بهترین 144Hz مانیتور برای سال 2020

وجود دارد بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز در مورد مانیتورهای مدرن برای علاقهمندان به بازی اما یکی از مهمترین و تاثیرگذار است که نرخ تجدید بالا. آن را می سازد همه چیز را نگاه صاف و حتی می تواند شما را بهتر پرنیان بهبود سرعت که با آن شما نهاده شده است. 60Hz استاندارد است اما به دلیل چگونه قدرتمند مدرن کارت گرافیک یک 144Hz نرخ تجدید است که در آن شما واقعا می خواهید به.

ما بررسی بیش از 100 مانیتور در زمان ما و ما می دانیم دقیقا آنچه به دنبال در یک بازی مانیتور. بهترین ما در بر داشت توسط Asus MG279Q یک الاغ سبزه گربه وحشی پشمالو. نزدیک به نه به عنوان گران قیمت به عنوان برخی از رقابت آن را به یک تعادل خوبی از بازی ویژگی ها و ارزش. اما فراتر از آن را انتخاب کرده ایم برخی دیگر بزرگ 144Hz با ویژگی های از قبیل G-Sync و یا یک صفحه نمایش با وضوح 4K.

بهترین 144Hz مانیتور

Asus MG279Q

بهترین کلی 144Hz مانیتور

چرا شما باید خرید این: p 1440 در بالا-نرخ تجدید و زیبا IPS پنل MG279Q فوق العاده صفحه نمایش بازی در یک قیمت عالی.

که آن را برای: هر کسی که نمی مراقبت در مورد G-Sync.

چرا ما را انتخاب Asus MG279Q:

این نادر است برای ما برای جایزه نقطه بالا بر روی یک سخت افزار لیست به چیزی که نزدیک به چهار سال, اما Asus MG279Q نگه داشته است گرفتن شرکت در بازی ما قلب برای تعدادی از دلایل مهم. در سال 2020 آن باقی مانده است یک راه حل فوق العاده برای هر کسی که مایل به لذت بردن از نرخ تجدید بالا اما فقط به عنوان آن را بسیار مقرون به صرفه بیش از حد با وجود آن مجموعه ای از ویژگی های.

در p 1440 و بدون HDR آن را به بالا ترین پایان از مانیتور, اما از آن بازدید نقطه شیرین از ساخت بازی نگاه کنید به مراتب بهتر از 1080P در حالی که فاقد هیولا سربار از نرخ تجدید بالا 4K. این پشتیبانی از FreeSync به جای Nvidia G-Sync است که باعث می شود آن را ارزان تر هستند و راه به G-Sync بر روی آن کار اگر شما یک کارت گرافیک Nvidia. متناوبا, توصیه زیر است کمی هزینه بیشتر اما G-Sync پشتیبانی پخته شده در.

این MG279Q دارای زاویه دید گسترده ای فوق العاده کنتراست و رنگ به لطف پنل IPS و وسعت رنگ گسترده ای با رنگ جامد و دقت است. آن 4ms زمان پاسخ سریع به اندازه کافی برای تقریبا تمام علاقهمندان به بازی و آن را ترکیبی از Asus فن آوری است که کاهش نور آبی و نور سوسو. این حتی یک کابل مرتب بود.

این MG279Q در حال رشد است اما آن را هنوز هم یکی از بهترین بالا نرخ تجدید صفحه نمایش شما می توانید خرید و قیمت آن را مورد علاقه ما است.

Asus PG279Q

بهترین G-Sync 144Hz مانیتور

چرا شما باید خرید این: این G-Sync نسخه مورد علاقه ما 144Hz نمایش.

که آن را برای: انویدیا کارت گرافیک صاحبان که می خواهید را به بهترین از بهترین.

چرا ما را انتخاب Asus PG279Q:

این Asus PG279Q است MG279Q اما با G-Sync تکنولوژی است که به وسیله آن یک زن و شوهر از صد دلار گران تر است. اگر آن را به ارزش آن را به شما پس از آن PG279Q فوق العاده بالا refresh rate مانیتور کنه که همه از همان جعبه — البته با همان ضعف است. این یک p 1440, 144Hz پنل IPS (که می تواند اورکلاک به 165Hz) با زاویه دید و کنتراست. این بازی های مورد علاقه خود نظارت داشته باشند.

این درخشان از مانیتور در 350 nits اشباع شده اما آن را پشتیبانی نمی کند HDR بنابراین کسانی که میآید در روشنایی و رنگ نمی شود. در حالی که این چیزی است که ما دست در هنگام استفاده از یک صفحه نمایش مانند این یکی را نمی کاستن از بزرگ چگونه بالا refresh rate مانیتور این یکی است. به نظر می رسد فوق العاده در p 1440 و برگ به اندازه کافی گرافیکی سر می AAA بازی به بیش از 100 فریم در ثانیه اگر شما یک مناسب و معقول کارت گرافیک به قدرت آن است.

آن را ارزان مانیتور با هر وسیله ای اما آن را ارزان تر از بسیاری از آن 4K معاصران. Asus PG279Q ارائه می دهد ارزش برای پول است در حالی که تیک تاک تقریبا در هر جعبه ما می خواهم برای دیدن در بالا نرخ تجدید صفحه نمایش.

Acer Predator XB273K

بهترین 4K 144Hz مانیتور

چرا شما باید خرید این: این یکی از بهترین بازی اختصاص داده شده مانیتور در دسترس است.

که آن را برای: کسانی که با گرافیک قدرتمند کارت و جیب های عمیق است.

چرا ما را انتخاب Acer Predator XB273K:

این ممکن است نگاه مانند یک فوق مدرن نمایش اما Acer Predator XB273K است که اوج مدرن فن آوری صفحه نمایش ساخته شده از زمین تا برای عملکرد.

در حالی که طراحی ممکن است کمی clunky آن را طراحی شده برای به حداکثر رساندن فوق العاده-صفحه نمایش روشن و با قطع نور محیط با یک سایه سپر. این نقطه کوانتومی صفحه نمایش اجرا می شود که در رزولوشن 4K یک 144Hz نرخ تجدید پشتیبانی از HDR و G-Sync. در حالی که 400 nit روشنایی نیست و کاملا ضربه طیف وسیعی از برخی از آن پسر عموی درنده مانیتور بسیار کمی وجود دارد که مانیتور است که می تواند حتی نزدیک به تطبیق مشخصات و عملکرد دنیای واقعی از این صفحه نمایش. آن را نیز فراهم می کند سه جداگانه حالت بازی است که شما می توانید سوئیچ بین با توجه به آنچه شما در حال بازی است.

شما نیاز به یک نامعقول کارت گرافیک قدرتمند (و یا حتی جفت از آنها را) به بهره برداری کامل از XB273K قطعنامه جزئیات و فریم ریت اما حتی اگر شما نمی وجود دارد پایین تر-عناوین پایان و AAA بازی است که خواهد شد نگاه کاملا فوق العاده بر روی آن. درنده Gameview نرم افزار همچنین باعث می شود آن را آسان به مجموعه ای خاص نمایش نقاط مانند افزایش سرعت رنگ و یا تنظیم, تاریک, افزایش اگر شما ترجیح می دهند به شیرجه رفتن به تنظیمات GPU.

نیز وجود دارد غیر gaming توابع است که می تواند به نفع از جمله زرق و برق دار روی صفحه نمایش. ویرایش عکس و فیلم, مشاهده پیشرفته توسط فوق العاده رنگ با دقت و وسعت رنگ گسترده ای حمایت خود را از این مانیتور کنتراست آن را نسبت به اندازه کافی قوی برای رقابت با برخی از بهترین مانیتور های ما تا کنون آزمایش شده است.

ایسر درنده XB273K بهترین 4K 144Hz gaming monitor ما تا کنون آزمایش شده است. تنها چیزی که نسل فعلی فاقد USB-C پورت, اما آن را ارائه می کند HDMI, DisplayPort و USB 3.0 بالادست/پایین اتصالات.

ما به عنوان خوانده شده بررسی های مشابه Acer Predator XB3

سامسونگ CHG90

بهترین ultrawide 144Hz مانیتور

Samsung CHG90 Ultrawide Monitor review
رایلی جوان/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: عظیم آن شال پنل همهجانبه و زیبا به در نگاه کنید.

که آن را برای هر کسی که می خواهید به خندق ناهنجاری از چند مانیتور نصب setups.

چرا ما را انتخاب سامسونگ CHG90:

اگر فیزیکی فضای صفحه نمایش مهم ترین عامل برای شما در هنگام بازی یا کار با یک نرخ تجدید بالا وجود دارد چیزی است که می تواند ضرب و شتم سامسونگ CHG90. آن را کاملا زیاد کشش 49-اینچ مورب قبل از شما عامل این ناهنجاری. در حالی که آن را ‘تنها’ 3,840 x 1,080 بنابراین بیشتر شبیه یک جفت 27-inch 1080p صفحه نمایش در کنار هم بدون ناهنجاری که به وضوح هنوز هم به نظر می رسد فوق العاده است. با خیلی صفحه نمایش املاک و مستغلات, بازی فوق العاده همهجانبه (به 1800R انحنای کمک می کند وجود دارد بیش از حد) در حالی که کار پیشرفته با توانایی نشستن چند ویندوز در کنار هم بر روی صفحه نمایش همان.

در کنار آن 144Hz نرخ تجدید سامسونگ CHG90 همچنین پشتیبانی از HDR برای ظاهر رنگ و عمیق سفید پوستان و سیاه پوستان و 1ms زمان پاسخ بنابراین شما نیاز به ترس سایه اندازی در این صفحه نمایش است. آن را نشانی از عدم G-Sync اما FreeSync در دسترس است برای AMD پارسه و Nvidia کاربران مایل به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی چند برای قاب هماهنگ سازی.

اگر چه این نیست ارزان نظارت بر آن را تقریبا بی نظیر در این اندازه و قیمت. اگر شما می خواهید به خندق دوگانه نظارت بر نمایش و یا فقط می خواهید همهجانبه ترین شال تجربه بازی پول می توانید خرید CHG90 یکی از بهترین نرخ تجدید بالا گزینه.

ما به عنوان خوانده شده کامل سامسونگ CHG90 نقد و بررسی

ViewSonic نخبگان XG240R

بهترین بودجه 144Hz مانیتور

عارف شراب/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: آن را مقرون به صرفه و بزرگ را نگاه کنید با یک, سریع, 144Hz نرخ تجدید.

که آن را برای: کسانی که از ذهن نیست به خطر انداختن ویژگی های خاصی به مقرون به صرفه 144Hz صفحه نمایش.

چرا ما را انتخاب ViewSonic نخبگان XG240R:

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی به دریافت 144Hz نظارت و در واقع شما می توانید صرف نسبتا کمی بدون هر گونه قربانی ها اگر شما می دانید که به کجا نگاه. این ViewSonic نخبگان XG24R ممکن است به خصوص بزرگ, اما آن 24 اینچ است بیش از اندازه کافی برای 1080p بازی. آن را هنوز هم پشتیبانی از 144Hz نرخ تجدید بالا از معاصران خود را و این کار را برای زیر $300.

به عنوان یک پنل TN این هیچ جای تعجب است که این صفحه نمایش دارای یک زمان پاسخ فقط 1ms بنابراین بدون نیاز به نگرانی بیش از سایه اندازی. آن را نیز پشتیبانی از سطوح روشنایی تا 350 nits است که قابل مقایسه با برخی از مورد علاقه ما غیر HDR بازی را نمایش می دهد. حتی AMD FreeSync بنابراین کسانی که با AMD کارت گرافیک می توانید لذت بردن از اشک-بازی رایگان بدون نیاز به V-Sync.

RGB نور پس زمینه است که به خوبی لمس و تصویر کلی از این صفحه نمایش بسیار خوب بیش از حد. شما مجبور به قرار داده تا با ضخیم تر ناهنجاری و نه خسته کننده اما برای کمتر از 300 دلار شما می توانید یک blazingly سریع 1080p, نرخ تجدید بالا مانیتور. که سخت به ضرب و شتم ساخت این بهترین بودجه 144Hz نمایش ما تا کنون در سراسر آمده است.

جزئیات کامل ما ViewSonic نخبگان XG240R نقد و بررسی

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de