5 بهترین ویژگی های جدید در iPadOS 14: نوار کناری better call اطلاعیه بیشتر

اپل مجازی در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس برای سال 2020 آورده کشت ارائه جدید به جدول از جمله بهبود برای آن iPadOS پلت فرم. iPadOS 14 خواهد بود وارث ویژگی های از خواهر و برادر کوچکتر خود را iOS 14 از جمله تنظیم ویدجت به روز شده برنامه پیام و یک برنامه جدید کتابخانه صفحه نمایش; با این حال آن را نیز به دست آوردن چند حقه خود را دارد. در اینجا پنج بهترین ویژگی های جدید در آینده iPadOS 14.

IPad OS 14 - Scribble Text
Apple Inc.

پیشرفته اپل مداد تعامل

اگر شما با استفاده از اپل مداد با یک آی پد, پس ما باید خبر خوبی به عنوان اپل در گسترش قابلیت های آن را با دست خط به عنوان قدرتمند به عنوان متن تایپ شده. با iPadOS 14 کاربران نمی خواهد نیاز به قرار دادن اپل مداد برای ارتباط برقرار کردن با فیلدهای متنی; جدید خط ناخوانا ویژگی را قادر به نوشتن به طور مستقیم به این رشته ها به لطف اپل تکنولوژی تشخیص دست خط. اپل دست خط موتور حتی قادر به تشخیص استفاده از زبان ها از جمله هر دو زبان انگلیسی و چینی ساده شده, در یک تک جمله ،

با استفاده از پردازنده پردازش iPadOS 14 نیز کاربران را قادر به انتخاب دست خط با دو یا سه برابر شیر, تغییر, نوشتن و یا حرکت آن را به یک نرم افزار جداگانه بدون درز با دست خط به متن تبدیل و کپی و چسباندن. آخرین نسخه از iPadOS خواهد بود قادر به شناسایی خودکار مطالب نوشته شده مانند شماره تلفن و آدرس اجازه می دهد یک ضربه ساده به راه اندازی یک تماس و یا مطرح کردن مسیرها در نقشه.

IPad OS 14 - Universal Search
Apple Inc.

نور افکن سبک جهانی جستجو

کاربران مک تماشای اپل آخرین کلیدی ممکن است به رسمیت شناخته اند آشنا چیزی جدید نور افکن سبک جهانی تابع جستجو. برای سال های ویژه در مک اجازه داده است تا کاربران را به جستجو برای محتوای در سراسر دستگاه خود را و یا وب سایت و همچنین دریافت پیشنهادات هوشمند. در حالی که اپل نیست تماس از ویژگی های نور افکن روشن است که جستجوی جدید ارتقا در iPadOS 14 قرض گرفته شده است از خواهر و برادر بزرگتر خود.

بر خلاف برداشت قبلی از جستجو بر روی iPad جدید جهانی تابع جستجو خواهد شد و دیگر پوشش کل صفحه نمایش به جای ارائه به شما با یک شبیه نوار جستجو به عنوان دیده می شود در مک. اپل اشاره می کند که تجربه جدید طراحی شده است به کمتر-نامطلوب اجازه می دهد تا کاربران را به ادامه کار خود را بدون احساس به عنوان اگر آنها راه اندازی شده است از برنامه آنها در حال حاضر مشغول به کار است.

IPad OS 14 - Photos App
Apple Inc.

دوباره طراحی برنامه های با ستون های فرعی

آخرین تکرار از iPadOS نیست دریافت قابل توجهی در طراحی و تعمیرات اساسی که ما شاهد خواهید بود در MacOS اما ما هنوز هم از دیدن چند بهبود. مهم ترین تغییر این است که مقدمه ای از یک نوار کناری جدید است که می تواند یکپارچه به برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا کاربران را به حرکت در اطراف برنامه با سهولت بیشتری است. با صفحه نمایش بر روی دستگاه های اپل بودن آن را حس می کند که شامل یک عنصر UI که در خدمت اطلاعات بیشتر از استاندارد زبانه.

در آن تظاهرات شرکت اپل نشان داد طراحی نسخه از فایل های عکس و موسیقی و نرم افزار. زمانی که در فایل های کاربران ارائه با یک دیدگاه گسترده تر از فایل های خود را اجازه می دهد عناصر تعاملی به نمایش داده شده در نوار کناری و یا جمع و جور toolbar UI. کسانی که لذت بردن از بررسی دقیق عکس و یا با استفاده از اپل موسیقی را خوشحال خواهد شد به دیدن یک رابط کاربری جدید است که نیازی نیست شما به حفاری در اطراف برای مورد علاقه خود را در آلبوم ها یا لیست پخش.

IPad OS 14 - Calls UI

جدید جمع و جور calls & سیری UI

هیچ چیز می تواند خسته کننده تر از کار بر روی شاهکار خود را و بودن با بمباران تمام صفحه تماس با اطلاعیه ها. اپل در نهایت پرداختن به مشکل iPadOS 14 معرفی جدید جمع و جور تماس UI. هنگامی که یک تماس در می آید که آیا آن از FaceTime, آی فون خود را و یا یک شخص ثالث اینترنتی, مشتری, کوچک, اطلاع رسانی های پاپ آپ ظاهر خواهد شد با توانایی برای پاسخ به قطع و یا اخراج این رویداد است.

کاربرانی که بر سیری را تغییر دهید و با یک جمع و جور تر سیری UI. در حالی که رابط کاربری جدید اعلام شد برای هر دو سیستم عامل iOS 14 و iPadOS 14 اپل کاربران جدید را ببینید شناور سیری عنصر در گوشه پایین روی صفحه نمایش خود را. سیری در اپل حتی می توانید اطلاعات مرجع مانند یک لیست از یادآوری برنامه.

IPad OS 14 - iPad Pro

مجموعه ای به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر نرم افزار

در حالی که اپل نمی نشانی از ویژگی های به طور مستقیم یکی از سخنرانی’ اسلاید keynote با اشاره به توانایی شرکت خود را تغییر دهید به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر و برنامه های. از ویژگی های است که مدت طولانی است که درخواست تنظیمات به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر برنامه به شما اجازه می دهد لینک کلیک کنید برای باز کردن خودکار در برنامه های مورد علاقه خود را از انتخاب.

اگر شما تصمیم گرفتند با استفاده از پیش فرض iPadOS کلاینت ایمیل با کلیک کردن بر روی یک آدرس ایمیل در حال حاضر می تواند باز کردن یک برنامه از انتخاب مانند هوایی و یا جرقه. همان می رود برای مرورگرهای که در آن گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس هم اکنون می توانید به طور پیش فرض اگر کلیک کاربر بر روی یک لینک وب سایت در درون برنامه های دیگر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر