همه جدید نیسان Kidster یک مقوا ماشین برای کودکان

با این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن بسیاری از مردمی را از گام گذاشتن در آنها معمول فعالیت های اوقات فراغت کسانی که با کودکان و نوجوانان ممکن است به سرعت در حال اجرا از ایده ها برای چه کاری انجام دهید برای نگه داشتن خرگوش’uns سرگرم.

پس چگونه در مورد ساخت یک نیسان ماشین ؟ یک مقوا یک, که است.

این خودروساز ژاپنی به تازگی ارسال شده تصویری با دستورالعمل های ساده در چگونه برای تبدیل یک به طور منظم جعبه مقوایی به جای استادانه درست شده که این شرکت تماس “نیسان Kidster.”

به آن است که منحصر به فرد نیسان نگاه سازندگان این فعالیت سرگرم کننده را مفید ارسال شده در یک صفحه وب که در آن شما پیدا کردن یک دسته قابل چاپ رب-در بخش است. این صفحه همچنین شامل دستورالعمل های دقیق تر از شما پیدا کردن در این ویدئو پس قطعا آن را چک کنید اگر بچه خود را می خواهد به صرف برخی از وقت آزاد خود را با قرار دادن آن با هم.

وجود دارد برخی از برش های درگیر در مراحل اولیه مقوا, ماشین, ساخت و ساز, پس از آن بهترین است که یک فرد بالغ انجام است که بخشی از این روند است. پس از آن هر چند آن تقریبا به صورت تاشو, نقاشی و چسبیده بر قابل چاپ قطعات خودرو نیسان. حتی وجود دارد یک شسته و رفته در نوک در مورد چگونگی اضافه کردن یک فرمان است که می چرخد. حرکت نزولی? مامان یا بابا را مجبور به صرف مقداری انرژی هل دادن ماشین در اطراف اتاق نشیمن با کودک نو پا خود را در داخل مگر کودک دیگری در خانه است که می تواند cajoled به انجام این کار است.

اگر شما به دنبال چیزی کمی پیشرفته تر برای بچه های خود را بررسی روندهای دیجیتال’ راهنمای برخی از بهترین ربات کیت های امروز در دسترس است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de