بهترین AirPods معاملات برای ماه مه سال 2020: AirPods و AirPods Pro

پیدا کردن یک جفت از AirPods در یک بن تخفیف نیست به نادر به عنوان شما فکر می کنم — اگر شما می دانید که به کجا نگاه. خوشبختانه ما به انجام کار سخت را برای شما فهرست نویسی همه از بهترین AirPods معاملات بنابراین شما لازم نیست که به بزحمت راه رفتن در سراسر اینترنت در جستجوی یک سوزن در انبار کاه است.

این که آیا شما پس از اجرا از آسیاب AirPods با شارژ مورد واقعی بی سیم earbuds این souped تا AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد و یا حتی جدید top-of-the-line AirPods نرم افزار شما می توانید بقیه مطمئن شما در حال گرفتن آنها در ارزان ترین قیمت ممکن از طریق روندهای دیجیتال.

امروز بهترین اپل AirPods معاملات

  • اپل AirPods با شارژ مورد$135بود $159
  • اپل AirPods با شارژ بی سیم مورد$169شد $199
  • اپل AirPods Pro با قابلیت شارژ بی سیم مورد (مرمت)$220بود $249
  • اپل Airpods Pro با قابلیت شارژ بی سیم مورد$225بود $250

اپل AirPods: آنها ارزش پول ؟

اپل AirPods به صاحبان آیفون چه شراب خوب است به لذیذ پنیر — یک مسابقه ساخته شده در بهشت است. پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آنها محبوب ترین واقعی بی سیم از earbuds, معرفی کاربران به جهان شگفت انگیز از ساده سیم-free listening دوم آنها پاپ آنها را در گوش خود را.

واقعا وجود دارد نه در کل خیلی به AirPods و این چیزی است که باعث می شود آنها را به طوری فوق العاده است. پاپ فقط یکی در هر یک از گوش و شما آماده به رول. نیاز به تنظیم دوره ارسال یک آزمون در محل تماس ایجاد یک رویداد تقویم و یا پیدا کردن پاسخ به یک سوال در گوگل ؟ فقط سیری بپرسید و او به مراقبت از آن.

اپل AirPods در مقابل اپل AirPods 2: تفاوت چیست ؟

شما حتی نمی نیاز به دو بار ضربه بزنید یک غلاف به راه اندازی Siri در AirPods 2. با تشکر از گنجاندن اپل آخرین H1 chipset (در مقابل W1 در اصل AirPods) آنها همیشه برای گوش دادن معروف “هی سیری!” عبارت درست مثل آیفون. این باعث می شود برای یک تجربه کاربر بدون درز.

اما نیست که دلیل اصلی شما در حال رفتن به می خواهید به انتخاب کردن برای جدیدتر AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد. این خواهد بود که بهبود عمر باتری با AirPods 2 ارائه 50 درصد بیشتر زمان صحبت از استاندارد نسل اول AirPods. هر دو گذشته حدود پنج ساعت پخش موسیقی.

همراه شارژ فروشگاه مورد به اندازه کافی شارژ برای یک روز اضافی را به ارزش, از, استفاده, با AirPods 2 حمل و نقل با شارژ بی سیم موردی است که پشتیبانی از … خوب … شارژ بی سیم. این به این معنی شما می توانید به سادگی با کف دست زدن آنها را در یک چی پد شارژ و آنها را از آب بالا — بدون کابل رعد و برق مورد نیاز است.

اپل AirPods در مقابل اپل AirPods 2: که نیاز دارم ؟

به طوری که آیا شما نیاز دارید ؟ اگر شما می توانید زندگی بدون شارژ بی سیم از ذهن نیست نیاز به شیر غلاف به آتش سیری و می تواند زندگی می کنند با دو ساعت زمان مکالمه و سپس نگاه نه بیشتر از اولیه AirPods. شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی یک جفت برای معامله مطلق. برای هر کس دیگری آن را AirPods 2. و یا در آن است ؟

صبر کنید! آنچه در مورد AirPods نرم افزار ؟

به طور طبیعی AirPods Pro نشستن در سر میز با تر کوچکتر و فشرده تر طراحی; سر و صدا لغو; عرق-مقاومت و قابل تعویض eartips که باعث می شود آنها را یک انتخاب بهتر برای متعصب تناسب اندام. آنها همچنین صدا بهتر از هر دو AirPods و AirPods 2.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>