منطقه ماجراجویی سازندگان در تطبیق سری بحث برانگیز ترین داستان


Part of the cover for The Adventure Zone: Pedals to the Metal.

بخشی از پوشش برای ماجراجویی منطقه: پدال به فلز.
تصویر: Macmillan Publishing

ماجراجویی منطقه پادکست در مخلوط کردن احمقانه و صادقانه اما گاهی اوقات misfired که مهمترین آنها در “حیوان خانگیals به فلز” یک داستان از تعادل قوس بود که با انتقاد به صورت اتفاقی به “دفن خود را Gays” استعاره. صحبت به io9, سازندگان منطقه ماجراجویی کمیک رو صادقانه در مورد چالش ها و فرصت های خود را بازبینی برانگیز ترین داستان نشده است. و البته گیاهی, جنسی.

تبلیغات

در مصاحبه گسترده ای از طریق تلفن منطقه ماجراجویی سازندگان گریفین McElroy و تراویس McElroy همراه با منطقه ماجراجویی کمیک هنرمند و co-آداپتور کری Pietsch صحبت در مورد چگونه آنها اقتباس اسلون و Hurley, داستان عاشقانه, داستان از “گلبرگ به فلز” چرا هیچ کس می خواهد به شنیدن خود را پدر باید گیاه و اینکه آیا ما می توانیم انتظار بیشتر ماجراجویی منطقه رمان های گرافیکی در آینده است. ما برخی از جالب روز رسانی در منطقه ماجراجویی طاووس سری متحرک در روزهای آینده.

تبلیغات

در زیر یک ویرایش نسخه فشرده از مصاحبه.

Illustration for article titled iThe Adventure Zone/i Creators on Adapting the Series Most Controversial Storyline

تصویر: جیم کوک

io9: این یک چیز به یک طنز اجازه دهید به تنهایی ، اما در حال حاضر شما تا به حال سه در منطقه ماجراجویی حماسه, که باعث می شود آن را واجد شرایط سری. چگونه آن را احساس رسیده اند این نقطه عطف?

گریفین McElroy: منظور من این احساس خوب زمانی که ما دو درب است که احساس بسیار سری بود به من. اما من حدس می زنم دو نقطه یک خط راست و نه لزوما یک سری. آن را احساس بسیار عجیب و غریب است. من فکر می کنم چه احساس عجیب و غریب است که چگونه به آن استفاده می شود من احساس می کنم. نه که من خود راضی می شوند اما مانند “اوه آره ما کتاب می آید در هفته آینده.” و آن را مانند “اوه آره!” ما بسیار هیجان زده هستیم بلکه ما آن را انجام داده ام چند بار قبل از. آن را احساس بسیار عجیب و غریب به مطمئن شوید.

تبلیغات

تراویس McElroy: من فکر می کنم زمانی که ما آن آغاز شده است و ما در حال حاضر داستان نوشته شده و ترس از مثل نوشتن اولین کتاب و همه نفرت از آن و رسیدن به پایان این سری است. که می تواند مانند یک بد شانسی است. این امر می تواند چنین بد نگاه اگر ما فقط به قرار دادن یکی از بالقوه هفت. که چنین روشن “نه.” و در حال حاضر ما سه و من می خواهم بگویم که نمایی افزایش یافته است [می خندد]. “ما تنها شش از هفت اوه نه!”

کری Pietsch: آره, من احساس می کنم مثل تراویس من وحشت زده در هر زمان. بلکه آن را واقعا سرد قادر به ساخت از کتاب به کتاب—و نه فقط در راه است که ما با هم کار کنند اما در راه است که شخصیت ها ارتباط برقرار کردن در صفحه و نوع داستان طول زمان گسترش می یابد. پس “می ترسم-ذکر”? این است که یک چیزی است ؟ هر دو ترس و هیجان زده ؟

تبلیغات

Trés Horny Boys meet Captain Captain Bane.

سه سکس در دیدار با کاپیتان کاپیتان زهر.
تصویر: Macmillan Publishing

io9: چه شد چالش های منحصر به فرد در تطبیق “گلبرگ به مدال” خاص ؟

تبلیغات

گریفین McElroy: منظورم از سخت ترین چیزی که هر یک از ما تا به حال انجام در این کتاب نشان دادن یک واگن نژاد. کری صحبت می کنند به آن—چالش ها برای ما مثل “اوه نه ما باید به این یکی شوخی بود شوخی های مختلف.” و آن طول می کشد تا 15 ثانیه. و ما مانند اوکی وقت به آن روز. برای یک صد سال Carey تا به حال در قرعه کشی اتومبیل و بیش از بیش و بیش از دوباره.

Pietsch: من قصد ندارم به استدلال می کنند با این بیانیه ای که سخت ترین نقشه کشی قطعه بود ماشین. من فکر می کنم که همه شما چهار [برادران جاستین, تراویس و گریفین McElroy و پدر خود را Clint McElroy] باید نوع صحبت در مورد این کتاب این تکه از تعادل قوس به طور خاص—به عنوان نوعی از یک نقطه عطف است. من فکر می کنم که یک اقتباس جدید و چالش مطمئنا برای همه شما, نوع تا بدانند که چگونه به تاکید قطعات بزرگتر داستان—با روپوش قرمز و گرسنگی که شروع به آمدن به تمرکز در اینجا چگونه برای آوردن آن به جلو در حال حاضر که ما می دانیم که در آن کسانی که در حال رفتن است. اما آره, اتومبیل دشوار است به منظور جلب نظر می رسد. بسیار سخت است.

تبلیغات

io9: پس چه شما انجام کری به مطمئن شوید که شما طراحی اتومبیل نه تنها عملکرد کار و خدمت به روایت, اما هنوز هم آنها را مناسب در یک دنیای فانتزی?

Pietsch: من آنها را به عنوان کوچک مانند ماشین های واقعی که ممکن است که هدف شماره یک است. من فکر می کنم من صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در فیلم است که لزوما فانتزی اما نوع وجود داشته باشد در این افزایش فضا. فکر می کنم سریع و خشمگین, راست? کسانی که اتومبیل های انجام کارهایی است که یک انسان راننده و خودرو دسته کوچک موسیقی جاز ممکن نیست—احتمالا تا آنجا که من می دانم—انجام است. اما حتی بیشتر از آن فیلم هایی از مسابقه سرعت و Redlineکه در آن اتومبیل نوع از تبدیل شدن به شخصیت ها و از خود.

تبلیغات

به دنبال در بسیاری از آن و تا بدانند که چگونه به نوع بر زبان ویژوال اغراق آمیز زنهایی به نوعی باعث می شود اتومبیل—battlewagons ببخشید—که همان احساس. من می خواهم شما را قادر به این باور است که این کریکت نوعی سورتمه کوچک—ببخشید Velociraptor نوعی سورتمه کوچک—می تواند به سرعت در خارج از هیچ جا و رفتن به کوه در می رم از طریق هوا به طور چشمگیری. که نیاز به ساخت آن نگاه زیبا کارتونی و مسخره که خوشبختانه برای من هم سرگرم کننده را به منظور جلب.

تبلیغات

Well, that escalated quickly.

خوب است که تشدید سرعت.
تصویر: Macmillan Publishing

io9: من حدس می زنم این سوال این است که برای هر کس ترین “احشایی” واکنش اول. وجود دارد مرل گیاه عشق صحنه است که یکی از بدنام ترین و نگران کننده لحظات در کل تعادل قوس. آنچه که افکار و احساسات خود را در واقع نیاز به قرار دادن آن را به کاغذ ؟

تبلیغات

تراویس McElroy: [می خندد] خوب, در اینجا چیزی است. این مهم ترین چیزی که در مورد این راه است که همه ما با هم کار کنند. ما به نوعی باید به کار بر روی یک دسته از سطوح مختلف در همان زمان. در یک سطح به عنوان سه پسر من فکر می کنم ما کاملا کاملا وحشت زده به ما مغز. اما از سوی دیگر به عنوان یک شرکت خالق من فکر می کنم آن را بزرگ! من فکر می کنم این خنده دار و بزرگ و آن را سرگرم کننده برای دیدن است که بخشی از مغز من. اما برای اکثریت مغز من مثل 66 درصد از مغز من کاملا به وحشت انداخت.

گریفین McElroy: آن را آسان به فاصله از من نیست و مربوط به شخصیت مرل. مرل می توانید به عنوان بسیاری از گیاهان به عنوان شما می خواهید. من نمی خواهم برای شنیدن من پدر انسان واقعی صدا همان صدا گفت: “کار بزرگ پسر من افتخار می کنم” وقتی که من برنده من کمی بازی لیگ در درجه سوم—نیز همان صدا است که می گوید: “و سپس گیاه پیچک, من نمی دانم, بسته بندی کردن در اطراف توپ من” یا هر چیز دیگری. که هیچ خوب است.

تبلیغات

تراویس McElroy: این خط است نه در کتاب بیایید روشن شود.

گریفین McElroy: ساخته شده است که آن را صدا مانند ما اضافه شده بیشتر به این صحنه. ما نمی کند. من استدلال می کنند آن را بسیار ذوق.

تبلیغات

Pietsch: ما می توانیم که به عنوان یک پوشش blurb? “این بسیار بسیار ذوق گیاهی جنسی با زیبا کشیده شده است.”

گریفین McElroy: آن را حتی فیلم آن را عشق ساخت. وجود دارد رمانتیک چیز وجود دارد که باید دیده می شود به باور. [مکث] و در حال حاضر من ناراحت کننده است.

تبلیغات

Hurley and Sloane’s relationship is expanded in the graphic novel.

هرلی و اسلون ارتباط گسترش یافته است در رمان گرافیکی.
تصویر: Macmillan Publishing

io9: بخش بزرگی از “گلبرگ به مدال” داستان است اسلون و Hurley, داستان, یک, که همه شما را پذیرفته و تصادفا به دفن خود را Gays استعاره (اخلال گران: اسلون و Hurley, بودند, لزبین, زن و شوهر که درگذشت در حالی که صرفه جویی در هر یک از دیگر از داستان اصلی تهدید و در حد-قسمت بعد آنها جادویی را زنده کرد). چه شد که مکالمات شما تا به حال در مورد تطبیق این بخش به طور خاص ؟

تبلیغات

گریفین McElroy: وجود دارد در واقع بسیاری از مکالمات در مورد آن. آن هم از نوع سخت صحبت کردن در مورد این و بدون خراب همه چیز. اما آره,, هنگامی که ما برای اولین بار بازدید این داستان در پادکست, Hurley و اسلون رابطه عاشقانه اولین بار ما می خواهم اقدام به انتقال هر نوع عاشقانه در نشان می دهد—و نوع پروکسی, اولین بار من تا به حال سعی کرده ایم که شامل عاشقانه در هر نوع داستانی روایت چیزی.

ما دیوانه در مورد این شخصیت و من فقط به طور کامل راه می رفت به این استعاره از دفن خود را Gays دادن آنها مرتب کردن بر اساس مانند قهرمانانه قربانی—واقعا نمی دانستند که این یک چیز مضر در سراسر رسانه های, چرا که من یک راست, سفید, شخص, که, شما می دانید, آن است که واقعا یک چیز برای من است. ما آموخته است که آنچه ما انجام شد پادکست. و همچنین در حالی که ما هنوز انجام پادکست ما سعی کردیم به آن آدرس در روایت است که من سعی کنید برای رسیدن به. در این کتاب ما به نوعی می دانست که در آن داستان که قرار بود برای رفتن و چه گام ما در حال حاضر می خواهم گرفته به گام در گه کاملا به عنوان بد به عنوان ما. اما حتی است که وجود دارد مقدار زیادی, زیادی, زیادی گفتگو در مورد چگونه به ریز لحن آن چه که شامل.

تبلیغات

این است همه چیز در آینده به عنوان مزخرف کامل اگر شما نمی دانید که چه اتفاقی در پادکست و من برای آن عذرخواهی می کنیم. اما آن فوق العاده بود فوق العاده فوق العاده مهم است. من فکر می کنم اولین پیش نویس ما در رفتن نیست تقریبا به اندازه کافی سخت در تلاش برای رفع این استعاره است که ما شاغل در طول پادکست و آن را مقدار زیادی از گفتگو با کری و [آلیسون Wilgus] ویرایشگر ما و همه ما را به کشف کردن راه حل مناسب برای آن است. از آن من فکر می کنم ما فرود آمد و در پایان است که همه ما احساس بزرگ در مورد, و واقعا ضربان شلوار کردن آنچه اتفاق افتاده در پادکست.

Pietsch: من فکر می کنم همه ما صحبت زیادی در مورد نه فقط در آن پایان دادن به این arc برنامه ریزی شده بود, اما همچنین در مورد چگونه برای تشریح رابطه خود را قبلا در یک راه است که من واقعا واقعا واقعا افتخار است. من فکر می کنم آنها باید مقدار زیادی از اتاق برای نفس کشیدن. گریفین به نوع صحبت کردن در مورد است که به عنوان یک نتیجه از ساختار واقعی بازی پادکست. که روایت می دنبال [در یک میز RPG podcast] بسیار متفاوت است از کسی که روایت قوس می تواند به دنبال در یک رمان گرافیکی. من واقعا دوست دارم آنچه ما به پایان رسید تا انجام.

تبلیغات

io9: آیا شما ببینید حل اسلون و Hurley داستان در رمان گرافیکی به عنوان یک تغییر پایان از آنچه که شما قبل از انجام است یا چیز دیگری است ؟

گریفین McElroy: اگر شما گوش دادن به “گلبرگ به فلز” و توقف گوش دادن وجود دارد این است که البته یک تغییر ، اگر شما گوش دادن به تمامیت پادکست ویژه آنچه اتفاق می افتد در فینال [قسمت] من فراموش نمی کنم آن است که یک تغییر ، من فکر نمی کنم آن را به ما عطف به ماسبق تغییر پایان “پدال به فلز” را به عنوان آن را به عنوان تغییر زمان حوادث در هرلی و اسلون کل arc. که مرتب سازی بر اساس کلید.

تبلیغات

منظورم این است که یک تغییر است. آن نوع است. آیا از جایی آن را ساخته شده از پارچه کل. آن است که احساس می کنم درست به پادکست در راه است که همه ما احساس فقط حس و نه فقط یک راه آسان است.

تبلیغات

io9: آیا برنامه ای برای ادامه ماجراجویی منطقه طنز سری?

تراویس McElroy: بله [می خندد]. من مطمئن هستم که چقدر ما مجاز به گفتن نیست اما آره, آن می تواند وحشی اگر ما مانند “جواب منفی است که آن را با تشکر برای خواندن همه! چه شد که مرد در لباس بلند و گشاد قرمز همه چیز در مورد که عجیب و غریب بود, متعجب? به هر حال با تشکر برای خواندن شما هرگز نمی دانید!”

تبلیغات

Pietsch: من فکر می کنم آن را می گوید در پایان کتاب “[منطقه ماجراجویی: پادشاهی کریستال] آینده در نهایت.”

گریفین McElroy: آن اتفاق می افتد هر کتاب و هر کتاب من احساس می کنم این لعنتی بچه که بازی Spider-Man درست مثل “اوه آره!”

تبلیغات

Pietsch: من نیاز به کسی برای بار دوم به موج گرز و فقط با ما تماس بگیرید.

تراویس McElroy: من فقط میخوام آن را می گویند: آره! بعدی جولای. “پادشاهی کریستال” احتمالا ما در حال حاضر در حال کار بر روی آن.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im