بهترین اقدام دوربین برای سال 2020

بهترین اقدام دوربین نیست فقط ایستاده در حاشیه — آنها تبدیل به بخشی از عمل خود را بدون توجه به چگونه مرطوب گرد و خاکی و یا پر از دست انداز است که اقدام است. بهترین اقدام دوربین GoPro Hero8 سیاه و سفید. این شرکت آغاز شده است که طب مکمل و جایگزین اقدام شوق بازگشته است با یکی دیگر از برنده و نگه می دارد هل دادن محدودیت از آنچه ممکن است با تثبیت کننده تصویر الکترونیکی و ویژگی های دیگر.

GoPro است که به دور از تنها نام اقدام دوربین بازی اما. رقیب DJI وارد نزاع در سال گذشته با عالی Osmo عمل در حالی که بودجه گزینه های تضعیف GoPro توسط عادلانه حاشیه اگر شما فقط به دنبال یک دوربین با کیفیت به قیمت ارزان. وجود دارد در حال حاضر حتی یک اقدام دوربین که تبدیل به یک دوربین 360. در اینجا میدارد ما را برای بهترین اقدام دوربین, شما می توانید خرید در سال 2020 است.

بهترین اقدام دوربین کلی: GoPro Hero8 سیاه

چرا شما باید خرید این: آن فوق العاده صاف تثبیت کننده تصویر الکترونیکی باعث می شود برای یک تجربه کاربری عالی.

که آن را برای: افراطی ورزشکاران و vloggers.

چرا ما برداشت GoPro Hero8 سیاه:

وقتی که می آید به اقدام دوربین های GoPro است که به نام خانواده. این نام تجاری است که در آن آغاز شده و ادامه این راه را به منجر شود. این Hero8 سیاه, اولین فیزیکی طراحی مجدد از Hero5 سیاه شامل ساخته شده است در کوه است که به شما اجازه می دهد چشم پوشی از یک قاب و یا مورد. این باعث می شود آن را سریع تر و آسان تر به راه اندازی در حالی که همچنین اجازه می دهد تا شما برای تعویض باتری و کارت حافظه در حالی که دوربین نصب شده است به چیزی. این دوربین همچنین نازک تر به طور کلی ساخت آن را بیشتر pocketable.

GoPro نیز تبدیل شده تا آن را قابل HyperSmooth ثبات به 2.0 در Hero8 ارائه gimbal-مانند ثبات است که روان خشنترین دنباله اجرا و یا دوچرخه سواری. آن را فراتر از قابل توجه و احتمالا دلیل شماره یک برای خرید Hero8 بیش از دیگر اقدام دوربین. آن را به دور از تنها ویژگی های جدید ، TimeWarp 2.0 ارائه می دهد راه های جدید برای ایجاد فوق العاده جلا hyperlapse ویدئوها به طور خودکار انتخاب مرور زمان سرعت بر اساس حرکت دوربین و اجازه می دهد تا شما را به کم کردن سرعت به زمان واقعی در هر نقطه. میکروفن های جدید و پردازش های صوتی الگوریتم را صدای آسان تر برای شنیدن حتی در باد می وزد و پر سر و صدا, شرایط و بهبود رابط کاربری دوربین حتی دوستانه استفاده کنید.

GoPro همچنین نورد از یک خط جدید از لوازم جانبی برای Hero8 به نام mods. فعلی مدها به شما اجازه اضافه کردن یک نور LED مینی shotgun microphone و حتی یک تلنگر به بالا عکاسی از صفحه نمایش. برای vlogger وجود دارد هرگز یک بهتر عمل دوربین از Hero8 سیاه و سفید.

GoPro همچنین در ادامه برای به روز رسانی آن برنامه تلفن همراه است که به سادگی بهترین در کسب و کار. این QwikStories ویژگی قبلا برنامه خود را در حال حاضر ساخته شده است و به شما امکان ترکیب GoPro فیلم با عکس ها و فیلم های ذخیره شده بر روی تلفن همراه خود را به سرگرم کننده به طور خودکار ویرایش کلیپ ها است که می تواند به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

البته هر کس نمی خواهد نیاز به آخرین و بزرگترین و شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا Hero7 سیاه و سفید با نام تجاری جدید در حال حاضر در هزینه کاهش می یابد. برای دیدن چگونه آن را پشته تا ببینید ما Hero8 سیاه در مقابل Hero7 سیاه مقایسه.

ما به عنوان خوانده شده Hero8 سیاه, نقد و بررسی.

متنوع ترین اقدام دوربین: Insta360 یک R

چرا شما باید خرید این: این مدولار دوربین است که هر دو استاندارد طب مکمل و جایگزین اقدام و 360 دوربین در یک تاپیک حتی یک گزینه با یک حسگر بزرگتر.

که آن را برای: ماجراجویان است که نمی تواند تصمیم بگیرد بین سنتی طب مکمل و جایگزین اقدام و 360

چرا ما برداشت Insta360 یک تحقیق:

این Insta360 یک تحقیق است و بر خلاف هر گونه دیگر اقدام دوربین در بازار است. مدولار دوربین یک R اجازه می دهد تا ماجراجویان به مبادله از مدها برای رفتن از یک سنتی با زاویه دید گسترده اقدام دوربین به یک دوربین 360 و یا حتی پیشرفته اقدام دوربین, با, 1 اینچ نوع حسگر. فکر می کنم از آن را مانند دوربین بدون آینه از اقدام دوربین, رده, فقط به جای تعویض لنز شما مبادله مدها. با وجود داشتن چندین قسمت است که پلاگین هم یکی از R است که هنوز هم کوچک و ضد آب تا 16 فوت است.

علاوه بر این تطبیق پذیری از این مدها دوربین ادغام Insta360 عالی تثبیت کننده تصویر است. با استفاده از 360 mod ثبات تقریبا کامل به عنوان آن می تواند reframe تصویر بی نهایت بدون برداشت دور پیکسل. تثبیت کننده با زاویه گسترده و لنز وزارت دفاع است نه کاملا به عنوان دیدنی, اما در مقایسه با دیگر اقدام دوربین در بازار است.

لیست امکانات برای Insta360 یک تحقیق طولانی است — نیز وجود دارد ردیابی نامرئی selfie stick حالت بیش از حد ساقط زمان ساقط و خیلی بیشتر. کیفیت تصویر چیزی است که ما می خواهم از یک اقدام دوربین در زاویه و 360 مدها و ما در حال آماده به سعی کنید از 1 اینچ لایکا mod بعدی. سنسور اندازه نقش بزرگی در کیفیت تصویر به طوری که لایکا وزارت دفاع ممکن است به یکی از R یک پا بیش از GoPro.

در حالی که بسیار عالی عمل دوربین به صورت تصویری آن را ایده آل برای عکس هنوز هم آنجا را کمی تاخیر وجود دارد که باعث می شود آن را دشوار است به زمان عکس درست و مناسب است. برخی از کنترل نیز می تواند کمی حساس است. اما برای تنوع Insta360 یک تحقیق بی بدیل است — و قیمت خیلی بد نیست یا.

ما به عنوان خوانده شده Insta360 یک R دوقلو Edition نقد و بررسی

بهترین اقدام دوربین های جایگزین به GoPro: DJI Osmo عمل

DJI Osmo Action Review
Daven Mathies/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: پیچ فیلتر, جلوی صفحه نمایش خوبی تثبیت.

که آن را برای: ماجراجویان و فیلمسازان که نیاز به آسان فیلتر و صفحه نمایش خوب.

چرا ما برداشت DJI Osmo عمل:

انتخاب کنید تا یک Osmo اقدام و اولین چیزی که شما متوجه است که آن را دارای دو صفحه نمایش ال سی دی یکی در پشت و یکی در جلو. این یک پیچ و تاب و هوشمندانه در محاکمه و درست اقدام دوربین, دستور العمل های است که اجازه می دهد تا شما به راحتی قاب کردن عکس های selfie — لمس خوب برای vlogging — یا پیش نمایش شات خود را هنگامی که دوربین نصب شده است در چنین راهی را به عنوان ایجاد صفحه عقب غیر قابل دسترس. این شهر همچنین دارای بهترین صفحه عقب از هر گونه اقدام دوربین ما تست کردم با درست نسبت تصویر 16:9 و وضوح بهتر از GoPro.

DJI دیگر از ویژگی های نوآورانه با Osmo اقدام برای حمایت از پیچ در فیلتر لنز. اگر شما نیاز به اضافه کردن یک غواصی فیلتر پلاریزه یا تراکم خنثی به سادگی باز کردن به طور پیش فرض محافظ شیشه ای و جایگزین کردن آن با یک فیلتر. این یک استاندارد اندازه موضوع که به معنی فیلتر در دسترس از بسیاری از تولید کنندگان و نه دشوار است برای پیدا کردن.

این Osmo عمل نیز چشمگیر تثبیت کننده الکترونیکی حداقل در سطح Hero7 سیاه و سفید, اما ما می خواهم آن را در زیر که از Hero8 سیاه و سفید. رابط کاربری آن است که یک کپی از GoPro است که بدان معنی است که آن را آسان به استفاده از, اما آن را فاقد برخی از ویژگی های. همچنین ضد آب و بدون یک مورد می تواند شلیک 4K/60p تصویری است و در غیر این صورت همه چیز شما می خواهم انتظار از یک گل سرسبد اقدام دوربین — همه برای پول کمتر از این Hero8 سیاه و سفید.

که در آن DJI می افتد در پشت GoPro است که با آن برنامه تلفن همراه است که به سادگی فاقد امکانات و سهولت استفاده از GoPro اما امیدوارم این تکامل به چیزی بیشتر کامل شامل بیش از زمان.

ما به عنوان خوانده شده DJI Osmo اکشن, نقد و بررسی.

بهترین اقدام دوربین برای سفر: Olympus Tough TG-6

Olympus Tough TG-5 Review
هیلاری Grigonis/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: آن است که یک ورزشی دوربین با زوم اپتیکال و حسگر بزرگتر.

که آن را برای: کسانی که از ذهن نیست یک دوربین بزرگتر در ازای اپتیک بهتر و بزرگتر سنسور.

چرا ما دشوار TG-6:

بله ما اعتراف این کشش: Olympus Tough TG-6 است که از لحاظ فنی ناهموار نقطه و ساقه دوربین و در حالی که آن را جمع و جور به اندازه کافی برای گنجاندن در جیب خود آن را بزرگتر از معمولی خود را عمل کم. پس چرا آن را خرید ؟ TG-6 است برخی از قابل توجه طب مکمل و جایگزین اقدام صفات اما در یک بدن است که در عمل مانند یک دوربین هنوز هم ساخت آن را ایده آل برای ماجراجویان است که می خواهند یک دوربین با قابلیت های است که فراتر از گرفتن فیلمبردار فیلم.

مانند یک اقدام دوربین TG-6 ساخته شده است به مقاومت در برابر عناصر (و بدون مورد کمتر) بنابراین شما می توانید آن را رها در برف و شن و ماسه و یا آب بدون نگرانی. این شهر همچنین دارای یک حسگر بزرگتر 4X زوم اپتیکال لنز و سنسور-تغییر تثبیت کننده تصویر است. برای دنباله عمل آن می توانید شلیک و انفجار تا 20 فریم در ثانیه.

در نهایت TG-6 لنز همچنین دارای یک حالت میکروسکوپ برای گرفتن چیزهایی که فوق العاده نزدیک چیزی هیچ اقدام دوربین می توانید انجام دهید. آن شاخه های خام عکس ها و ویدیو 4K با استفاده از GPS برای ثبت موقعیت مکانی خود را داده و اهرم Wi-Fi به شما اجازه به اشتراک گذاری آنلاین.

TG-6 یک به روز رسانی جزئی به محبوب Tough TG-5 با لنز جدید پوشش و… نه چیز دیگری. طراحی و امکانات در غیر این صورت یکسان اما TG-5 بود به طوری که بسیار جلوتر از زمان خود که TG-6 است که هنوز هم یکی از بهترین نقطه و شاخه شما می توانید خرید. ما TG-5 نقد و بررسی زیر خواهد اجازه دهید شما می دانید چه انتظار از TG-6 است.

ما به عنوان خوانده شده Olympus Tough TG-5 بررسی است.

بهترین ارزان, اقدام دوربین: GoPro Hero7 سیاه

Hero7 سیاه (سمت چپ) در کنار Hero8 سیاه و سفید.

چرا شما باید خرید این: بهترین از نسل قبلی در حال حاضر کمتر است.

که آن را برای هر کسی که نیاز ندارد آخرین و بزرگترین اما هنوز هم می خواهد یک جامد ،

چرا ما برداشت GoPro Hero7 سیاه:

این Hero7 سیاه شد شاخص از نسل قبلی آن باقی می ماند در GoPro صف امروز — اما در حال حاضر در هزینه کاهش می یابد. این دوربین که معرفی HyperSmooth تثبیت و در حالی که GoPro بهبود پس از آن برای Hero8 آن را هنوز هم یک ویژگی چشمگیر در اینجا.

بدن است, سبک های قدیمی, بنابراین شما هنوز هم نیاز به یک قاب نصب به وصل دوربین به هر چیزی بر خلاف Hero8 سیاه و سفید با آن یکپارچه کوه. خبر خوب این است که این همان طرح به عنوان دوربین رفتن چند نسل بنابراین اگر شما در حال ارتقا از یک Hero5 یا Hero6 شما می توانید با استفاده از همان فریم شما در حال حاضر.

تا آنجا که به کیفیت فیلم می رود, شما لازم نیست قربانی بسیار با انتخاب Hero7 بیش از Hero8. آن را هنوز هم شاخه های 4K تا 60 فریم در ثانیه و شما می توانید تمام تنظیمات پیشرفته در ProTune. تفاوت اصلی در کیفیت پایین خواهد آمد به HyperSmooth ثبات که در دسترس نیست در هر نرخ فریم آن را به عنوان در Hero8.

در حالی که ما عشق جدید پایین مشخصات طراحی Hero8 و ویژگی های سرگرم کننده مانند TimeWarp 2.0 حقیقت این است که Hero7 باقی مانده است بیش از اندازه کافی اقدام دوربین برای اکثر مردم است. ما دریغ نکنید به آن را توصیه.

ما چگونه تست

برای پیدا کردن بهترین مدل علاوه بر کیفیت تصویر ما عامل در معیارهای مانند قابلیت استفاده با سرعت نور کم قدرت تصویری و عملکرد و دوام فرم فاکتور/فشردگی و هر گونه ویژگی های منحصر به فرد است که کمک به آنها یک تا رقابت.

ما انتخاب ما بر اساس بلند مدت و کوتاه مدت تست; تجربه با مدل های قبلی; آشنایی با شرکت فن آوری; مشاوره با کارشناسان صنعت همکاران و کاربران آنلاین انجمن ها; نتایج آزمایشگاهی (مانند DxO); و دیگر شخص ثالث بررسی است. ما در سراسر هیئت مدیره – نه فقط ما تجارب خود را – برای پیدا کردن اجماع در مورد آنچه ما فکر می کنیم بهترین و اجرای دوربین های دیجیتال شما می توانید در حال حاضر خرید. ما همچنین نگاهی به فهرست قیمت گذاری برای تعیین اگر یک محصول است که ارزش این هزینه و در دسترس بودن آن است و آینده اثبات به اندازه کافی توصیه می شود. ما حتی ممکن است توصیه دوربین که نیست جدید ارائه امکانات هنوز هم بهترین در کلاس.

دوربین بازار تکامل می یابد به طور مداوم با تولید کنندگان اغلب معرفی مدل های بهتر با ویژگی های جدید است. بنابراین شما می توانید انتظار میدارد ما را به تغییر دهید, و همچنین. اما نگران نباشید: این مدل شما ببینید در اینجا با شما خواهد بود برای برخی از زمان. اگر ما پیش بینی که بهتر از مدل ها در افق ما به دولت است که در صف مقابل برای کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا شما باید خرید یا صبر کنید.

چه عمل است ؟

اقدام دوربین است یک دوربین فیلمبرداری جمع و جور طراحی شده برای گرفتن دیدگاه از آن نقطه نظر کاربر. آنها به طور کلی ساده برای استفاده ناهموار و می توانید هر دو ویدئو و عکسهای. جدیدترین دسته کم عمل هستند شامل ویژگی های پیشرفته تر که افتراق خود را از یک دیگر و در برابر بودجه ارائه شده است.

این نوع از دوربین های محبوب ساخته شده توسط GoPro و مترادف با ورزش شدید (از این رو نام). اما کم عمل می تواند برای هر مناسبت (GoPros حتی در فیلمسازی و پخش). خود را در اندازه کوچک و وزن سبک اجازه می دهد آنها را برای استفاده در بسیاری از موقعیت های خلاق و آنها را می توان نصب شده در مکان های که در آن سنتی دوربین های دیجیتال و گوشی های هوشمند نمی تواند مانند پایین اسکیت بر روی یک حیوان خانگی و یا حتی در فضا.

چرا که آنها کوچک و کم عمل تکیه بر سنسور کوچکتر از معمول نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال و در عین حال شرکت هایی مانند GoPro و سونی موفق شده اند به پمپ بزرگ تصویر با کیفیت از آخرین مدل از جمله ویدیو 4K. برای عملکرد مطلوب آنها نیاز به مقدار زیادی از نور اما زمانی که شرایط مناسب آنها می توانید عکس فوق العاده بیش از حد. بسیاری نیز شامل Wi-Fi را اجازه می دهد شما را به جفت با یک تلفن و یا قرص خود را برای کنترل از راه دور نمایش زنده و به اشتراک گذاری آنلاین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de