بهترین تلویزیون های 4K برای بازی

تلویزیون و به خصوص 4K آنهایی که تا به حال جهش عظیم در فن آوری بیش از چند سال گذشته است. در حالی که تماشای فیلم تجربه شده اند و بهتر از همیشه شده اند کمتر از مطلوب برای بازی. بخشی از آن است به دلیل صاف تکنولوژی است که باعث می شود ورزش نگاه بزرگ اما جدید فیلم و بازی های ویدئویی نگاه وحشتناک است.

مشکل دیگر این است که این تکنولوژی در تلویزیون در مقابل مانیتور. تلویزیون معمولا بالا و زمان تاخیر و در حال قفل شده است و در 60 هرتز. این باعث می شود برای کمتر از ایده آل تجربه برای بازی به خصوص اگر شما در حال بازی رقابتی بازی های آنلاین. کاهش زمان تاخیر بالاتر از نرخ تجدید و اختصاصی حالت های بازی را ساخته اند, مدرن, 4K تلویزیون جایگزین مناسب برای نظارت در سال 2020 است. در اینجا میدارد ما را برای بهترین تلویزیون های 4K برای بازی.

بهترین به طور کلی – LG OLED C9

Runner-up – Sony استاد سری A9G

بهترین 4K ارتقاء – سامسونگ Q70R

بهترین صفحه نمایش ال سی دی – Vizio 65″ P-سری کوانتومی

بهترین آینده-تصحیح – Hisense 8HG

بهترین بودجه – TCL 55 سری 6

LG C9 OLED – بهترین کلی

از نظر تجربه بازی وجود ندارد هر چیزی کاملا مانند LG C9. این OLED صفحه نمایش خیره کننده و روشن و آن را تا به برخی از ویژگی های منحصر به فرد است که آن را به خصوص ایده آل برای علاقهمندان به بازی.

مهم ترین ویژگی های HDMI 2.1, است که پشتیبانی از 4K تا 120 فریم در ثانیه. این مهم در آینده تصحیح ویژگی است که توجه زیادی به پارسه. 4K/120 مطالب اینجا نیست کاملا رتبهدهی نشده است, اما زمانی که آن را وارد پارسه خواهد شد که مجموعه ای قابل توجه برای بازی آخرین بازی است.

C9 همچنین دارای یک خودکار حالت زمان تاخیر کم است که باعث می شود این تلویزیون فوق العاده پاسخگو است. که مناسب برای رقابتی پارسه که نیاز است که لحظه به لحظه زمان پاسخ است.

مانند تمام صفحه نمایش OLED وجود دارد احتمال سوختگی در, به خصوص اگر شما با استفاده از تلویزیون های بسیاری بیش از یک دوره طولانی از زمان. اما زمانی که شما بر روی آن برای چند ساعت در روز, هر روز, LG C9 است که تا بحال بهترین تلویزیون تجربه بازی.

Sony استاد سری A9G – Runner-Up

OLED تلویزیون بهترین کیفیت تصویر دوره و جایی است که بیشتر آشکار از سونی فوق العاده استاد سری A9G. این رقابت بزرگ است که با ال جی و در حالی که LG C9 است انتخاب اول ما برای بازی سونی A9G ارائه می دهد بهترین کیفیت تصویر. آن را کاملا روشن است اما سونی دست زدن به سایه ها و رنگ های تیره تر باعث می شود این مجموعه یک انتخاب ایده آل. به همین دلیل است که لبه های بیرون LG C9 در بررسی ما است.

سونی نیز از رقبای خود می ایستد با صدای چشمگیر. صوتی در تلویزیون است که معمولا عادی اما A9G چشمگیر, وفاداری و قدرتمند حضور. آن را نمی تواند ضرب و شتم یک صدا اختصاص داده شده نوار, بدیهی است, اما از آن است که قابل اندازه کافی همه در خود را دارد.

بازی قابلیت نیز جامد بر روی آن. آن را تا 120 هرتز سرعت رفرش و زمان تاخیر کم. اما آن را پشتیبانی نمی کند یک متغیر نرخ تجدید (VRR). هنوز هم کلی تجربه صاف و پاسخگو است.

آن را کاملا در رقابت با LG C9 اما سونی A9G ارائه می دهد یک تجربه قابل توجه در کیفیت تصویر و صدای جامد.

سامسونگ Q70R – بهترین 4K ارتقاء

سامسونگ باعث می شود برخی از بهترین پانل در صنعت و Q70R یک مثال نخست است که. این Q70R چشمگیر روشنایی باعث می شود آن را مناسب برای HDR محتوا و هوش مصنوعی-صفحه 4K پردازنده چشمگیر ارتقاء قابلیت. که باعث می شود Q70R مناسب برای top-of-the-line تجربه بازی.

آن است که به خصوص مفید برای کنسول مثل Xbox One X یا پلی استیشن 4 که پشتیبانی بومی 4K و 4K ارتقاء بود. اما هوش مصنوعی فن آوری خواهد مجلل هر HD, تصویر, حتی اگر خود کنسول یا PC نیست خروجی در 4K. این Q70R اختصاصی سریع حالت بازی قطره تاخیر به 10.8 ms که به طور قابل توجهی بهبود تجربه بازی. آن را کاملا به نظارت بر سطوح, اما آن را به شدت شکاف می بندد.

Vizio 65″ P-سری کوانتومی – بهترین صفحه نمایش LED

اگر شما به دنبال کیفیت تصویر خیره کننده و بدون توپخانه برای یک OLED TV, Vizio را P-سری کوانتومی دست پایین یکی از بهترین تلویزیون های 4K شما می توانید دریافت کنید. این نقاط کوانتومی در این تلویزیون دارای رنگ های خیره کننده تفریح و سرگرمی. تنها چیزی که در صدر آن است که یک صفحه نمایش OLED.

اما نمایش زیبا به تنهایی نمی بزرگ را تجربه بازی. اما کوانتومی نیز موثر 240Hz نرخ تجدید. این بدان معناست که تجربه بازی در سراسر هیئت مدیره خواهد بود اذوقه و نوشابه صاف و لذت بخش را به بازی. P-سری حتی می توانید مسئولیت رسیدگی به اشباع بازی PC.

این Vizio P-سری کوانتومی این است که یک انتخاب عالی برای هر کسی که به دنبال یک ردیف بالا تجربه بازی است که نمی خواهد به شما هزینه چند هزار دلار است.

Hisense 8HG – برای آینده تصحیح

نه هر کس پول نقد یدکی به پوسته را برای یک OLED TV. خوشبختانه قیمت برای اجرا از آسیاب 4K تلویزیون های قابل ملاحظه ای کاهش یافته است در چند سال گذشته است. این ارزان مجموعه نیز شروع به تا حد زیادی بهبود در کیفیت و که است که با Hisense 8HG. آن را ندارد تمام زنگ ها و سوت در پایان بالاتر تلویزیون, اما آن را دارای ویژگی های به اندازه کافی به آن را به یک تلویزیون 4K و جامد بازی راه اندازی.

مهمترین این Hisense 8HG یکی از مقرون به صرفه ترین تلویزیون های 4K است که با پشتیبانی از آخرین استاندارد های HDR. که به معنی شما می توانید تصاویر با کیفیت بالا و همچنین یک مقدار مشخصی از آینده تصحیح با این مجموعه است.

کیفیت تصویر در 8HG نیز درجه یک است که تعجب آور برای محدوده قیمت خود را. دقت رنگ نقطه ای و HDR کاملا موثر است. بازی نیز یک تجربه لذت بخش با MotionRate240. آن را بهبود نمی بخشد نرخ تجدید است که هنوز هم 60Hz اما آن را تجربه نرم و صاف.

اگر شما به دنبال یک تلویزیون 4K است که شما را برای مدتی طولانی در Hisense 8HG یکی از بهترین گزینه ها است.

TCL 55 6-Series – بهترین بودجه

نه هر کس نقدی برای آخرین OLED تلویزیون. بسیاری از حتی ساخته شده پرش به 4K نشده است. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های بودجه وجود دارد. اگر شما به دنبال برای رفتن به 4K بدون شکستن بانک TCL 55 6-سری انتخابی ایده آل است. آن ارزان است اما هنوز هم ارائه می دهد ویژگی های کلیدی آن را به یک جامد تجربه بازی.

یک چیز شگفت انگیز در مورد TCL 6-سری گنجاندن نقاط کوانتومی. نقاط کوانتومی بهبود رنگ حیطه ساخت HDR مطالب واقعا پاپ. آنها معمولا این سایت متعلق به پایان بالاتر, ال سی دی, مجموعه پس از دیدن آنها مقرون به صرفه تلویزیون عالی است. شما ممکن است نیاز به تنظیم تنظیمات رنگ از جعبه ،

در حالی که وجود ندارد و هر بازی ویژگی های مانند خودکار حالت زمان تاخیر کم و یا یک متغیر نرخ تجدید آن یافت نمی شود در این مجموعه. اما شما خواهید بود سخت و فشرده برای پیدا کردن آنها را بر روی هر بودجه تلویزیون 4K. چه سری 6 را کم ورودی تاخیر قرار می دهد که آن را پیش از بازی رقابت است. آن را می سازد برای یک سرویس تجربه بازی است که بانک شکستن نیست.

در حال 4K تلویزیون فقط به عنوان خوب به عنوان مانیتور?

چند سال پیش جواب می شده اند و سخت ندارد. به لطف ساخته شده است در زمان تاخیر کم حالت و بهبود زمان پاسخ 4K تلویزیون شروع به بستن شکاف بین آنها و بازی مانیتور. اما با وجود این پیشرفت ها اختصاص داده شده مانیتور هنوز لبه آنها به خصوص در زمان پاسخ است. اما مگر اینکه شما یک جان سخت رقابتی پرنیان تفاوت در این نقطه ناچیز است به خصوص برای بالاتر پایان مجموعه.

توسط 4K ارتقاء خوب است ؟

4K ارتقاء و بهبود وضوح از هر بازی شما در حال بازی با این حال این بدان معنا نیست که آن را به بهبود کیفیت تصویر است. 4K ارتقاء بستگی به پردازنده ها در تلویزیون خود و مانند آن می تواند متغیر نتایج. به طور کلی هر چند بالاتر پایان این تلویزیون بهتر ارتقاء خواهد بود.

آیا تلویزیون های دارای نرخ تجدید و بالاتر از 60 هرتز?

نرخ تجدید در هر صفحه نمایش است که چگونه بسیاری از بار این پنل به روز رسانی در هر ثانیه است. این نمایش در Hz. بنابراین 60Hz نمایش خواهد refresh 60 بار در هر ثانیه. بالاتر از نرخ تجدید و ميانگين عملکرد نرم و صاف. چند سال پیش اکثر 4K صفحه نمایش قفل شده بودند در 60Hz اما بسیاری از تلویزیون ها بسیار بالاتر از نرخ تجدید و در حال حاضر. برخی از آنها به عنوان بالا به عنوان 240 hz هر چند شایع ترین پایان بالا است 120Hz.

آنچه در مورد تاخیر?

زمان تاخیر این است که چه مدت آن طول می کشد برای یک سیگنال ورودی برای نمایش بر روی صفحه نمایش. تلویزیون معمولا تا به حال بسیار بالاتر و زمان تاخیر نسبت به مانیتور به همین دلیل است که آنها ایده آل نیست برای بازی. پوشیدگی است که معمولا میان به زمان پاسخ برای هر تلویزیون یا مانیتور. هر چیزی بیش از 100ms است که اساسا غیر قابل استفاده برای گیم پلی. هر چیزی کمتر از 50ms قابل قبول است هر چند شما واقعا باید هدف برای یک تلویزیون با 20ms یا کمتر است.

چگونه روندهای دیجیتال انتخاب بهترین بازی 4K با تلویزیون?

به عنوان یک توجه داشته باشید در این پست نیست تکرار مکررات از میدارد ما را برای بهترین تلویزیون ها از سال 2020 است. برای انتخاب بهترین بازی 4K تلویزیون های ما در یک نگاه مقدار مجموعه ای از معیارهای که در دادگاه تجدید نظر به طور خاص برای علاقهمندان به بازی. این عوامل عبارتند از: زمان پاسخ نرخ تجدید و کیفیت تصویر. ما به طور کلی به نظر برای دستگاه های با نرخ تجدید و بالاتر از 60 هرتز یا تنظیمات که بهبود صافی.

تلویزیون بیشتر ندارد و پاسخ رسمی, زمان, بنابراین ما به طور عمده نگاه تاخیر. ما برای نگاه 4K تلویزیون های با زمان پاسخ در اطراف 20ms هر چند برخی از آنها پایین تر است.

کیفیت تصویر متغیر است و بر اساس پانل و چقدر شما مایل به صرف بنابراین ما به طور عمده متمرکز بر کیفیت زندگی ویژگی های. از نظر ما بهترین تلویزیون های 4K برای بازی برای حمایت از آخرین HDR استاندارد و دقیق رنگ تفریح و سرگرمی. 4K ارتقاء ویژگی های خوب است اما نه با یک عامل عمده در انتخاب این لیست.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>