بهترین Apple Watch موارد برای سال 2020

خود اپل دیده بان سزاوار همان حفاظت به عنوان تلفن خود را, اما بسیاری از مردم نمی همیشه فکر می کنم در مورد قرار دادن یک مورد در خود اپل دیده بان. که به معنی آن خطر آسیب است که احتمالا بسیار بالاتر از شما می خواهم.

حق انتخاب پوشش خود را به نگه داشتن سازمان دیده بان امن و بدون تداخل با عملکرد و یا باعث خرابی خود را سبک می تواند دشوار باشد. این لیست برخی از بهترین موارد ما در بر داشت با یک تنوع از ویژگی های را با توجه به هر پوشنده لباس را نیاز دارد. هنگامی که سازمان دیده بان خود را محافظت شده است, مطمئن شوید که شما چک کردن بهترین برنامه های اپل دیده بان به عنوان به خوبی.

Monocarbon واقعی فیبر کربن مورد

Monocarbon Real Carbon Fiber Case

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از قرار دادن یک پوشش بیش دیده بان خود را اما شما هنوز هم می خواهید که حفاظت اضافی سعی کنید Monocarbon فیبر مورد. آن را بسیار سبک وزن بدن از 0.7 گرم ساخته شده است با اصل فیبر کربن مواد. آن براق متناسب با صورت چسبیده و شیک به نظر می رسد بر روی مچ دست خود را. شما می توانید این مورد برای سری 4 و 5 ساعت در دو اندازه. هر واحد متناسب با تماشای دقیق و وعده های خود را به منظور ارتقاء ساعت هوشمند تجربه و ظاهر است. می آید در سیاه و سفید براق و تنها.

RhinoShield مورد سپر

RhinoShield Bumper Case

RhinoShield نازک نور مورد سپر — فقط 1.9 mm نازک و 4 گرم — فراهم می کند یک تاثیر پلیمر مقاوم در برابر بیرونی است که به شما می دهد که در نهایت رها کردن حفاظت تا 4 برای اپل دیده بان سری 4 و 5. مورد افزایش می یابد فقط کمی بالاتر از سطح صفحه نمایش خود را برای محافظت از تماشای چهره از آسیب رساندن اثرات. دقیق cutouts ارائه دسترسی کامل به سازمان دیده بان دیجیتال تاج و ضربان قلب و سنسور و شارژر. این مورد می آید در انواع رنگ های مکمل خود را سازمان دیده بان بند.

Supcase TPU

Supcase TPU

این Supcase TPU خود را محافظت می کند اپل دیده بان در حداقل ترین راه ممکن است. هنگامی که آن را در سازمان دیده بان خود را در صورت شما حتی نمی دانید آن وجود دارد به عنوان ساخته شده است در صفحه نمایش محافظ سپر سازمان دیده بان خود را از گرد و غبار و اثر انگشت و خش و ضربه. دقیق cutouts اجازه دهید شما به راحتی دسترسی به تمام کنترل دکمه های سنسور و ویژگی های سازمان دیده بان. انعطاف پذیر TPU مورد محافظت در برابر آسیب بدون camouflaging سازمان دیده بان خود را خوب به نظر می رسد و یا اضافه کردن فله. فقط ضربه محکم و ناگهانی آن را بر روی بروید. می آید در یک بسته برای هر دو 40mm و 44mm اندازه.

کاتالیست مورد ضد آب

Catalyst Waterproof Case

مهندسی برای ماجراجویی کاتالیست مورد ضد آب برای اپل دیده بان سری 4 طراحی شده است برای محافظت از سازمان دیده بان خود را هر کجا که شما بروید و هر آنچه که شما انجام دهد. در مورد ویژگی های 360 درجه حفاظت. آن را حفظ عملکرد کامل IP68 ضد آب حفاظت در 330 فوت (100 متر) و MIL-STD 810G قطره در برابر 6.6 فوت (2 متر). شما دسترسی مستقیم به صفحه نمایش لمسی خود را حتی اگر آن را محافظت از آب و گرد و غبار و خاک و برف. مطرح گودی روی صفحه نمایش محافظت از روال خش و ضربه. مورد آکوستیک, ترویج فن آوری صوتی واضح. نه تنها مورد است, ناهموار, اما آن را نیز می آید با یک راحت hypoallergenic سیلیکون باند. ECG قابلیت کار نمی کند با این مورد ضد آب است. موارد مشابه قبلی اپل واچ مدل نیز در دسترس هستند.

Sunkeyou TPU برای اپل واچ

Sunkeyou TPU

این Sunkeyou نازک محافظ TPU مورد سپر برای همه نسل ها از دیده بان اپل. آن لبه های منحنی ارائه حفاظت کامل با نرم و با دوام بالا تاثیر پلی استایرن ضد آب و سپر. این مهندسی با چندین آبکاری پروسه برای جلوگیری از این مورد از محو شدن و فراهم می کند دسترسی آسان به تمام عملکردی سازمان دیده بان دکمه ها و پورت بنابراین شما می تواند شارژ خود را سازمان دیده بان به طور مستقیم و بدون نیاز به حذف این مورد. پوشش آسان است به نصب و حذف. می آید در شش رنگ به هماهنگی با سازمان دیده بان خود را از بند و یا شما می توانید خرید یک بسته با رنگ های همه فن حریف.

Yushuang اپل دیده بان مورد

Sunkeyou TPU

اگر شما به اطراف کوبیدن دستها و بازوها به همه چیز خود را در اپل دیده بان خواهد شد قدردانی حفاظت از آن می شود از این سپر-سبک شوک-ضد سیاه TPU. خود را مطرح گودی سپر تماشای چهره و ورزشی ساده و ناهموار اما موثر سبک و عملکرد است. طرف نشستن کمی بالاتر از سطح سازمان دیده بان و دقیق cutouts اطمینان حاصل شود که این مورد دخالت نمی کنیم با هر یک از تماشای این دکمه و یا کنترل. شما باید برای حذف این مورد به اتهام گاه شمار و وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک فیلم و یا محافظ صفحه نمایش شیشه ای. می آید در هر دو 40mm و 44mm اندازه.

Spigen زره ناهموار Pro اپل دیده بان مورد

Spigen Rugged Armor Pro

این شوک-مقاوم در برابر صورت خود را محافظت می کند دیده بان اپل مانند آن را با پوشیدن یک دست کت و شلوار از زره پوش. ویژگی های آن مشکی مات قاب ساخته شده از بادوام و انعطاف پذیر TPU با مد روز faux فیبر کربن لهجه و مفرغ قلاب. در حالی که اتصالات به صورت چسبیده مورد دارای دکمه های لمسی و دقیق cutouts برای تمام سازمان دیده بان توابع. 1.2 mm مرز در اطراف صفحه نمایش برای محافظت از تماشای چهره از تماس با سطوح سخت است. آن را همراه با یک بند انعطاف پذیر. مشابه نسخه از این مورد نیز در دسترس برای نسخه های قبلی از دیده بان اپل.

خندان در مورد سیاه و سفید برای اپل واچ

Smiling Black Case for Apple Watch

اگر شما به دنبال یک ultra-slim مورد محافظ برای خود اپل دیده بان خندان مورد سیاه و سفید است که یک راه خوب برای رفتن. در دسترس برای هر دو 44mm و 40mm مدل مورد ساخته شده است با ضد خراش و TPU ساخته شده است در محافظ صفحه نمایش. دقیق cutouts شما اجازه دسترسی به تمام توابع ساعت دکمه ها و پورت های در حالی که پوشش جلو و لبه های منحنی از سازمان دیده بان برای حفاظت در برابر خراش و قطره و برجستگی است. جلد اقدامات 0.3 mm و مورد وزن 0.5 اونس پس از آن می افزاید: عملا هیچ فله. شما حتی نمی خواهد می دانم آن وجود دارد. اگر شما خود را یک سری 3, تماشای, شما می توانید این مورد مشابه آن است.

X-Doria دفاع سپر برای اپل واچ

X-Doria Defense Bumper

X-Doria دفاع سپر اپل دیده بان مورد و محافظ صفحه نمایش است و نه فریب دهد به اطراف وقتی که می آید برای کمک به شما در حفاظت از خود را دیده بان اپل. قاب فلزی مقاوم در برابر پیکور در حالی که این بازی از طریق طراحی شیشه ای پوشش به شما امکان دسترسی به دستگاه خود را در حالی که ویژگی های محافظ تماشای چهره و بدن از خراش. نرم لاستیک داخلی بالشتک سازمان دیده بان خود را از تاثیر. این مورد در دسترس است برای سری 4 و همچنین قبلا دیده بان اپل ،

Supcase اسب شاخدار سوسک Pro ناهموار محافظ مورد برای اپل واچ

Supcase Unicorn Beetle Pro

هنگامی که شما نیاز ناهموار حفاظت سازمان دیده بان خود را شما می توانید تماس بگیرید در اسب شاخدار سوسک Pro که مطمئن می سازد که هر چه خشن محیط شما به سازمان دیده بان خود را امن باقی بماند. این محافظ, اما اجازه می دهد تا به شما برای دسترسی به تمام ویژگی های سازمان دیده بان و دکمه. آن را فراهم می کند جذب شوک از طریق مطرح قاب برای محافظت از صفحه نمایش از آسیب. پوشش ضربه محکم و ناگهانی-در طراحی و نصب آسان است. و فقط به نگاه کامل در مورد ویژگی های مقاوم در برابر خراش ساخته شده در باند دیده بان در انواع رنگ و دو تن.

Viqiv Bling چهره های حفاظتی مورد سپر

Viviq bling protective face bumper

درست است, بنابراین شما می خواهید خود را اپل سازمان دیده بان به نگاه کمی بیشتر dressy — یا شاید فقط کمی وجود دارد. سازگار با تقریبا تمام دیده بان اپل مدل Viqiv تبدیل سازمان دیده بان خود را به متمایز به دنبال قطعه از طلا و جواهر. شما نمی توانید به اشتباه با یک سبک کریستال rhinestone پوشش با sparkly کمی twinkles در اطراف تماشای چهره که قطعا جلب توجه و ایستادگی کردن در محیط های تاریک. بدون نیاز به خاموش باند دیده بان هنگامی که شما نصب و یا حذف این مورد. آن دوام قاب پلاستیکی است که توسط رنگ آبکاری خلاء برای ایجاد یک نگاه براق برای مهمانی ها و کنسرت و مراسم عروسی و تولد — شما نام آن را. می آید در طلا گل رز طلا, صورتی و سیاه و سفید و نقره ای. آن را بهترین خود را به نگه داشتن سازمان دیده بان خشک با این مورد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>