7 بدترین بیت کوین کلاهبرداری

زمانی که بیت کوین به همراه یکی از بزرگترین تساوی استفاده از blockchains به ارز امن در دنیای دیجیتال ما. متاسفانه کیف پول دیجیتال هنوز هم باز به هک و مردم هنوز هم باز به scamming — خیلی scamming.

برای گرفتن ایده از چگونه بد آن را می توانید اجازه دهید نگاهی به بزرگترین Bitcoin کلاهبرداری در تاریخ و اغلب مضحک دلیل است که آنها اتفاق افتاده است.

عظیم Mt. Gox فاجعه

Mt_Gox_CEO_Mark_Karpeles

شما ممکن است در حال حاضر شنیده می شود در مورد Mt. Gox — آن را به راحتی یکی از بدنام ترین تصادفات در تاریخچه بیت کوین یک درهم گره از اشتباهات فساد و تقلب. بازگشت در اوایل 2010s, Mt. Gox بود یک بیت کوین ارز مستقر در توکیو است که رفتار اکثر معاملات بیتکوین در سراسر جهان چون مردم فکر آن را بی خطر است. وجود ندارد بسیاری از گزینه های برای خرید و یا فروش بیت کوین در زمان و مانند Mt. Gox نظارت بیش از 70 درصد از تمام جهانی بیت کوین معاملات در اوایل 2014.

متاسفانه Mt. Gox ثابت می تواند هر چیزی اما امن است. در عرض چند سال کوتاه آن مواجه چندین موفق حملات هک, پرداخت, پردازش مسائل دولتی تحقیقات و یک بانک عظیم اجرا به مردم سعی به برداشت وجوه خود را (و آن را نمی ممکن است و حتی ممکن است). حتی معلوم شد که یک هکر شده بود فراغت انحراف مسیر Bitcoins از ارز همراه است.

در نهایت تن. Gox داد. در یک ضربه ویرانگر به بیت کوین بازار این شرکت برای ورشکستگی زمینه و اعلام کرد که آن را از دست داده بود حدود 850,000 Bitcoins به ارزش حدود 450 میلیون دلار در آن زمان نزدیک به 8 میلیارد دلار در امروز معمول ارزش بازار است. در حالی که 200,000 Bitcoins بعدها کشف در بورس, قیمت سقوط کرده بود از $800 به 400 دلار و باعث اولین بیت کوین سقوط بازار.

البته هکرها را نمی دور با همه آن — در واقع, آن را سخت به بگویید که چقدر پول هک شد به دلیل مسائل امنیتی و چقدر به سادگی به سرقت رفته توسط Mt. Gox نمایندگان. میلیون ها و میلیون ها دلار از دست داده بودند به تقلب و اختلاس و دیگر اعمال غیر قانونی ساخته شده توسط شرکت عوامل و همکاران. آن را احتمالا خواهد بود سال قبل از ما می دانیم که چقدر عمیق scamming رفت.

این شگرد Optioment

bitcoin regulation
اتان میلر/گتی ایماژ

یکی از بدترین انواع cryptocurrency کلاهبرداری شامل جعلی ICO (اولیه سکه ارائه). معادل یک شرکت به یک ICO رخ می دهد هنگامی که یک کسب و کار برای اولین بار شروع به فروش آن cryptocurrency.

اکثر ICO کلاهبرداری با استفاده از پایه سرمایه گذاری, تقلب با نام مستعار “ما وعده ما فوق العاده واقعی و بسیار موفق شرکت!” زمانی که شرکت نمی کند در واقع وجود داشته باشد و هیچ برنامه ای برای ایجاد سود. پیشرفته تر ICO کلاهبرداری حتی ممکن است تظاهر به دیگر املاک cryptocurrency سازمان به اشتباه خریداران که در جستجوی آنلاین.

بیت کوین پس انداز و اعتماد بود حتی بیشتر آشکار: از آن آغاز شده به عنوان یک ICO کلاهبرداری بر اساس اطراف ساده طرح Ponzi و پس از آن نگه داشته و در chugging. بی توجه به سرمایه گذاران وعده داده شده بود بازده شگفت انگیز مانند 7 ٪ در هر هفته و در نهایت بیش از 265,000 Bitcoins بودند به سرقت رفته از طریق تقلب. کل پس انداز و طرح اعتماد در نهایت سقوط در سال 2012 و سازمان Trendon تراش گرفتار شد تا در جنگ در دادگاه برای سال. این در نهایت منجر به حبس و 40 میلیون دلار خوب است. خیلی بد Bitcoins که او به سرقت برده بودند به ارزش حدود $100,000,000 در زمان صدور حکم.

جاده ابریشم را مسخره ایمیل دام

“صبر جاده ابریشم نبود دقیقا یک کلاهبرداری بود ؟” شما ممکن است تعجب کنید و شما خواهد بود درست است. جاده ابریشم بود بدنام بازار سیاه برای تجارت مواد مخدر و دیگر انواع کارهای غیر قانونی در وب است. مهمتر از آن گرفته شده بود توسط اف بی آی و سازمان های اجرای قانون دیگر که در واقع کمک به سیمان بیت کوین به عنوان یک قانونی ارز که دولت در مورد مراقبت.

پس از آن همه چیز رفت و کمی اشتباه است. به طور خاص دولت توافق به حراج Bitcoins ضبط از جاده ابریشم (چیزی که معمولا اتفاق می افتد به ضرر ضبط کالا) پس از آن تماس شرکت کنندگان بالقوه به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد حراج و بپرسید اگر آنها علاقه مند به ثبت نام. متاسفانه به علت کلاسیک “bcc” ایمیل اشتباه همه مناقصه بالقوه می تواند دیدن هر ایمیل ارسال شد. این لیست بود به سرعت کپی فروخته شده و به سرقت رفته است.

نتیجه این شد یک موج کلاهبرداری ایمیل های فرستاده شده به تمام این افرادی که در حال حاضر علاقه مند به خرید بیت کوین. طرح های فیشینگ مثل این یکی وانمود می شود از دولت و یا سازمان های مرتبط, به دنبال اطلاعات حساس مالی اجازه داده است که کلاهبرداران برای سرقت بیت کوین از کسانی که شرکت کردن. آن را بزرگترین راه برای پایان دادن به جاده ابریشم مورد.

کانادا Bitcoins و ساده ترین کلاهبرداری

NurPhoto/گتی ایماژ

بدترین کلاهبرداری کسانی هستند که هیچ کس نباید سقوط اما به نوعی کار به هر حال. این اتفاق به کانادا بیت کوین یک ارز است که استفاده می شود به عنوان شما ممکن است حدس می زنم مدیریت Bitcoins برای کانادا سرمایه گذاران. در سال 2014 شد ماهرانه هک و حداقل 100,000 دلار ارزش بیت کوین به سرقت رفته بودند.

پس کجا اومدی می آیند ؟ خوب CB حال اجاره کردن برخی از فضا در یک راجرز اطلاعات مرکز مهم سرور و سخت افزار و نوع سخت افزار شما می تواند با استفاده از هک به ارز. مرکز داده ها کاهش یافت و برای آنچه که ممکن است قدیمی ترین کلاهبرداری در این کتاب درست پشت “هی چه که بیش از وجود دارد!?”

یک هکر با ارسال یک پیام به راجرز مرکز داده که (در واقع) گفت: “سلام من مدیر عامل شرکت کانادایی Bitcoins. من نام جیمز گرانت. من باید تمام کدهای امنیتی خود را.” راجرز تایید کرد که مدیر عامل کانادا Bitcoins بود و در واقع به نام جیمز گرانت پس از آن فرستاده هکر تمام کدهای امنیتی آنها مورد نیاز است. هیچ کس تا کنون بررسی برای دیدن اگر این پیام واقعا بوده است و از کمک مالی و یا خواسته برای هر نوع تایید و یا شما می دانید تلاش برای تماس با اعطای حرفه ای از طریق کانال های. شما می توانید تصور کنید که چگونه سرمایه گذاران ناراضی بودند زمانی که آنها پیدا کردن.

بیت کوین طلا و وعده های دروغین

بیت کوین طلا شد و یک پروژه طراحی شده برای ایجاد یک فرم جدید از cryptocurrency که همچنین به شنود گذاشته باشند که بیت کوین نام دارد. که نام تجاری ترفند بود کمی مشکوک اما هیچ چیز به خصوص غیر قانونی است.

سپس کارشناس scammers ساخته شده است یک وب سایت به نام mybtgwallet.شرکت است که ارائه شده به کاربران یک بار در طول عمر فرصت برای تولید بیت کوین طلا کیف پول. همه آنها تا به حال به انجام خود را ارسال کنید کلید خصوصی استفاده می شود برای محافظت از خود cryptocurrency کیف پول!

نیازی به گفتن نیست, مردم نباید کاهش یافته است برای چنین آشکار اومدی اما ظاهرا سایت نگاه قانع کننده برای بسیاری از خریداران. بیش از 3 میلیون دلار در Bitcoins به سرقت رفته بود توسط scammers همراه با تعدادی دیگر از cryptocurrencies. حتی سازندگان از بیت کوین طلا شد طناب به کلاهبرداری و در واقع تایید شده وب سایت بر روی آن حساب توییتر قبل از تحقق آن تمام شد یکی از بزرگ باهم. به یاد داشته باشید, آن را واقعا آسان به دروغ آنلاین.

مشهور و تایید cryptocurrency کارت نتیجه معکوس

در حالی که قلمرو اثرگذارندهها و اعتبار محصولات آنها پرداخت می شود به تایید اغلب بحث برانگیز خرید اینترنتی از Centra کلاهبرداری بود به خصوص آسیب رساندن به کلی شهرت cryptocurrency. شما ممکن است به یاد بیاورید که یک زن و شوهر از سال پیش, دی جی خالد و Mayweather فلوید ساخته شده چندین تاییدیه پرداخت از Centra ICO بود که به ترویج به عنوان یک روش امن ذخیره سازی cryptocurrency مانند Etherium موج دار شدن و بیت کوین. گفت: تاییدیه اجازه Centra به منظور بالا بردن $30,000,000 در یک ماده از هفته و تا حد زیادی مطرح شده این شرکت مشخصات عمومی.

متاسفانه نه خالد و نه Mayweather اعلام کرد که این تاییدیه پرداخت برای یک ICO, به عنوان مورد نیاز قانون است. به این ترتیب آنها مجبور به پرداخت بیش از $700,000 بین آنها در جرائم و علاقه به SEC (نه بستری گناه).

که اگر این نبود به اندازه کافی بد منطقه جنوبی نیویورک در زمینه یک اقدام مدنی در برابر Centra بنیانگذاران برای ساخت اظهارات نادرست در مورد حمایت شرکت های بزرگ و در حال اجرا جعلی ICO. Centra رفت و از رونق به رکود در یک ماده از هفته خدشه دار کردن شهرت cryptocurrency و عمومی و حتی بیشتر شک و تردید است.

رمز و راز قتل

برای هر طرفداران رمان رمز و راز و پلیس procedurals زیر صدا ممکن است مانند یک قطعه مستقیما از داستان است. مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری QuadrigaCX درگذشت در فوریه 2019 به طور ناگهانی و بدون توضیح ترک هیچ کس دیگری قادر به دسترسی به بودجه مشتری به ارزش حدود $190,000,000. پس از مرگ مدیر عامل آن کشف شد که پرونده های مالی برای سال 2018 نشان داد که هیچ گونه شواهد چنین صندوق موجود است و QuadrigaCX خود را در تنگه وخیم مالی.

علاوه بر این یکی از موسسان QuadrigaCX ممکن است یک محکوم هنرمند باهم رفتن زیر یک هویت کاذب. اتهام پول شویی باید پس از آن پدید آمده و به نظر می رسد کل بورس شد در حال اجرا تنها با یک توسعه دهنده. در حالی که کل داستان عجیب و غریب به راحتی می تواند پر کردن کل مقاله خود چند اقدام کلاس دعاوی ترکیب شده است به یک کمیته متشکل از چندین شرکت های حقوقی و نظارت ارنست و جوان شده اند دادگاه منصوب به مدیریت هر گونه دارایی های باقی مانده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net