بتمن: بازیگران, تاریخ انتشار, و هر چیز دیگری ما می دانیم در مورد فیلم

کمیک DC' Dark Knight دارای سابقه ای طولانی در فیلم و تلویزیون و در حال حاضر او آماده برای بازگشت به صفحه نمایش

توسط DOSTEMANSALAM در 18 تیر 1399

کمیک DC' Dark Knight دارای سابقه ای طولانی در فیلم و تلویزیون و در حال حاضر او آماده برای بازگشت به صفحه نمایش بزرگ در بتمنآینده از ویژگی های کارگردانی و نوشته شده توسط Dawn of the Planet of the Apes فیلمساز مت ریوز. ما در حال حاضر ما برای اولین بار زیرچشمی نگاه کردن در بتمن جدید نگاه جدید خود را Batmobile و دیگر بسیار پیش بینی عناصر و همچنین به عنوان جزئیات کمی در مورد شخصیت های دیگر ظاهر می شود در آن.

بتمن خواهد بود که شخصیت اول از ویژگی های انفرادی پس از نتیجه گیری از کریستوفر نولان تحسین شوالیه تاریکی سه گانه و برنامه ریزی شده است به آمار تئاتر در اکتبر 2021. رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی و تعدادی دیگر از شناخته شده چهره برخی از بازی ها Gotham برجسته ترین شهروندان است.

در اینجا همه چیز ما در مورد بتمن تا کنون.

  • عنوان: بتمن
  • تاریخ انتشار: اکتبر 1 2021
  • بازیگران: Robert Pattinson, Colin Farrell, Jeremy Irons, Zoë Kravitz, جفری رایت
  • کارگردان: مت ریوز

نگه داشتن آن را تیره (اما نه بیش از حد تیره)

در جولای مصاحبه با برخورد, بتمن فیلمبردار Greig فریزر ارائه برخی از سرنخ در مورد چگونه کنون این فیلم را در آغوش شوالیه تاریکی را به خوبی ... سمت تیره تر.

"این سوال خوبی است و آن را به یک سوال بپرسید ما خودمان او گفت:" از ویژوال تن برای فیلم است. "وجود تاریکی در شخصیت مطمئن و ما نیاز به ایجاد یک خلق و خوی که آشکار است — آن را به یک فیلم بتمن. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به ظالم تیره از نظر بصری زیرا این چیزی است که ما در حال تلاش برای (انجام). ما در حال تلاش نیست که به یک رقابت در مورد کسی که می تواند تاریکترین تاریکترین تاریکترین. ما در حال تلاش برای ایجاد فتنه است. من عاشق راه برخی از کمیک نگاه کنید. شما می توانید ببینید نسبتا کاملا به وضوح در آن رمان های گرافیکی."

برای کسانی که تعجب که آیا موفقیت بذله گو می تواند الهام بخش بتمن برای رفتن حتی گریمر و تیره تر از بسیار بدخیم Batman v Superman: Dawn of Justice, این به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان خبری خوش آمدید. دقیقا کدام کمیک الهام گرفته از فریزر رویکرد بصری به فیلم یک راز باقی می ماند اما.

جدید بذله گو ؟

کمیک DC

با توجه به یک گزارش تایید نشده از, مستقیم, مدیر مت ریوز ممکن است برنامه ریزی برای معرفی یک فیلم جدید جوکر به بتمن سه گانه است. این طرح با توجه به کثیرالانتشار شایعه است به کسی را دست انداختن جدید بذله گو در سال 2021 به بتمن و معرفی او آشکار در دوم و سوم فیلم به عنوان یکی از چند خائنانی.

پس از رابرت پتینسون دامن زده شعله های آتش در یک متقاطع نظریه با تاد فیلیپس' 2019 Joker, طرفداران این باورند که آینده بتمن سه گانه ممکن است ترکیب Joaquin Phoenix به عنوان دلقک شاهزاده از جرم و جنایت. این گزارش نشان می دهد که ریوز معرفی یک نسخه جدید از این شخصیت به جای طلب کردن ققنوس به تلافی نقش خود را. هنوز هم یک لینک بین این فیلم ها هنوز هم ممکن است با توجه به این که هر دو مستقل از DCEU.

بتمن دوران مدرن

شخصیت بتمن در اطراف بوده است پس از سال 1939 و پایدار بی شماری سازگاری reimaginings و سند چشم انداز از محبوب Caped Crusader را mythos. با توجه به بتمن's کمیسر گوردون, Jeffrey Wright, اگر چه, این فیلم های آینده به ارمغان خواهد آورد که mythos به یک دوران جدید و مدرن.

"برداشت من این است — راه من توضیح آنچه که ما در حال انجام است مانند هر فیلم ما در حال کار با یکدیگر برای ایجاد یک خلق و خوی برای ایجاد یک ایده یک تنظیم یک تن" رایت گفته خبرنگار هالیوود. "این است که تکامل بعدی پس از سال 1939 هنگامی که این داستان آغاز شد."

آنچه که دقیقا نمی باشد به طور کامل روشن با توجه به مت ریوز' نگاهی است که انتظار می رود از ویژگی های بسیاری از شخصیت های کلاسیک از کت ومن به پنگوئن و حفظ همان منبع داستان. اما به عنوان بتمن چیزی است که از یک راه اندازی مجدد برای برادران وارنر پس از روی لئامت دادن مختصر با بن افلک به عنوان بتمن در DC جهان گسترش رایت می تواند به سادگی با اشاره به پیدا کردن یک جدید مستقل در محل ابرقهرمان تاریخ است.

رایت نشان داد که یکی از راه های که در آن این بتمن است که متمایز از دیگران است و در سوار خود را. "من با خواندن این اسکریپت برای Batmobile و گفتم آره, که آن را," او گفت:. "[Bruce Wayne] ایجاد شده ترین badass اتومبیل های عضلانی شما می توانید تصور کنید اما آن را ریشه در ها Gotham. این ریشه در Americana."

پیدا کردن تعادل بین تجلیل کلاسیک شخصیت اچ کردن یک فضای منحصر به فرد که در شخصیت کانن و جلو راندن برادران وارنر " هنوز در حال توسعه ابرقهرمان جهان قابل توجهی خواهد بود وظیفه. اگر رایت مصاحبه هر گونه نشانه این تصویر از یک grittier بیشتر مبتنی Gotham ممکن است پنجره ای به گذشته است که سوق DC به آینده است.

پنگوئن به طور خلاصه

پس از یک ماه سپتامبر سال 2019 گزارش در انواع مختلف نشان داد که یونس هیل در ایران به صورت یک "راز نقش" در بتمندو بار نامزد اسکار حمایت از این پروژه یک ماه بعد. هیچ دلیلی برای داده شد هیل خروج اما این گزارش نشان داد که او در مذاکرات به بازی یا لغز یا پنگوئن ها در فیلم است.

ریوز در نهایت در بر داشت خود را جایگزین هر چند با کالین فارل (در زیر) در نهایت تایید کرد به بازی Oswald Cobblepot نام پنگوئن. در یک قسمت از یوتیوب سری ستاره ها در خانه بازیگر راب مک کلور نشان داد که فارل را با استفاده از پروتز فایل پیوست برای یک مطلب طنز-دقیق تصویر از پنگوئن.

انتظار نداریم که نقش مهمی برای فارل برای بازی در این فیلم اگر چه به عنوان بازیگر خودش را نشان داد به GMA اخبار است که او نمی باید "بسیار به کار" در این فیلم است.

"من تا به حال تنها از آن آغاز شده است و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت" گفت: Farrell. "ایجاد آن زیبایی شناسی از, شخصیت, شده است, سرگرم کننده و من واقعا هستم خیلی هیجان زده به دریافت و کشف آن است. و من نمی کردم که بسیار به انجام. من باید یک مقدار مشخصی در این فیلم است. من بیش از آن به هر وسیله. اما وجود دارد یک زن و شوهر از برخی از صحنه های خوشمزه من در آن و ایجاد و من نمی توانم صبر کنید به عقب بر گردیم."

تاریخ انتشار

انتظار می رود تاریخ انتشار برای بتمن شده است نامشخص و یا غالبا تحت فشار قرار دادند برای بسیاری از پروژه های توسعه است. برادران وارنر تصاویر در ابتدا مجموعه ای 25 ژوئن 2021 به عنوان مقام برتر تاریخ برای بتمن. که تاریخ بعدها تحت فشار قرار دادند به اکتبر 1 2021 بعد از تولید متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تولید متوقف

نگرانی اطراف coronavirus تولید بتمن متوقف شد در ماه مارس ، این فیلم تا به حال تیراندازی شده است در انگلستان به مدت هفت هفته قبل از خاموش کردن. آن ناشناخته هنگامی که تولید از سر گرفته خواهد شد اما مدیر مت ریوز نشان داد که فیلمبرداری شده بود در یک چهارم به اتمام هنگامی که آن را در وقفه.

دنده و وسایل نقلیه

مدیر مت ریوز نشان داد که در نگاه اول جدید Batmobile در مارس سال 2020 از طریق یک سری از عکس های ارسال شده در توییتر.

این نسخه از یاد Batmobile ساخت اولین آن در بتمن به نظر می رسد بیشتر مبتنی چرخش در ماشین از فیلم های قبلی ارائه شده به دنبال بیشتر شبیه به یک suped تا اتومبیل های عضلانی از حمل و نقل نظامی و یا اینده ماشین جت گذشته فیلم.

در ماه فوریه یک شیرین کاری بازیگر دیده می شد پوشیدن جدید Batsuit در طول فیلمبرداری در گلاسکو, اسکاتلند. مدیر مت ریوز اعلام کرده است که این آینده را در Caped Crusader تر خواهد بود "نوآر" و اگر کت و شلوار است که هر نشانه همه چیز کوچک و تاریک در اطراف در اینجا.

شیرین کاری بازیگر دیده می شود در کت و شلوار جدید — که شامل عینک در ماسک eyeholes — و آنچه به نظر می رسد جدید Batcycle.

تصویری از این مجموعه نشان می دهد که این Batcycle خواهد بود به طور قابل توجهی پایین کمرنگ از Christian Bale, هیولا ماشین در شوالیه تاریکی سه گانه است.

این عکس ها همچنین نشان داد Pattison را Batsuit باید دستکش مملو از دارت برخی از مرتب کردن به ناتوان ساختن دشمنان خود را. نیز, کلاسیک کمربند ابزار در حال حاضر اگر چه آن را دشوار است برای پیدا کردن فردی اسباب بازی.

اولین نگاه

مت ریوز مشترک اولین نگاه پتینسون به عنوان خدمتکار در یک ویدیو کوتاه (نگاه کنید به بالا) آپلود شده در Vimeo در فوریه 13.

این فیلم ویژگی های پتینسون در صحنه و غرق در نور مادون قرمز را به صورت پنهان و توسط بتمن راهب. این کلیپ همراه با نمره ایجاد شده توسط فیلم, آهنگساز, Michael Giacchino.

حمایت بازیگران

برادران وارنر تصاویر منتشر شده رسمی لیست بازیگران برای بتمن در ژانویه 2020, تایید شخصیت خواهد شد که بازی های برگزار شده توسط هر یک از این فیلم حمایت از اعضای بازیگران.

همانطور که در ابتدا گزارش شده توسط قرار دادن Andy Serkis را بازی بروس وین را ساقی و محرم Alfred Pennyworth. اگر چه سرکیس مقدس بهترین و شناخته شده برای عملکرد خود را-ضبط کار — از جمله یک تصویر به یاد ماندنی از میمون انقلابی سزار در تازه ترین سیاره میمون ها سه گانه — او تحویل برخی از جشن روی دوربین های اجرای در سال های اخیر از جمله به یاد ماندنی, حمایت از, نقش در استودیو مارول' پلنگ سیاه. ریوز کارگردانی سرکیس مقدس در فینال دو سیاره میمون ها فیلم.

Andy Serkis planet of the apes
20th Century Fox

کالین فارل را اسوالد "پنگوئن" Cobblepot نخواهد بود تنها عضو بتمن را بدنام جنایتکاران و مجرمین' گالری به نظر می رسد در این فیلم است.

پیوستن به او خواهد بود Paul Dano (در زیر) ستاره Little Miss Sunshine, وجود خواهد داشت خونو فرار در Dannemora. دانمارک را به تصویر بکشد ادوارد Nashton درخشان تبه کار شناخته شده به عنوان لغز.

در اکتبر 2019, X-Men: First Class و فوق العاده جانوران: جنایات گریندلوالد بازیگر Zoë Kravitz ریخته شد به عنوان Selina Kyle در بتمن. به عنوان طرفداران شوالیه تاریکی همه می دانیم خیلی خوب Selina غیر نظامی alter ego از کت ومن بدنام Gotham سارق است که یک متحد دشمن و شریک رمانتیک از بتمن در طول سال.

رابرت پتینسون را بتمن نیز یک متحد کلیدی در این فیلم است. Westworld بازیگر جفری رایت را بازی Gotham اداره پلیس جیمز گوردون در بتمن. رایت بیش از طول می کشد نقش از J. K. Simmons که گوردون در بن افلک-led لیگ عدالت.

حسن نیت ارائه میدهد از HBO

پیوستن مذکور اعضای بازیگران خواهد بود پیتر سارسگارد (شیشه شکسته, The Magnificent Seven) به عنوان Gotham دادستان منطقه گیل Colson جان تورتورو به عنوان رئیس جمعیت Carmine فالکون و Jayme لاوسون به عنوان شهرستان Gotham شهرداری نامزد بلا Reál. این خواهد بود سارسگارد دوم به نوبه خود در یک فیلم بر اساس یک کمیک DC قهرمان پس از به تصویر کشیدن هکتور هاموند تبه کار از سال 2011 فانوس سبز. در مصاحبه با آبزرور توصیف خود را در Colson به عنوان "بسیار شدید" توصیف که به نظر می رسد در خط با همه چیز ما شنیده ایم در مورد این فیلم. "بخشی از من است بسیار شدید" سارسگارد گفت. "در یک نمایش بزرگ مانند که نگرانی اصلی من این بود که من را مجبور به انجام آن 150 بار این صحنه و پس از آن که شدید ، شخصیت من است و نه از ده برای تعداد زیادی از آن. که رفتن را از طریق سر من زیادی مانند " چگونه می توانم حفظ این؟'"

آنچه در مورد Deathstroke?

در این نقطه, آن ناشناخته اگر Joe Manganiello ظاهر خواهد شد به عنوان مزدور Deathstroke در این فیلم پس از تأييد به عنوان فیلم تبه کار در سال 2016 زمانی که بن افلک هنوز متصل به عنوان کارگردان و ستاره فیلم است.

Manganiello را Deathstroke به نظر می رسد در یک پست-اعتبارات صحنه در طول لیگ عدالت که او در آن دیده می شد ملاقات با Lex Luthor (جسی آیزنبرگ) به بحث در مورد تشکیل یک "لیگ" از خائنانی.

ریوز نشان داد در ماه ژانویه 2019 که فیلم را از ویژگی های بتمن جنایتکاران و مجرمین' گالری در یک فرم و یا دیگری پس این امکان وجود دارد Manganiello می تواند یک نقش در این فیلم است.

دوربین رول

آن را طولانی بود و پر سر و صدا توسعه و پیش تولید دوره, اما دوربین, رسما آغاز شد نورد در بتمن در ژانویه 27. مدیر مت ریوز بزرگداشت این مناسبت با ارسال یک عکس از این فیلم را clapboard در توییتر.

ستاره

پس از بیش از یک سال از عدم قطعیت در بخش ریخته گری, مهلت گزارش شده در مارس 2019 که گرگ و میش حق رای دادن ستاره پتینسون وارد شده بود مذاکرات به بازی بروس وین و vigilante alter ego. معامله خواهد شد بنا به گزارش شامل یک سه گانه فیلم های پتینسون به عنوان بتمن.

قبل از آن که در ماه انواع گزارش پتینسون بود مدعی پیشرو برای نقش اما پس از آن گزارش منتشر شده توسط مهلت نشان داد که مقابله با پتینسون نبود نهایی و که Mad Max: Fury Road بازیگر و X-مردان حق رای دادن ستاره Nicholas Hoult نیز در ترکیب است. Hoult, نقش آبی-باردار دانشمند هنک McCoy در X-Men فیلم.

با وجود به تصویر کشیدن بتمن در هر یک از این فیلم ها که در آن شخصیت به نظر می رسد تا کنون در DC تمدید جهان حق رای بن افلک برنده بازی نمی بروس وین (یا خود alter ego) در بتمن.

Batman v Superman: Dawn of Justice

داستان

مانند Aquaman و Wonder Woman , انفرادی, فیلم, بتمن است که انتظار می رود به تمرکز بر روی DC Comics' معروف شوالیه تاریکی در حالی که در درون اتفاق می افتند — اما شاید کمتر به طور مستقیم متصل به استودیو DC Comics سینمایی جهان است. ریوز توصیف کرده است داستان او را در حال توسعه به عنوان "نوآر-محور" بتمن "بررسی یک مورد خاص است که ما را به جهان بیرون از ها Gotham."

Batman v Superman: Dawn of Justice

"این بیشتر بتمن در کارآگاه حالت از ما دیده می شود در فیلم" ریوز گفته خبرنگار هالیوود در ماه ژانویه است. "کمیک که سابقه آن است. او قرار است به بزرگترین کارآگاه که لزوما شده است بخشی از آنچه در این فیلم شده اند. من دوست دارم این یکی که در آن زمانی که ما در این سفر از ردیابی کردن جنایتکاران و تلاش برای حل جرم و جنایت است."

شایعاتی که این فیلم را انطباق محبوب بتمن: سال یک داستان به قلم فرانک میلر افشا و خنثی شد توسط ریوز, که گفت که او نمی تواند با گفتن یک منبع داستان برای شخصیت.

در آوریل گفتگو با نیویورک تایمز ریوز به لمس بیشتر در پس زمینه در فیلم توصیف آن به عنوان "فوق العاده شخصی" و "استفاده از استعاره" از DC Universe. "شما هرگز نمی دانید که آیا مردم در شارژ از کسانی I. P. s در حال رفتن به باز کردن به چشم انداز خود را. اما اگر آنها نبودند من نمی خواهد انجام داده اند بتمن" او گفت:. "من مانند, نگاه, شده اند وجود دارد برخی از فیلم های بتمن و من نمی خواهم فقط به یک فیلم بتمن. من می خواهم به انجام چیزی است که برخی از احساسی سهام. آرزوی من این است که آن را به صورت فوق العاده, شخصی, با استفاده از این استعاره از جهان است."

مشکلات

برای اولین بار اعلام کرد در سال 2014 این پروژه که در نهایت تبدیل شدن به بتمن در ابتدا افلک متصل به طور مستقیم تولید co-نوشتن و ستاره در فیلم های اسکریپت وظایف با دیرین DC Comics نویسنده و DC فیلم های co-رئیس جف جانز. همه به نظر می رسید به خوبی و خوب با این پروژه تا اولین واکنش به Batman V. Superman: Dawn of Justice (که در آن افلک ساخته شده و اولین بازی خود را به عنوان بتمن) شروع به trickling در.

افلک تجربه با شدت بیمار-دریافت Batman V. Superman (که منجر به مصاحبه که باعث "غم افلک" مم) به نظر می رسد ترش ارتباط خود را با از ویژگی های انفرادی و او اعلام کرد خروج خود را از مدیر صندلی در ژانویه 2017. مت ریوز نامگذاری شد مدیر جدید این فیلم یک ماه بعد.

The Batman movie

مشکلات نیست برای بتمن, اگر چه به عنوان یک گزارش منتشر شد و یک هفته بعد نشان می دهد که افلک می تواند در راه خود را به عنوان بروس وین و استودیو به دنبال یک راه برای "usher کردن افلک بتمن را برازنده است." که گزارش منتشر شد در دومین روز از سال 2017 را در San Diego Comic-Con باعث افلک به آدرس آن را در طول برادران وارنر تصاویر' فیلم پنل دو روز بعد.

"به من اجازه دهید بسیار روشن است: من خوش شانس ترین مرد در جهان گفت:" افلک وقتی پرسیده شد که در مورد این گزارش در طول نشان می دهد لیگ عدالت پانل (از طریق سی ان ان). "بتمن جالبترین قسمت در هر جهان — DC, Marvel. آن باور نکردنی است. ... من خیلی هیجان زده به آن را انجام دهد."

"من می دانم که وجود دارد تصور غلط که چون من هیچوقت مستقیم آن است که من مشتاق در مورد آن [اما] آن را f—ing شگفت انگیز" او ادامه داد. "و من هنوز هم نمی توانم باور کنم که من انجام داده ام دو فیلم و این تاریخ با این استودیو است."

پس از یک دوره طولانی از عدم قطعیت در مورد دلبستگی به فیلم افلک در نهایت از آن ساخته شده رسمی در اواخر ماه ژانویه 2019 با تایید یک گزارش که در استودیو بود به دنبال بازیگران جدید بازیگر در این فیلم نقش سرب.

به روز شده در جولای 7, 2020: اضافه شدن اطلاعات از فیلمبردار Greig فریزر در مورد زیبایی شناسی بصری فیلم است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن