خود آنها را بر شما آشکار شدن آنها در حالی که تاشو آنها تا نوبت آنها را خاموش. آن را هوشمندانه اما هر کس نمی خواهد که مانند آنها شده باقی بماند تا زمانی که آنها در حال آشکار شد.

نیز وجود دارد هیچ هدفون ورودی بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از آنها را با یک غیر-بلوتوث موسیقی منبع و یا یک هواپیما پردازنده سیستم سرگرمی مگر اینکه شما یک بلوتوث لوازم جانبی مانند AirFly.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Beats Solo Pro نقد و بررسی

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>