مانند برخی دیگر از نام های تجاری, فتوشاپ یک علامت تجاری است که در حال حاضر بسیار رایج است که آن را تبدیل به گرفتن تمام مدت برای هر نوع دیجیتال و ویرایش تصویر است. حتی منحصر به فرد افتخار از داشتن شده است به یک فعل در مدرن طرز سخن گفتن با مردم معمولا با اشاره به تصاویر شده “فتوشاپیه.” که در همه جا نیست و ناخواسته: وقتی که می آید به هر دو تازه کار و حرفه ای طراحی گرافیک وجود دارد تنها یکی از شناخته شده جهانی نام در نرم افزار بازی و نرم افزار Adobe Photoshop (که در حال حاضر جزء Adobe بزرگتر Creative Cloud مجموعه).

فتوشاپ برگزار شد که رفیع و موقعیت برای چندین دهه در حال حاضر. هنرمندان و طراحان گرافیک عکاسان و دیگر معماران و طراحان خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که چگونه آن ضروری است و به همین دلیل شما می خواهید به آن را در کامپیوتر خود ویندوز یا MacOS toolbox. فتوشاپ نرم افزار پرداخت می شود, هر چند — و نسبتا گران نرم افزار در آن (در قیمت های خرده فروشی به هر حال) — بنابراین آن را به ارزش تلاش برای پیگیری کردن یک معامله است. که در آن ما در: در زیر, ما انباشت اشیاء بدست آمده تا بهترین Adobe Photoshop تخفیف و کمترین قیمت به صورت آنلاین یافت می شود در حال حاضر همراه با یک راهنمای دستی با شرح برخی از فتوشاپ از ویژگی های تفاوت بین نسخه های فعلی شما می توانید خرید و چیزهای دیگر به دانستن قبل از شما انجام دهد.

امروز بهترین Adobe Photoshop معاملات

  • Adobe Photoshop Elements 2020$75, 100 $بود
  • Adobe Photoshop Elements 2020 و والاتر عناصر 2020 دانشجو و معلم Edition$80
  • Adobe Photoshop Elements 2020 و والاتر عناصر 2020$100, 150 $بود
  • Adobe Creative Cloud, عکاسی, طرح (فتوشاپ + لایت روم)$120/سال
  • Adobe Creative Cloud, دانش آموز و معلم Edition$240/سال

راهنمای مبتدی برای فتوشاپ

Adobe Photoshop اطراف برای چند دهه بوده و تکامل یافته بسیاری در آن زمان. محبوب کامل فتوشاپ برنامه ای است که بسیاری از ما فکر می کنم از زمانی که ما فکر می کنیم از این نرم افزار در حال حاضر بخشی از Creative Cloud suite که یک بزرگتر بسته نرم افزاری Adobe برنامه های طراحی شده برای حرفه ای ها. که گفت: شما هنوز هم می توانید فتوشاپ به خودی خود اگر شما می خواهید و یا فتوشاپ با برخی دیگر از Creative Cloud نرم افزار و بدون پرداخت برای کل بسته نرم افزاری (اگر چه اگر چه در حدود 20 دلار در هر ماه برای فتوشاپ به تنهایی به خرید یکی از بالا, فتوشاپ, بسته نرم افزاری است بسیار بهتر ارزش کلی). فقط به یاد داشته باشید که این برنامه ها از جمله استاندارد فتوشاپ برنامه ها مبتنی بر اشتراک.

برای کسانی که پس از چیزی کمی بیشتر در مقایسه به پایین, اما, نیز برای کاربران گاه به گاه که نمی خواهید به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت طرح وجود دارد این است که نرم افزار Adobe Photoshop Elements. نوشته اصلی منتشر شده با فتوشاپ 6, فتوشاپ, عناصر ساده تر مجموعه نرم افزار که بیشتر در راستای ویرایش عکس و طراحی ساده و گرافیکی وظایف و نه به صورت جدی و حرفه ای کار می کنند. آن را به طور طبیعی ارزان تر و آن را دنبال نمی کند یک اشتراک پرداخت مبتنی بر مدل. مانند تقریبا تمام نرم افزار ادوبی دو نرم افزار Adobe Photoshop Elements 2020 و Creative Cloud بسته های نرم افزاری در دسترس برای هر دو ویندوز و مک.

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud است که مجموعه ای از چندین برنامه های ویرایش — فکر می کنم چیزی شبیه به Microsoft Office به جز حتی گسترده تر — که شامل تمام برجسته فتوشاپ, طراحی گرافیک, برنامه همراه با یک بسته نرم افزاری از دیگر نرم افزار. کامل Creative Cloud چتر را پوشش می دهد برنامه های کاربردی مانند لایت روم, Illustrator, Dreamweaver و برتر به نام تنها تعداد کمی از محبوب ترین و زیر یک اشتراک ساختار مبتنی بر که در آن شما پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه (یک برنامه سالانه است مسلما بهترین راه برای نمره Adobe Photoshop مقابله اینجا). وجود دارد برنامه های مختلف نیز در دسترس بنابراین شما لزوما مجبور به پرداخت برای همه چیز اگر شما به آن نیاز نیست. Adobe Creative Cloud است حق بیمه نرم افزار با برچسب قیمت برای مطابقت با, اما آن را شامل نسخه کامل برجسته از فتوشاپ و دور و دور بهترین انتخاب برای حرفه ای ها و دیگر کاربران جدی است. یکی از فوق فتوشاپ معاملات نیز ممکن است به شما کمک کند صرفه جویی در برخی از پول بر روی آن بیش از حد.

Adobe Photoshop Elements 2020

منتشر شده در ماه اکتبر سال گذشته آخرین سال 2020 تجدید نظر در نرم افزار Adobe Photoshop Elements موفق فتوشاپ لو (Limited Edition) به عنوان Adobe ورود به سطح شطرنجی گرافیک ویرایشگر و بهترین انتخاب برای تازه کار و کاربران گاه به گاه. استاندارد Photoshop Elements 2020 بسته است و بیشتر با تمرکز بر عکاسی و ویرایش عکس از 2D گرافیک و طراحی و ساخت آن کمتر مفید از Creative Cloud (که ویژگی های استاندارد کامل فتوشاپ برنامه) به صورت حرفه ای استفاده کنید. با اینحال این یک انتخاب برای علاقمندان و کاربران به طور کلی به ویژه هنگامی که شما در نظر است که آن را بطور قابل توجهی ارزان تر از Adobe Creative Cloud می کند و افسار به شما ماهانه یا سالانه طرح پرداخت.

توسط نرم افزار Adobe Photoshop اشتراک?

Adobe Photoshop Elements یک خرید یک بار تا زمانی که شما آن را خرید شما خود را که مجوز برای زندگی با هیچ هزینه اشتراک. بیشتر کامل و حرفه ای درجه Adobe Creative Cloud نرم افزار و بسته های نرم افزاری از سوی دیگر در حال مبتنی بر اشتراک (نه بر خلاف مایکروسافت Office 365 مجموعه) اما شما لازم نیست که به پرداخت برای همه چیز به فتوشاپ. بسته مانند Creative Cloud عکاسی طرح که بسته های نرم افزاری با فتوشاپ لایت روم, نمایندگی برخی از گزینه های ارزان تر برای کسانی که تنها نیاز به برنامه های خاص. همچنین یک راه خوب برای نمره Adobe Photoshop معامله در این اشتراک مبتنی بر برنامه است که به دنبال برای تخفیف سالانه مجوز در پرداخت به جای ماه به ماه.

آیا فتوشاپ کار در Chromebook?

همانطور که در حال حاضر نرم افزار Adobe Photoshop و دیگر Creative Cloud نرم افزار تنها در دسترس برای ویندوز و MacOS. اما کسانی از شما که کار بر روی یک Chromebook نیست بدون برخی از گزینه های: Chrome OS کاربران می توانید دانلود فتوشاپ اکسپرس موبایل نسخه از فتوشاپ است که با این نسخهها کار در یک Chromebook به لطف سیستم عامل سازگاری با برنامه های آندروید. Chrome OS نیز اجازه می دهد تا برای کنترل دسکتاپ از راه دور به این معنی که شما می توانید با استفاده از Chromebook خود را به دسترسی از راه دور به یک کامپیوتر و یا مک است که در حال اجرا نرم افزار Adobe Photoshop و استفاده از آن است که راه.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو