به دادگاه حقوق بشر اروپا در برابر آمازون فقط قوی تر

WASHINGTON, DC - JULY 29: Amazon CEO Jeff Bezos testifies before the House Judiciary Subcommittee on Antitrust, Commercial and Administrative Law on Online Platforms and Market Power in the Rayburn House office Building, July 29, 2020 on Capitol Hill in Washington, DC. (Photo by Mandel Ngan-Pool/Getty Images)
استخر via Getty Images

جف بزوس هنوز هم ندارد جواب خوبی به آنچه که ممکن است قوی ترین آنتی تراست ادعا جنوبی آمازون است. در طی یک ماراتن شنوایی است که در زمان نوسان شدید کردن موضوع یکی از بزرگترین پذیرش از مدیر عامل شرکت آمازون که اعتراف کرد که او “نمی تواند تضمین نماید” خرده فروش آنلاین نشده سوء استفاده از اطلاعات فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم آن است.

مسئله این است که در قلب تحقیقات ضد تراست به شرکت در دو قاره. در عین حال بزوس ارائه شده کمی برای مقابله با این ادعا که شرکت آمازون ناعادلانه با استفاده از داده های جمع آوری شده از فروشندگان شخص ثالث برای اطلاع رسانی محصولات آن را به فروش می رساند خود را تحت مارک های مانند آمازون و اصول. تجار به مدت طولانی ادعایی است که آمازون با استفاده از آن گسترده داده های احداث مخازن برای تضعیف برخی از موفق ترین فروشندگان با ارائه خود رقابت محصولات.

یک وال استریت ژورنال گزارش در ماه آوریل ارائه شده در عمق نگاه در این تمرین. تحقیقات نشان داده است که در حالی که آمازون سیاست هایی که به نوار کارکنان از نگاه کردن به اطلاعات از فردی فروشندگان قوانین بسیار آسان است برای دور زدن و همیشه اجرا گذاشته است. یک منبع گفت: وال استریت ژورنال که “گاهی اوقات مدیران بپرسید آمازون تحلیلگر کسب و کار برای ایجاد گزارش شامل اطلاعات” آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود برای دسترسی به.

برخی از این ادعا بودند تا با حمایت حداقل یک سابق آمازون کارمند که صحبت به آنتی تراست کمیته فرعی با توجه به واشنگتن در کنگره Pramila Jayapal که خواندن یک نقل قول از فردی ناشناس در حالی که سوال بزوس. “وجود دارد اما یک قانون وجود دارد هیچ کس در اجرای یا نقطه چک کردن آنها فقط می گویند اصلا کمک به خودتان را به اطلاعات’ او گفت. “این یک فروشگاه آب نبات هر کسی می تواند دسترسی به هر چیزی که آنها می خواهند.”

آن را در طول Jayapal این سوال که بزوس اعتراف کرد که او “نمی تواند به شما تضمین می کنند که سیاست هرگز نقض شده است.”

“ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی, کسب و کار, اما من می توانم به شما تضمین می کنند که سیاست هرگز نقض شده است,” او گفت:. “ما همچنان به نگاه کردن به آن بسیار دقت کنید من هنوز راضی است که ما بدست به پایین آن است و ما در حال رفتن به نگه داشتن به دنبال آن است.”

این موضوع نیز کشیده شده موشکافی از تنظیم کننده های اروپایی که باز یک تحقیقات ضد تراست به آمازون سال گذشته است. “بر اساس کمیسیون مقدماتی حقیقت یاب آمازون به نظر می رسد به استفاده از رقابتی حساس اطلاعات در مورد بازار فروشندگان محصولات خود و معاملات در بازار” کمیسیون اروپا (EC) نوشت: در بیانیه ای در زمان.

این وال استریت ژورنال در ماه ژوئن گزارش داد که کمیسیون اروپا قصد دارد به پرونده اتهامات علیه خرده فروش.

آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده بود تنها مسئله بزوس در زمان گرما ، او همچنین کبابی در چه شرکت برای متوقف کردن کسانی که به فروش به سرقت رفته و یا کالاهای تقلبی (تقریبا به اندازه کافی با توجه به قانونگذاران).

و مانند Facebook مارک زوکربرگ بزوس خواسته شده بود در مورد یکی از شرکت خود را خریداری. نمایندگان مجلس با انتشار اسناد داخلی نشان آمازون استراتژی تهاجمی برای تضعیف خرده فروش آنلاین diapers.com “مهم نیست که چه هزینه.” آمازون در نهایت به دست آورد این شرکت در سال 2010.

در این مقاله: آمازون ضد تراست, جف بزوس آمازون, فروشندگان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im