ماجراجویی در منطقه نشان می دهد تلویزیون ممکن است ویژگی های یک صدای جدید بازیگران


رمان coronavirus همه گیر آهسته ممکن است تولید تلویزیون در سراسر جهان, اما, انیمیشن, این است که یک منطقه که در آن چیزهایی که هنوز اتفاق می افتد. این McElroy برادران سخت در کار بر روی خلبان برای طاووس منطقه ماجراجویی متحرک سری—نشان می دهد که ممکن است با چند شگفتی از جمله یک پتانسیل جدید صدای بازیگران.

تبلیغات

ماجراجویی منطقه پادکست سازندگان گریفین McEloy و تراویس McElroy, گفتگو با io9 از طریق تلفن در مورد انتشار آخرین رمان گرافیکی, ماجراجویی منطقه: گلبرگ به فلز (شما می توانید با خواندن این مصاحبه اینجا). در طول رابطه ما خواسته McElroy برادران به روز رسانی برنامه ریزی شده در منطقه ماجراجویی متحرک نشان می دهد تلویزیون جدید, جریان, خدمات طاووسبود که اعلام کرد با ان بی سی در ماه ژانویه است. تراویس گفت که آنها “در روند واقعا خوب تنظیم خلبان” با هدف ساخت نشان می دهد در دسترس بینندگان که هرگز خوانده یا شنیده از ماجراجویی در منطقه قبل از. اما این یک چالش منحصر به فرد در تلاش به نوبه خود واقعی کمدی و ماجراجویی بازی پادکست به یک اسکریپت تلویزیون نشان می دهد.

تبلیغات

“ما هنوز در آن دو سال اول دوره است که در آن مجموعه ای کاملا متفاوت از سوالات. ما در حال رفتن به احتمالا محدود به یک طول خاص در هر قسمت متفاوت است از رمان گرافیکی. آن است که رفتن به متفاوت از پادکست. وجود دارد مقدار زیادی از سوالات همان است که ما تا به حال به پاسخ این رمان گرافیکی است که در حال حاضر به پاسخ دوباره” گریفین گفت io9. “من می خواهم استدلال می کنند [آن را] حتی کمی پیچیده تر از این زمان در اطراف, از آنجا که—شاید من فقط گفت که چون من از نوع مورد استفاده برای چگونه سوسیس ساخته می شود با توجه به رمان های گرافیکی. و من هنوز هم—با وجود این واقعیت است که ما تا به حال برنده جایزه شش قسمت سریال در Seeso پور یکی از مراحل است که هنوز هم به نوعی مبهم.”

“فقط برای روشن شدن ما برنده هر جایزه” تراویس اضافه شده است.

چالش این است که نه تنها تلویزیون خود را از هیولا, اما بازی, پادکست رشد در خارج از تعامل شخصیت که ممکن است در یک سری اسکریپت. پس چگونه خواهد ماجراجویی در منطقه نشان می دهد تحمل آن لحظات به خصوص آنهایی که در آن شخصیت ها به طور مستقیم درگیر با مأموریت زندان با استاد ؟ برادران گفت: آن قسمت نیست آن را حذف به طور کامل اما بسیار شبیه به رمان های گرافیکی نشان می دهد تمرکز بیشتر در گفتن تعادل قوس داستان به عنوان-است که از interjecting چهارم-دیوار-شکستن Dungeons & Dragons , گیم پلی, که شده است به یک جزء اصلی در پادکست.

“خیلی از [پادکست] ترکیبی از داستان ما گفتن و از ما یادگیری به داستان. یادگیری به بازی بازی. آن را در مورد ما لزوما دانستن چگونه D&D کار می کند—و برخی ممکن است استدلال می کنند آن است که هنوز هم که” تراویس گفت. “من فکر می کنم که در رمان گرافیکی و در حال حاضر تلویزیون نشان می دهد ما واقعا علاقه مند به تمرکز بیشتر بر روی داستان و شخصیت ها و نه آنقدر گرفتار در پیچیدگیهای چگونه Dungeons & Dragons کار می کند. در حالی که از دست دادن آن همان و همان احساس را کشف. چگونه ما داستان نگه داشتن همه این عناصر نه پریشان و دور از شخصیت ها و توطئه؟”

تبلیغات

حتی اگر این ماجرا منطقه “محاصره سیاه چال, استاد,” بازی های برگزار شده توسط گریفین هنوز هم می خواهد قسمت از تلویزیون نشان می دهد… او ممکن است در واقع نمی توان ابراز شده توسط گریفین. وقتی پرسید که آیا ستاره از ماجراجویی در منطقه پادکست—تراویس McElroy به عنوان مگنوس Burnsides جاستین McElroy به عنوان Taako Clint McElroy به عنوان مرل و گریفین McElroy خود را به عنوان DM و شخصیت های غیر بازیکن—خواهد بود ابراز شخصیت خود را نشان می دهد گریفین گفت که هنوز هم مورد بحث قرار گرفته اما آنها ترجیح می دهند به در جدید بازیگران.

این یک حرکت است که می تواند خاموش کردن برخی از دیرین پادکست شنوندگان که خود لذت می برد, تصاویر شخصیت ها, اما یک دلیل خوب برای آن است. گریفین به ما گفت “اولویت من خواهد بود. فقط چون ما نه—منظورم این است که ما شده ایم در Trolls تور جهانیاما ما نمی مانند, انجام, صدای بازیگران.”

تبلیغات

“چیز دیگری که ما در نظر گرفته شده است که هنگامی که ما در حال ساخت پادکست مردم آن در حال محدود شده است توسط این واقعیت است که این چهار نفر از ما چون ما خانواده است و به همین دلیل ما در حال انجام نشان می دهد با هم” تراویس اضافه شده است. “من نمی خواهم ما را محدود در مصاحبه مثل اینجا چهار سفید دیدن و انجام این صداها فقط به خاطر اینکه ما آن را انجام داده قبل از. من واقعا می خواهم به قادر به باز کردن مصاحبه امکانات برای پیدا کردن بهترین افراد برای آن و ایجاد حق انتخاب شخصیت و فکر می کنم با یک شامل نوع از چارچوب است. نه فقط بگو آره ما فقط تو ماندن با چهار سفید دیدن و به دلیل این که از آن ساخته شده قبل از!'”

ماجراجویی در منطقه نشان می دهد تلویزیون است که هنوز هم در اوایل توسعه و انتظار می رود تاریخ انتشار اعلام نشده است. ماجراجویی منطقه: گلبرگ به فلز رمان گرافیکی است که در حال حاضر در دسترس و پادکست است که در وسط یک کمپین جدید, فارغ التحصیلی, گروگان DM تراویس McElroy.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>