بهترین 15 اینچ لپ تاپ برای سال 2020

مانند خود 13-inch همتایان 15 اینچ لپ تاپ در حفظ و گرفتن نازک تر و سبک تر اما آنها هنوز هم همان اسب های کاری آنها همیشه بوده است. دل XPS 15 باقی مانده است انتخاب ما در این اندازه برای توانایی خود را به خودرا برای امتحان اماده که همه قدرت را به یک نسبتا کوچک فرم. آن همه طفیلی با برخی از بازی های پانچ برای ساعت سرگرم کننده — و آن را بیش از حد پر هزینه است یا نه.

پس از صدها ساعت زمان تست و با بهترین و 15 اینچ لپ تاپ در اینجا ما لیستی از بزرگترین شما می توانید خرید.

بهترین 15 اینچ لپ تاپ در یک نگاه:

بهترین لپ تاپ 15 اینچ: Dell XPS 15

Dell XPS 15 7590 review
رایلی جوان/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: این یکی از کوچکترین 15 اینچ لپ تاپ در اطراف با برخی از ناهنجاری های کوچک, اما آن را نیز بسته به طور جدی در برخی از اجزای قدرتمند از جمله سریع CPU و GPU.

که آن را برای هر کسی که نیاز به قدرت جدی در رفتن اما نمی خواهید به بیش از حد اتاق در یک کوله پشتی.

آنچه که ما فکر Dell XPS 15:

هیچ استوارتر دست در لپ تاپ 15 اینچ بازار از دل و آن XPS 15 نمونه ای شهرت 15 اینچ لپ تاپ باید به درستی به دست آورده: آنها قابل اعتماد و قدرتمند و قوی است. آخرین XPS 15 ویژگی های تا 9-gen Intel Core i9 پردازنده و اختیاری Nvidia GeForce GTX 1650 کارت گرافیک. XPS 15 نیز یکی از کوچکترین 15 اینچ لپ تاپ های موجود وزن در فقط 4 پوند و اندازه گیری svelte 17 میلی متر آن در ضخیم ترین نقطه.

این فوق العاده املاک و مستغلات می آید با چند قدرت پردازش هر چند نه دست کم از آن صفحه نمایش است. XPS 15 ویژگی های بی نهایت لبه صفحه نمایش به معنی آن ناهنجاری ها تیغ نازک و در آزمایشات ما آن را فوق العاده پر جنب و جوش با کنتراست و نزدیک به زمین-کامل رنگ دقت است. شما می توانید انتخاب کنید از Full HD (1,920 x 1,080), 4K IPS (3,840 x 2,160) و 4K OLED صفحه نمایش به این معنی است که انواع خلاق می توانید پیدا کردن بهترین ترکیبی از کیفیت تصویر و عمر باتری خود را نیاز دارد.

XPS 15 نیز قادر به بازی rig — اگر شما از ذهن نیست تبدیل کردن برخی از تنظیمات. همه در همه, آن را بهترین گزینه اگر شما به دنبال در چیدن یک لپ تاپ 15 اینچ و آن شروع می شود در $1,000.

ما به عنوان خوانده شده کامل Dell XPS 15 را نقد کنید

بهترین 15 اینچ لپ تاپ: Razer تیغه 15 (2020)

Razer Blade base model compared
دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: آن را سریع و خشمگین لپ تاپ که هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به نگاه مانند شما در حال گرفتن برخی از کار انجام می شود.

که آن را برای: هر بازی که می خواهد قدرتمند لپ تاپ اما نمی خواهید برای حمل در اطراف هر چیزی بیش از حد شعله ور.

آنچه که ما فکر Razer تیغه 15 (2020):

پیدا کردن 15 اینچ لپ تاپ بسیار آسان آن است که در آن شما پیدا کردن بسیاری از آنها را به صداقت. برخی از آمار 14 اینچ بود و در سال 2017 Razer Blade 14 در حالی که دیگران مبادرت به 17 اینچ خاک و فراتر از آن مانند Razer Blade Pro. برای بیشتر قسمت ها هر چند بهترین تعادل بین عملکرد و فرم فاکتور را می توان در 15 اینچ محدوده. جای تعجب نیست که دقیقا جایی که Razer قرار داده شده و آخرین آن تیغه دستگاه Razer تیغه 15 شده است که افزایش قابل توجهی را برای سال 2020 نسخه. آن را نسبتا نازک به نظر می رسد بسیار جذاب و ورزشی بزرگ ساخت.

اما مهمتر از انجام آن واقعا خوب بیش از حد. این لپ تاپ شامل 10-gen Intel Core processor تا 5.1 GHz در حالت توربو عالی GeForce RTX 2080 فوق العاده با 8 گیگابایت VRAM و 16GB RAM. یک 512GB SSD سازی را پوشش می دهد. تیغه 15 نیز پشتیبانی رنگی RGB روشنایی برای هر سفارشی که شما ممکن است بخواهید. پورت در حال حاضر عبارتند از: رعد 3 و USB-C و USB و HDMI و لپ تاپ آماده است برای Wi-Fi 6. حتی برخی از به روز رسانی های خنک کننده برای کمک به نگه داشتن لپ تاپ عامل موثر است.

خود را گزینه های نمایش از محدوده 240 hz Full HD به 4K OLED (ما آمازون انتخاب شامل 4K OLED گزینه) به معنی شما می توانید شماره گیری دقیقا در عملکرد صفحه نمایش است که مناسب برای بازی های خود را نیاز دارد. Razer Blade است کمی گران اما آن ارائه می دهد یک نگاه خیره کننده است که متناسب به خوبی در یک شهرستان که در یک LAN.

جزئیات کامل ما Razer تیغه 15 نقد و بررسی

بهترین 15-inch 2-در-1:سطح کتاب 3

لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: وجود دارد هیچ انکار این 2-در-1 را منحصر به فرد و ابتکاری فرم است که به شما می دهد یک قدرتمند در اندازه کامل لپ تاپ و گسترده اما بسیار سبک وزن و قرص.

که آن را برای هر کسی که می خواهد به منظور جلب و یا نوشتن بر روی یک تخته سنگ عظیم و در عین حال نیاز به یک قدرتمند تاشو به عنوان به خوبی.

آنچه که ما فکر Microsoft Surface کتاب 3:

پیدا کردن 2-در-1 و یا قرص است که می آید در 15 اینچ اندازه است کار آسانی نیست. خوشبختانه مایکروسافت آخرین نسخه از سطح کتاب امکانات عظیم 15 اینچ صفحه نمایش است که جدا از صفحه کلید برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و سبک ترین و لوکس ترین تبلت ها در بازار امروز است. همراه با پشتیبانی برای جدید رنگی نسخه از سطح قلم و بصری سطح شماره گیری سطح کتاب 3 ارائه می دهد دسترسی به یک اکوسیستم منحصر به فرد از لوازم جانبی و لوازم جانبی. هنگامی که آن پایین می آید به آن, اما آن را فقط فوق العاده نرم و صاف کردن لپ تاپ با پیشرفت های عظیم از مدل های قبلی.

مشخصات incude چهار هسته ای, 10th-gen Intel Core processor که 30 درصد سریع تر از کتاب 2 و یک کارت گرافیک GeForce GTX 1650 برای گرافیک. شما می توانید انتخاب کنید تا 32GB رم و تا 2TB SSD اگر چه این کار به سرعت هزینه های مارپیچی به سمت بالا بنابراین مراقب باشید که شما را انتخاب کنید مشخصات شما واقعا نیاز دارید. صفحه نمایش خود را استادانه صفحه نمایش لمسی با 3,340 x 2,160 قطعنامه.

قدرت باتری برای این 15 اینچ مدل در تاریخ است بسیار چشمگیر 17.5 ساعت و اتصالات شامل USB-C و USB-یک سطح اتصال و SDXC کارت خوان. اگر شما می توانید استطاعت آن این است که یکی از بهترین 15 اینچ لپ تاپ های موجود, اما هزینه های بالا نگه داشتن کتاب 3 از یک گزینه عملی برای همه.

ما به عنوان خوانده شده کامل Microsoft Surface 3 نقد و بررسی کتاب

بهترین بودجه 15 اینچ لپ تاپ: Acer Chromebook چرخش 15

Acer Chromebook 15 Spin Review
علامت Coppock/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: آن را کارآمد و مقرون به صرفه Chromebook که به شما می دهد انعطاف پذیری 2-در-1 با تمام اندازه صفحه نمایش.

که آن را برای هر کسی که دوست دارد سادگی و امنیت سیستم عامل کروم اما می خواهد به شراب خواری Netflix در آسایش است.

آنچه که ما فکر Acer Chromebook چرخش 15:

اگر شما فقط نیاز به یک لپ تاپ 15 اینچ برای حمل و از کلاس یا دفتر — یعنی این نوع از لپ تاپ است که تنها رفتن به باز کردن یک واژه پرداز و یا ارسال ایمیل های گاه به گاه — سپس Acer Chromebook چرخش 15 شرط خوب است. فقط $450, آن را نه تنها یکی از کم لپ تاپ های گران قیمت در هر بخش از بازار بلکه یکی از ارزان ترین در لیست ما است. باید منصفانه با این حال, شما آنچه شما برای پرداخت. این لپ تاپ که به اجرا حتی بیشتر از بازی های گاه به گاه تا حدی به دلیل آن بودجه گرا طراحی به معنی آن نیست بسیار قدرتمند و تا حدی به دلیل آن را یک Chromebook.

این همچنین بدان معنی است که شما در حال اجرا ویندوز شما در حال اجرا سیستم عامل کروم گوگل دسکتاپ سیستم عامل. اساسا شما محدود به هر آنچه شما می تواند feasibly اجرا در یک مرورگر وب است. اما شما هنوز هم می تواند دسترسی به ذخیره سازی ابر خود را بررسی کنید و ایمیل و ورود به شل و بهره وری سوئیت مانند گوگل G مجموعه و استفاده از هر تعداد از دیگر برنامه های کاربردی وب در دسترس است. تبدیل خوانده شده 2-در-1 طراحی شده است و همچنین به علاوه که در آن اجازه می دهد تا شما شراب خواری Netflix در سبک تاشو صفحه کلید بازگشت یا کوه در می رم بیش از آن در چادر حالت. به طور کلی Chromebook چرخش 15 یک لپ تاپ 15 اینچ است که هزینه های کسری از آنچه شما می خواهم به صرف حتی یک گوشی هوشمند جدید.

ما به عنوان خوانده شده کامل Acer Chromebook چرخش 15 نقد و بررسی

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>