AMC و جنگ جهانی بیش از فیلم به پایان رسیده است, تشکر از خدا


Illustration for article titled The AMC and Universal War Over Movies Has Ended, Thank God

عکس: مسیحی پترسن (گتی ایماژ)

در اوایل این سال — در حدود 100 سال پیش در حال حاضر—شما می خواهید به یاد بیاورید که AMC تا به حال بسیار در مکان های بسیار کثیف سقوط با NBCUniversal بیش از حقوق توزیع که دیدم فیلم تئاتر زنجیره قسم خاموش Universal Pictures فیلم در آن تئاتر در سطح جهانی به ظاهر برای همیشه لطفا برای. تا حدودی تعجب آور به نوبه خود آن را به نظر می رسد دو طرف ساخته شده اند خوب—هر چند از نظر خود توافق جدید انجام سیگنال بسیار رادیکال تغییر در توزیع فیلم ،

تبلیغات

اول بسیار مختصری روکش: Covid-19 قرار داده سینما در یک بسیار تنگ نقطه آنها به عنوان تلاش برای حرکت نه تنها تعطیل و جدید اقدامات ایمنی بلکه تاخیر در تولید فیلم و انتشار برنامه. با تشکر به این واقعیت است که شرکت های پدر و مادر بسیاری از استودیوهای بزرگ در حال حاضر خود را حق بیمه خدمات جریاناستودیو را آزمایش کرده اند آبهای راست-به-VOD به صورت بزرگ-عنوان بودجه در نمونه جهانی تصاویر ابلهانه موفق دیوهای تور جهانی آزادی های دیجیتال.

به عنوان studios نشان داد یا به صراحت و یا بیشتر به طور غیر مستقیم که در آنها کاوش در گزینه های خود را برای نسخه های جایگزین در طول راه همه گیر سینما ساخته شده و موقعیت خود را روشن: شما یا با ما یا شما بر علیه ما. این شد خبر بد برای, تئاتر, البته, اما همچنین خبر بد برای علاقمندان به سینما اگر و هنگامی که سینما را در نهایت بازگشایی شده است.

تبلیغات

در حال حاضر به نظر می رسد بن بست به پایان رسیده است با جهانی و AMC روز سه شنبه اعلام کرد یک توزیع جدید توافق. در گذشته 90 روز تئاتر ویندوز استاندارد شد. در هر شرایط چند سال معامله این هفته اعلام کرد, اما, جهانی اعطا خواهد شد AMC تئاتر انحصار برای یک دوره از “حداقل سه تعطیلات آخر هفته” و یا 17 روز قبل از آن است گزینه ای را برای آن فیلم های موجود در بیمه ویدئو در تقاضا عامل این شرکت گفت: در یک مشترک آزادی مطبوعات. به نوبه خود AMC به نظر می رسد فریم این به عنوان یک نوع از بازی سرمایه گذاری در خود را به آینده مالی.

“AMC با شوق و ذوق پذیرای این صنعت جدید مدل هر دو از آنجا که ما در حال شرکت در تمامیت اقتصاد از ساختار جدید و به دلیل حق بیمه ویدئو در تقاضا ایجاد افزود بالقوه برای افزایش movie studio سودآوری است که باید به نوبه خود منجر به سبز-روشنایی بیشتر در تئاتر و فیلم” مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن در بیانیه ای گفت. “این چند سال توافق حفظ انحصار برای تئاتر مشاهده برای حداقل سه تعطیلات آخر هفته از یک فیلم انتشار در طی آن زمان یک اکثریت قابل توجهی از فیلم تئاتر گیشه درآمد به طور معمول تولید شده است. AMC نیز به سهم خود در این جریان درآمد جدید است که خواهد آمد به فیلم اکوسیستم از حق بیمه ویدئو در تقاضا.”

همانطور که برای آینده اقتصادی از فیلم تئاتر صنعت ؟ آرن قطعا صدا یک معامله خوب بیشتر از امیدوار این شرکت را در ماه ژوئنکه برای اطمینان حاصل کنید.

“با تمرکز بر سلامت طولانی مدت از صنعت ما را توجه داشته باشید که فقط به عنوان رستوران رونق حتی اگر در هر خانه یک آشپزخانه AMC است بسیار با اعتماد به نفس است که علاقمندان به سینما خواهد آمد به ما تئاتر در اعداد بزرگ در یک پست-همه گیر جهان” آرن در این بیانیه اضافه شده. “همانطور که مردم لذت بردن از خارج شدن از خانه های خود ما معتقدیم عرفانی فرار و جادویی جمعی تجربه ارائه شده در تئاتر ما همیشه قانع کننده قرعه کشی از جمله آن را به عنوان بزرگ ما صفحه نمایش بزرگ صدا و کرسی نه به ذکر است کشنده عطر ما کاملا آماده ذرت بو داده.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im