30 بهترین فیلم در دیزنی+ در حال حاضر

آخرین به روز رسانی: 5 مه سال 2020. دیزنی جریان ویدئو سرویس دیزنی+ در حال حاضر در دسترس با آن کتابخانه از بیش

توسط DOSTEMANSALAM در 17 اردیبهشت 1399

آخرین به روز رسانی: 5 مه سال 2020.

دیزنی جریان ویدئو سرویس دیزنی+ در حال حاضر در دسترس با آن کتابخانه از بیش از 600 را نشان می دهد تلویزیون و فیلم — از جمله جنگ ستارگان سری به Mandalorian و بیشتر از Marvel Cinematic Universe — و مشترکین در حال حاضر مقدار زیادی از گزینه های که آن را می آید به خود را در فیلم بعدی مسابقه دو ماراتون. برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه به تماشای ما مونتاژ یک کنترل لیست بهترین فیلم در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ (و مطمئن باشید برای بررسی از لیست ما را از بهترین تلویزیون نشان می دهد در دیزنی+ بیش از حد).

راهنمای کامل برای دیزنی+

3 مرد و یک نوزاد

Tom Selleck, Ted Danson و استیو گوتنبرگ سه لیسانس که خود را مجبور به مراقبت از یک کودک در این سال 1987 کمدی کارگردان Star Trek آلوم لئونارد نیموی. پس از نوزاد در سمت چپ درب خود را با سابق, دوست دختر, Danson شخصیت های سه مردان باید یاد بگیرند که برای مراقبت از خود هم اتاقی جدید را به عنوان آنها مرتب کردن بر اساس آنچه که در آینده برای خود جدید و غیر متعارف خانواده واحد است. این فیلم بالاترین پرفروش فیلم از انتشار آن سال و اولین فیلم کارگردانی شده توسط نیموی در خارج از ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن.

گوجه فرنگی: 75%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson
مدیر: لئونارد نیموی
امتیاز: PG
زمان اجرا: 102 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

10 Things I Hate About You

زمان خوب بوده به سال 1999 نوجوان رام-com 10 Things I Hate About You, که مونتاژ چشمگیر بازیگران بازیگران جوان برای یک داستان آزادانه بر اساس ویلیام شکسپیر تیاو رام کردن از پتیاره. Heath Ledger, جوزف گوردون-لویت و Julia Stiles, تیتر, فیلم, که به دنبال یک دبیرستان دانش آموز, بازی های برگزار شده توسط گوردون-لویت که باید در پیدا کردن یک دوست پسر برای snarky ضد اجتماعی خواهر بزرگتر (استایلز) از دختر او در عشق با قبل از پدر خود اجازه خواهد داد که دختر جوان به تاریخ. او طرح به سقوط در عشق با مدرسه ساکن پسر بد (لجر) اما واقعی جرقه پرواز زمانی که دو loners پیدا کردن یک جای تعجب صادقانه اتصال. نه تنها این فیلم شهامت تمام حق heartstrings برای هر کسی است که در طول '90s اما این ویژگی چشمگیر موسیقی متن فیلم است که همه حق بازدید دلتنگ یادداشت بیش از حد.

گوجه فرنگی: 68%
ژانر: کمدی
ستارگان: Heath Ledger, Julia Stiles, Joseph Gordon-لویت
کارگردان: Gil Junger
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 97 دقیقه

آواتار

جیمز کامرون آواتار کاملا تبدیل به نوع تعریف حق رای دادن بسیاری از انتظار می رود آن را — و آن سه آواتار دنباله او وعده داده شده اند و دائما به تعویق افتاد — اما آن را هنوز هم نگه دارید تا به عنوان یک بصری جذاب عمل بسته بندی شده, جامد, sci-fi تلنگر. در پاندورا شکوه جهان بیگانه دور از زمین na'vi زندگی مسالمت آمیز در هماهنگی با سیاره خود را از جنگ یا قحطی. آنها اجازه انسان دانشمندان را به کاوش و مطالعه جهانی خود را, اما زمانی که منافع شرکت های بزرگ که بودجه دانشمندان ماموریت کشف na'vi سرمایه می گذارد روی mother lode از یک عنصر ارزشمند آن را به دریایی جیک سالی (Sam Worthington) برای کمک به نجات na'vi از انسان تهدید قبل از آن خیلی دیر است.

گوجه فرنگی: 82%
ژانر: تخیلی, اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang
کارگردان: جیمز کامرون
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 162 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Avengers: Endgame

مرد آهن در آن آغاز شده و آخر بازی به ارمغان می آورد تمام آن را به یک نزدیک است. پس از فوق العاده بلند پروازانه حماسه تجمع Avengers: Endgame به نحوی موفق به درخشان را اولین مرحله از این طیف به ظریف پایان. پنج سال پس از "ضربه محکم و ناگهانی" که به پایان رسید Avengers: Infinity Warباقی مانده Avengers سوار در یک خطرناک, از جان گذشته, برنامه ریزی برای رفتن به عقب در زمان و جلوگیری از Thanos قبل از او بدست می آورد بی نهایت سنگ بدون ایجاد هر گونه آسیب پایدار به اصلی خود را به جدول زمانی. در سراسر متعدد همزمان با ماموریت های مختلف در جدول زمانی Endgame بافت پیچیده و در داستان عمل بسته بندی شده با قلب پمپاژ سهام است که می بیند شخصیت های محبوب تحت فشار قرار دادند به محدود کردن مطلق. حماسه نبرد نهایی صحنه Avengers: Endgame یکی از ترین ذهن دمیدن VFX-غنی صحنه در فیلم تاریخ است.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, اسکارلت جوهانسون, Chris Hemsworth,
کارگردان: Joe Russo, Anthony Russo
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 182 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

پشت صحنه Avengers: Endgame

قهرمان بزرگ 6

این 2014 انیمیشن در مجموعه داستانی, مربوط به اینده, شهر سان Fransokyo و زیر یک پسر جوان مصمم به استفاده از خود را درخشان رباتیک مهارت برای پیدا کردن نقاب تبه کار که به کشته شدن برادر خود را به سرقت برده و او را یکی از یک نوع اختراع. پیوست توسط محافظ خود آندروید pal, Baymax, هیرو هامادا مونتاژ یک تیم از دانش آموزان تمایلی-تبدیل-ابرقهرمانان به این پسر بد و صرفه جویی در روز. آزادانه بر اساس کمیک مارول تیم از همان نام قهرمان بزرگ 6 در زمان خانه به خوبی سزاوار جایزه اسکار به عنوان سال بهترین فیلم انیمیشن و باعث یک متحرک عاقبت سریال در حال حاضر در دسترس در دیزنی+. در زمانی که مارول استودیو " زنده-فیلم های اکشن حکومت های قهرمان بزرگ 6 نگه می دارد خود را به عنوان یکی از بهترین ابرقهرمان فیلم تا کنون ساخته شده است.

گوجه فرنگی: 89%
ژانر: خانوادگی, اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Ryan Potter, Scott مه
کارگردان: Chris Williams, Don Hall
امتیاز: PG
زمان اجرا: 93 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Chadwick Boseman in Black Panther

پلنگ سیاه

فیلمساز Ryan Coogler و ستاره Chadwick Boseman آورده داستان Marvel معروف ترین آفریقایی ابرقهرمان به نمایش در سال 2018 و این فیلم رفت و به شکستن یک لیست طولانی از ثبت در دفتر جعبه و تبدیل به یکی از بحرانی ترین ستایش اقساط از کل مارول سینمایی جهان است. Boseman نقش T'Challa تازه تاج گذاری پادشاه مرموز کشور آفریقایی از mentality mag, که در خدمت به عنوان هر دو کشور خود را رهبر و اصلی مدافع عنوان قهرمان پلنگ سیاه. زمانی که حکومت خود را به چالش کشیده است توسط وحشیانه Killmonger (Michael B. Jordan), T'Challa باید مجدد با ریشه های قدرت خود و میراث خود را به منظور صرفه جویی در پادشاهی خود را. پس چشمگیر آن تئاتر اجرا, پلنگ سیاه شد اولین ابرقهرمان فیلم را نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش "بهترین تصویر" در دسته اول Marvel فیلم برای برنده شدن یک جایزه اسکار. پلنگ سیاه 2 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در سال 2022.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستارگان: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار
کارگردان: Ryan Coogler
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 135 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

چرا ما به کرات برای پلنگ سیاه 2

Coco

در عین حال یکی دیگر از ورود در پیکسار در کتابخانه غنی از فرهنگ های گوناگون و نظرات و جهان, Coco یکی از مهمترین و بصری خیره کننده و موسیقی غنی سازی فیلم از کل پیکسار مجموعه است. مرکزی در قطر د لس Muertos (بعد از مرده) این فانتزی به دنبال یک پسر کوچک, Coco, جادویی اتفاقی سفر به زندگی پس از مرگ. بیشتر به او می آموزد در مورد خانواده خود و میراث خود را از طریق رنگارنگ سفر عمیق تر ارتباط خود را رشد می کند به تاریخچه و آینده خود را. با نشاط بخشی, پر انرژی, موسیقی متن فیلم شما می خواهید به آواز خواندن و رقص و شادی کردن در هیجان راست تا زمانی که آن می رود کامل پیکسار و شروع به بازی خود را heartstrings.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: خانوادگی, فانتزی
ستاره ها: Anthony Gonzalz, Gael García Bernal
کارگردان: Lee Unkrich, Adrian ملینا
امتیاز: PG
زمان اجرا: 109 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

فرزندان

شما ممکن است شنیده ام از این 2015 filme کانال دیزنی, اما اگر شما می دانید هر کسی بین سنین 5 و 15 در حال حاضر شما می توانید شرط می بندم که آنها می دانند که همه چیز در مورد آن. این موسیقی فانتزی از Newsies و Hocus Pocus مدیر (و رقص کثیف طراح رقص) Kenny Ortega در یک جهان که در آن خائنانی از کلاسیک دیزنی فیلم شده اند تبعید به یک جزیره دور افتاده در حالی که بقیه جهان زندگی در صلح و رفاه تحت خیرخواه حکومت از دختر خوشگل و جانور. زمانی که چهار فرزند از خائنانی داده می شود فرصتی برای حضور در مدرسه در سرزمین اصلی آنها باید تصمیم بگیرد که آیا به دنبال پدر و مادر خود را میراث و یا ثابت وجود دارد واقعا خوب است در همه. همراه با برخی از شگفت آور آهنگ جذاب و چشمگیر رقص choreography, فرزندان و همچنین ویژگی های برخی از چهره های آشنا در میان آن بالغ بازیگران از جمله برادوی ستاره Kristin Chenoweth به عنوان شیطان. این فیلم در ادامه به تخم ریزی دو قسمت بی شماری کراوات در پروژه های به ظاهر بی پایان تورنت کالا در آن افزایش برای تبدیل شدن به یکی از دیزنی داغترین خواص بین مخاطبان است.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: موزیکال, فانتزی
ستاره ها: Dove Cameron صوفیه کارسون, Booboo Stewart, Cameron Boyce
کارگردان: Kenny Ortega
امتیاز: NR
زمان اجرا: 120 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Alex Honnold in Free Solo

رایگان, انفرادی

از نشنال جئوگرافیک, رایگان, انفرادی به شرح زیر کوهنورد الکس Honnold به عنوان او تلاش برای اجلاس El Capitan در پارک ملی یوسمیتی یکی از سخت ترین صعود در جهان ... بدون یک تسمه یا طناب. Honnold یکی از مهمترین و انجام رایگان solo کوهنوردان در جهان و مرگ او هجوم شاهکارهای خطر ناک و رک و پوست کنده هولناک را ببین. این بصری خیره کننده مستند شما را به ذهن یکی از بی باک ترین junkies آدرنالین و در یک سفر تا برخی از زیبا ترین و صعود های دشوار در این سیاره است.

گوجه فرنگی: 97%
نوع: مستند
ستاره ها: Alex Honnold
مدیر: الیزابت چای Vasarhelyi جیمی چانه
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 97 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

بزرگ تر از مستند

A Goofy Movie

گنجانده شده در این فهرست تقریبا به طور کامل بر اساس آن دلتنگ درخواست دیزنی 1995 فیلم انیمیشن در مورد رابطه بین مسخره و پسر خود را حداکثر یک سنگ محک فیلم برای یک نسل کامل. این داستان احمقانه شرح زیر است مسخره تلاش برای ارتباط با پسر نوجوان خود را در یک سفر ماهیگیری که — همانطور که با بسیاری از چیزهای مسخره می کند — devolves به هرج و مرج تقریبا از شروع. اگر چه آن را انجام نمی, به خصوص به خوبی در دفتر جعبه و یا در میان منتقدان A Goofy Movie توسعه عظیم زیر را در میان کودکان و نوجوانان از اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 و باعث هیچ مقدار کمی از شور و هیجان بود که آن را اعلام کرد به عنوان بخشی از دیزنی+ راه اندازی-بعد از کتابخانه.

گوجه فرنگی: 59%
ژانر: خانوادگی, کمدی
ستاره ها: Bill Farmer, Jason Marsden
کارگردان: Kevin Lima
امتیاز: G
زمان اجرا: 78 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Guardians of the Galaxy

آن را سخت به تصور کنید که یک زمان وجود دارد که هر مارول فیلم نیست در ابتدا انتظار می رود به یقین فیلمهای است که محیط زیست هنگامی که Guardians از کهکشان آمار تئاتر در سال 2014. کیهانی ماجرا منجر شد توسط بازیگران و شخصیت های آن ناشناخته به مخاطبان اصلی بازی نسبتا کم-مشخصات بازیگران و شرکت نوشته شده و به کارگردانی فیلمساز مستقل James Gunn. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی از یک قمار آن قرار داده صحبت راکون و حساس درخت تنها قادر به گفتن یک جمله جلو و مرکز در آن برجسته شده است. و این رفت و تبدیل به یکی از بزرگترین تحسین مارول فیلم تمام دوران است. بیش از حد بد نیست برای یک دسته از کیهانی یک سوراخ, سوگند ملایمی? Guardians of the Galaxy, Vol. 2 آمار تئاتر در مارس 2017 و قسط سوم در آثار. کان همچنین در حال کار بر روی DC را Suicide Squad عاقبت/راه اندازی مجدد خودکشی تیم ملیبه دلیل در 2021.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: اکشن و ماجراجویی, علمی تخیلی
ستاره ها: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Lee Pace
کارگردان: James Gunn
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 121 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

چرا ثور و نگهبان در حال نهایی طیف team-up

Inside Out

داخل

اگر احساسات خود را کمی موجودات که زندگی در داخل شما ؟ این سوال پیکسار پاسخ در داخلیک خنده دار و داستان زیبا در مورد 11 ساله رایلی حرکت به یک شهر جدید و احساسات او' ناامید و گاه غلط — تلاش برای کمک به او در مقابله. شادی و ترس و خشم و نفرت و غم و اندوه نیست دقیقا عادت به کار با هم اما آنها باید به اگر آنها در حال رفتن برای کمک به رایلی از این طریق دریافت کنید محوری در زندگی او است. اما زمانی که شادی و غم و اندوه از دست داده است آن را به بقیه تیم به آنها پشت کنید به طوری رایلی نیست تجربه کامل عاطفی شکست. این برنامه شامل صدای استعداد Amy Poehler, Bill Hader, Richard King, Mindy Kaling و Phyllis Smith, داخل به خارج است رولرکوسترهای احساسی با تمام احساس می کند به عنوان انتظار می رود از یک پیکسار.

گوجه فرنگی: 98%
ژانر: خانوادگی, کمدی
ستاره ها: Amy Poehler, Phyllis Smith, Richard Kind, Bill Hader, Lewis, سیاه, Mindy Kaling
کارگردان: Pete Docter, رونی دلم کارمن
امتیاز: PG
زمان اجرا: 94 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Robert Downey Jr. using a hammer in Iron Man

مرد آهن

مارول فیلم است که آن را تمام Jon Favreau 2008 فیلم در زمان C-لیست ابرقهرمان و او را تبدیل به یک نماد جهانی به لطف عملکرد درخشان با ستاره رابرت داونی جونیور و الهام گرفته از مصاحبه و نوشتن است که بصورتی پایدار و محکم تاسیس مارول سینمایی جهان را به عنوان یک حق رای دادن محسوب می شود. داستان درخشان صنعتگر پلیبوی که توسعه قدرتمند کت و شلوار از زره پوش است که اجازه می دهد او را تبدیل به یک ابرقهرمان مرد آهنین پایه و اساس است که طیف ساخته شده است و فیلم میراث را در مینوردد این طیف به این روز است.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Jeff Bridges
کارگردان: Jon Favreau
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 126 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

این راهنمای ضروری به مارول سینمایی جهان

Miracle on 34th Street

وجود دارد بیش از چند فیلم در نظر گرفته می شود درست است, کریسمس, کلاسیک, اما چند نسل-پوشا عمر Miracle on 34th Street. 1947 فیلم تواریخ اتفاقاتی که رخ می دهد هنگامی که یک فروشگاه بابا نوئل به نام کریس Kringle اصرار دارد که او واقعی معامله و به پایان می رسد تا رفتن به دادگاه به آن را اثبات کند. این فیلم برنده سه جایزه اسکار و حتی دریافت یک نامزدی در معتبر بهترین عکس دسته. آن باقی مانده است به یک جزء اصلی از فصل تعطیلات برنامه نویسی برای بیش از 60 سال در حال حاضر.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: خانوادگی, درام
ستاره ها: Edmund Gwenn, John Payne, Maureen O'hara, ناتالی وود
کارگردان: George Seaton
امتیاز: NR
زمان اجرا: 96 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Moana

56 متحرک از ویژگی های از دیزنی استودیو انیمیشن Moana می گوید داستان از یک دختر جوان مطرح می شود رئیس بعدی از اهل جزایر پلینزی ایجاد کرد. نه محتوا به اقامت در جزیره ای کوچک او عازم اقیانوس-پوشا سفر برای پیدا کردن افسانه ای demigod مائوئی بازگشت مصنوع جادویی به آن جزیره خانه و صرفه جویی در روستای خود را از اسرار آمیز سوختگی که آن را تهدید می کند. همراه با خیره کننده انیمیشن و فوق العاده صدای بازیگران رهبری Dwayne Johnson, Jemaine Clement و تازه وارد Auli'i Cravalho (به عنوان Moana) این فیلم نیز از ویژگی های اصل آهنگ از همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا و نمره با الهام از فیلم پلینزی تنظیم و فرهنگ است. با وجود آن های اخیر ورود Moana است که اغلب رتبه در میان بهترین فیلم های دیزنی ساخته شده است.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: خانوادگی, فانتزی, موزیکال
ستاره ها: Auli را Cravalho, Dwayne Johnson
کارگردان: Ron Clements, John Musker, Chris Williams, Don Hall
امتیاز: PG
زمان اجرا: 103 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Muppet Movie

اولین اکران فیلم های جیم هنسون معشوق خلق Muppets این 1979 ماجراجویی موسیقی است Kermit the Frog, ترک خانه اش در باتلاق در یک مقطع کشور, سفر به هالیوود است. در طول راه او برخورد Miss Piggy, Fozzie Gonzo و بقیه از او Muppets بگیرید و یاد دهید که به اشتراک گذاری خود را نشان می دهد کسب و کار آرمان و پیوستن به او را در خود سفر جاده ای. بسته بندی شده با خنده دار cameos و شامل هنسون استعداد درخشان برای ترکیب عناصر برای کودکان و بزرگسالان Muppet Movie غرفه به عنوان یکی از بزرگترین Muppets پروژه تا کنون ساخته شده و الهام گرفته از چندین عواقب spinoffs و تعداد بیشماری از پروژه های دیگر در طول سال.

گوجه فرنگی: 88%
ژانر: خانوادگی, کمدی, موزیکال
ستاره ها: Jim Henson, Frank Oz, جری, Nelson
کارگردان: James Frawley می
امتیاز: G
زمان اجرا: 98 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

کابوس قبل از کریسمس

برخی آن را در نظر هالووین فیلم, در حالی که دیگران آن طبقه بندی به عنوان یک کریسمس فیلم, اما یک چیزی که همه طرفداران آن توافق بر این است که تیم برتون عجیب و غریب, فوق العاده 1993 stop-motion فیلم یک شاهکار از موسیقی و انیمیشن و داستان سرایی. فیلم داستان Jack Skellington, پادشاه رنگارنگ ایجاد کرد که در آن هر روز هالووین است و کشف خود را از کریسمس با مضمون ایجاد کرد که مجذوب او و او را ارائه می دهد فرار از روزانه خود را ترسناک معمول است. تلاش های خود را برای درک این تعطیلات را یک فاجعه به نوبه خود زمانی که او را مجبور به پر کردن در برای بابا نوئل زمانی که اقدامات خود را به مخاطره می اندازد هر دو تعطیلات. فیلم خاموش انتقادی خود و موفقیت تجاری با تبدیل شدن به اولین فیلم انیمیشن بود و نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین جلوه های بصری رده.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: فانتزی, موزیکال
ستاره ها: Chris Sarandon, Catherine O'hara
کارگردان: Henry Selick, Tim Burton
امتیاز: PG
زمان اجرا: 76 دقیقه

بیشتر اسکار جلوه های بصری نامزد

سازمان دیده بان در حال حاضر

دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه

اولین فیلم در آنچه که تبدیل به فیلمهای دزدان دریایی کارائیب حق رای دادن نفرین مروارید سیاه ارائه شده مخاطبان معرفی خود به جانی دپ به عنوان دزدان دریایی جک اسپارو — یاد کارایی که نه تنها منجر به چندین دنباله بلکه به ارمغان آورد و تمام دزدان دریایی ژانر فیلم بازگشت به کانون توجه است. با توجه به این که سال 2003 فیلم بر اساس یک کلاسیک دیزنی پارک سوار که هیچ شاهکار کوچک است. موفقیت عظیم از حق رای دادن پس این اولیه فیلم تبدیل آن به یک هالیوود اصلی برای نزدیک به یک دهه. دپ, دهنی, Keira Knightley, Orlando Bloom و جفری راش در تاریکی, فانتزی, فیلم, که همچنین دارای وضعیت به عنوان اولین PG-13 فیلم منتشر شده توسط والت دیزنی تصاویر است.

گوجه فرنگی: 79%
ژانر: فانتزی, اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley
کارگردان: Gore Verbinski
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 143 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

پشت صحنه دزدان دریایی کارائیب

ملکه Katwe

این احساس خوب داستان تواریخ داستان واقعی از 10 سال اوگاندا شطرنج phenom, Phiona Mutesi که شد یک زن نامزد استاد شناخته شده در جهانی شطرنج مرحله. متولد در Katwe, بزرگترین زاغه در کامپالا, اوگاندا, هر روز یک مبارزه مداوم برای Phiona و خانواده اش. اما زمانی که او در دیدار رابرت Katende (دیوید اویلو) مبلغ که به کودکان می آموزد که چگونه به بازی شطرنج زندگی او کاملا تغییر کرده است. Phiona می افتد در عشق با بازی و توسعه مهارت باور نکردنی به زودی مسلط مسابقات محلی و مسابقات. با Katende هدایت و حمایت شدید از مادر Nakku هریت (Lupita Nyong زن نما, زن کیردار), Phiona به زودی در می یابد شطرنج یک بلیط طلایی از زندگی فقر برای خودش و خانواده اش.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: درام
ستاره ها: David Oyelowo, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار
کارگردان: Mira Nair
امتیاز: PG
زمان اجرا: 124 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

The Sandlot

شما در حال کشتن من Smalls! دیوید میکی ایوانز همکاری و نوشت: به کارگردانی و روایت این دلگرم کننده فیلم در مورد یک پسر جوان در سال 1962 که حرکت می کند به یک شهر جدید در کالیفرنیا در دره سان فرناندو و تبدیل به دوستان با یک گروه از بچه های محلی که بازی بیس بال در یک sandlot در نزدیکی خانه اش. آمدن از سن داستان تواریخ خود را در تلاش برای جا را تیره و تار رابطه با ناپدری و دوستی نزدیک او توسعه با بچه های محله به عنوان آنها باید تمام شیوه ای از نوجوانان ماجراهای — و در نهایت همه آن لحظات شکل بقیه عمر خود را. بی نهایت کردنی و پر از صحنه های به یاد ماندنی The Sandlot کمی فیلم با مقدار زیادی از قلب است.

گوجه فرنگی: 61%
ژانر: خانوادگی, ورزشی, درام
ستاره ها: Tom Guiry, Mike Vitar پاتریک Renna, Chauncey لئوپاردی مارتی نیویورک
کارگردان: David میکی Evans
امتیاز: PG
زمان اجرا: 101 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Star Wars: Episode IV — A New Hope

شما ممکن است خود را مشاهده و سفارش اولویت برای فیلم های جنگ ستارگان, اما شما نمی توانید به اشتباه با شروع اصلی است. اگر چه این آبشار در در شماره 4 به ترتیب در اسکای واکر, حماسه, 1977 را امید اول جنگ ستارگان, فیلم, و آن را برای همیشه لطفا برای تغییر فیلمسازی به عنوان ما آن را می دانم. این هم یکی از نوآورانه ترین فیلم تا کنون ساخته استادانه repurposing سفر قهرمان از اساطیر یونانی به یک حماسه بی نهایت تخیلی داستان دور فن آوری پیشرفته galaxy درگیر در جنگ بین سیارهای. امید ما اول به معرفی برخی از سینما محبوب ترین شخصیت از لوک اسکای واکر و هان سولو به پرنسس Leia Chewbacca و droids C3P-O و R2D2. ما می توانیم بحث در تمام طول روز در مورد آن فیلم جنگ ستارگان بهتر است اما اهمیت و تاثیر امید است inarguable.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: علمی-تخیلی
ستاره ها: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher
کارگردان: جورج لوکاس
امتیاز: PG
زمان اجرا: 125 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

آینده جنگ ستارگان

Blu-Ray deals

Star Wars: Episode V — The Empire Strikes Back

به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین قسط از کل sci-fi, حماسه امپراتوری حملات برگشت این فصل است که برجسته ترین دراماتیک شخصیت کمان از سه گانه اصلی و تاسیس خود را میراث و حوادث غم انگیز است که در هم تنیده سرنوشت خود است. نه تنها این, اما آن را نیز معرفی برخی از حق رای دادن محبوب ترین حمایت از شخصیت های Lando <url> و Boba Fett و برجسته یکی از سه گانه به یاد ماندنی ترین جنگ های مجموعه بر روی سطح یخ زده سیاره Hoth. پس از قهرمانانه حوادث جدید امید, The Empire Strikes Back ارائه شده به مراتب بیشتر غم انگیز اکتشاف ریگ واقعیت های جنگ علیه سرکوب, توانمند نیروی رهبری به ظاهر غیر قابل خراب کردن دشمن: Darth Vader.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: علمی-تخیلی
ستاره ها: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher
کارگردان: Irvin Kershner
امتیاز: PG
زمان اجرا: 124 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

آنچه در آینده جهان جنگ ستارگان

Kylo Ren in the throne room

جنگ ستارگان: قسمت هشتم: آخرین جدی

یکی از جدید ترین فیلم های جنگ ستارگان موجود در دیزنی+, Star Wars: The Last جدی است و یکی مانده به آخر فیلم اسکای واکر حماسه. در فیلم دوم در فینال سه گانه جدید بازیگران از قهرمانان از جمله ری فین و Poe Dameron پیوستن به کلی لیلا Organa را نیروی شورشی به مقاومت و غلبه بر قدرت جدید سفارش یک بازسازی از بازی های کلاسیک سلطنتی ناوگان. رهبری مرموز رهبر Snoke و شرور سابق لوک اسکای واکر دست پرورده Kylo رن جدید سفارش شده است و حتی بیشتر مخرب و وحشتناک زور تر از سلف خود است و خم جهنم در کهکشانی تسلط.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: علمی-تخیلی
ستاره ها: Mark Hamill, کری فیشر, Adam Driver, دیزی ریدلی
کارگردان: Rian Johnson
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 152 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

پشت صحنه جنگ ستارگان: آخرین جدی

Thor: Ragnarok

مدیر Taika Waititi به طور کامل reenergized ثور حق رای دادن با Thor: Ragnarokبه راحتی بهترین مطلب در این مجموعه است. مصرف کاملا متفاوت تن نسبت به قبل از دو فیلم Ragnarok می یابد خدای تندر زندانی در عجیب و غریب زباله سیاره Sakaar جایی که او مجبور است برای به دست آوردن آزادی خود را با مبارزه به عنوان یک پهلوان از جان گذشته. در ضمن ثور جدا فوق العاده قدرتمند, خواهر, Hela (کیت بلانشت) است بازگشت به Asgard برای تحقق سرنوشت خود را: آوردن در مورد راگناروک تخریب Asgardian قلمرو. ثور باید خاموش Sakaar و بازگشت به نجات مردم خود را قبل از آنها به طور کامل از بین برود وجود دارد. آن را برای تلفن های موبایل اما Ragnarok است سبکترین از Thor, فیلم, تکیه دادن به ستاره Chris Hemsworth, جذابیت و در کانون توجه قرار شخصیت های خنده دار مانند Jeff Goldblum را استاد بزرگ و Waititi سنگ هیولا گلادیاتور Korg. عاقبت Thor: عشق و رعد و برققرار است به آمار تئاتر در سال 2022.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: اکشن و ماجراجویی علمی تخیلی
ستاره ها: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, کیت بلانشت
کارگردان: Taika Waititi
امتیاز: PG-13
زمان اجرا: 130 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

بیشتر در ثور و مارول فیلم

توگو

این دیزنی اصلی فیلم عبارتند از دو تن از چهره های کلیدی که حمل و نقل سرم به Nome, آلاسکا از طریق dogsled در سال 1925 به نجات شهر از یک بیماری همه گیر. منتشر شد به طور مستقیم به دیزنی+ در دسامبر 2019 فیلم کست ویلم دافو به عنوان لئونارد Seppala که تصمیم به اجازه کوچکتر از pup توگو به منجر خود را با سورتمه حمل کردن تیم پاداش زمانی که سگ می شود یک قهرمان با سورتمه حمل کردن سگ. زمانی که Seppala خواسته است به توکسین دیفتری سرم در سراسر 700 مایل از سخت بیابان آلاسکا هر دو او و پیری سورتمه رهبر توگو در حال تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: درام
ستاره ها: ویلم دافو
کارگردان: Ericson Core
امتیاز: PG
زمان اجرا: 113 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

داستان اسباب بازی

این فیلم که ساخته پیکسار نام خانواده و یکی از غول های این فیلم انیمیشن در رابطه 1995 را داستان اسباب بازی است که در یک جهان که در آن اسباب بازی به زندگی لحظه ای انسان توجه نمی کند به آنها. مسخره بالا مشخصات بازیگران این فیلم شامل تام هنکس به عنوان وودی یک عروسک کابوی که شروع به احساس می کنید وضعیت خود را به عنوان اندی دیویس' اسباب بازی های مورد علاقه تهدید کرد که پسر جدید, زرق و برق شکل اقدام به نام Buzz Lightyear (ابراز شده توسط Tim Allen). احمقانه hijinks امدن اما این فیلم واقعا موفق در آن ملاحظه اکتشاف نوجوانی, دوستی, پذیرش, و همه چیز ما را پشت سر بگذارید همانطور که ما مسن تر رشد می کنند. بیش از فقط یکی از بهترین استودیوهای انیمیشن پیکسار, فیلم, داستان اسباب بازی در نظر گرفته شده است یکی از بزرگترین متحرک فیلم تا کنون ساخته شده و نامزد سه جایزه اسکار باعث سه دنباله و القاء شد به ملی فیلم رجیستری در سال اول خود را از واجد شرایط بودن.

گوجه فرنگی: 100%
ژانر: خانوادگی, فانتزی, کمدی
ستاره ها: Tom Hanks, Tim Allen
کارگردان: John Lasseter
امتیاز: G
زمان اجرا: 80 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

TRON

آن جلوه های بصری دقیقا نمی نگه دارید تا امروز اما زمانی که TRON آمار تئاتر در سال 1982 بود هیچ چیز وجود دارد که نگاه حتی از راه دور و مانند آن. داستان یک برنامه نویس نرم افزار که حمل و نقل در داخل پردازنده مرکزی از یک کامپیوتر باید راه خود را از دنیای دیجیتال او ساکن, TRON وادار نویسنده و کارگردان استیون Lisberger به ایجاد یک نوع کاملا جدید از استودیو اختصاص داده شده به ترکیب انیمیشن در کامپیوتر و زندگی بازیگری در یک ویژگی تنها چیزی بود که به طوری غیر معمول در آن زمان که حتی Motion Picture آکادمی آمریکا مطمئن نیستید که چگونه به طبقه بندی این فیلم در ابتدا. جف بریجز و Bruce Boxleitner ستاره دار در فیلم, که در ادامه برای تبدیل شدن به یک فرقه آمار و الهام بخش وسیع از حق رای دادن بازی های ویدئویی, کتاب های تصویری و متحرک spinoffs و همچنین به عنوان یک 2010 live-action عاقبت.

گوجه فرنگی: 73%
ژانر: علمی-تخیلی
ستاره ها: Jeff Bridges, Bruce Boxleitner
کارگردان: Steven Lisberger
امتیاز: PG
زمان اجرا: 96 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Who Framed Roger Rabbit

رابرت زمکیس کارگردانی این 1988 فیلم های مجموعه ای در یک نسخه از سال 1947 هالیوود است که در آن انسان ها همزیستی با شخصیت های متحرک. Bob Hoskins نقش یک کارآگاه خصوصی تحقیق در مورد قتل یک تاجر برجسته تنها برای پیدا کردن خود را در همکاری با راجر خرگوش را مسخره کارتون ستاره که همچنین تبدیل شدن به رئیس مظنون در تاجر مرگ است. با اعتبار تجدید علاقه به عصر طلایی انیمیشن و جرقه دیزنی رنسانس به عنوان یک استودیوی فیلم Who Framed Roger Rabbit به پایان رسید تا برنده سه جایزه اسکار برای آن ترکیب منحصر به فرد از کلاسیک کارتون و جرم noir.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Bob Hoskins, Christopher Lloyd, Kathleen Turner, چارلز Fleischer
کارگردان: Robert Zemeckis
امتیاز: PG
زمان اجرا: 104 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

بید

ران هاوارد کارگردانی این 1988 فانتزی فیلم بر اساس یک داستان به قلم جورج لوکاس و نتیجه نهایی یک فیلم بر خلاف هر چیز دیگری در این ژانر است. Willow شرح زیر است تمایلی کشاورز بازی های برگزار شده توسط وارویک دیویس که خود را میبیند محوری به یک ماجراجویی جادویی زمانی که او می یابد یک یتیم نوزاد انسان. تلاش خود را برای بازگشت به نوزاد قرار داده و او را در مرکز یک نبرد سرنوشت جهان با یک گروه از شخصیت های رنگارنگ — از جمله کاریزماتیک مزدور با بازی وال کیلمر — همراه او در تلاش خود را. به دریافت دو جایزه اسکار نامزد بید برجسته و چشمگیر جلوه های بصری تولید صنعتی نور و سحر و جادو و به یاد ماندنی داستان که پرسیده بهره بالا در ژانر فانتزی. عاقبت به بید است که در حال حاضر در آثار دیزنی+.

گوجه فرنگی: 50%
ژانر: فانتزی, اکشن و ماجراجویی
ستارگان: Warwick Davis, وال کیلمر, Joanne Whalley
کارگردان: Ron Howard
امتیاز: PG
زمان اجرا: 118 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Zootopia

Zootopia است که در شهر نیویورک از حیوانات و مانند هر شهرستان وجود دارد همه نوع از سیاست و جنایت و فساد اقتصادی جریان است. زمانی که جودی Hopps می شود اولین اسم حیوان دست اموز در نیروی پلیس او را مصمم به ایجاد یک نام برای خود و غلبه بر شک و تردید از همسالان خود. هنگامی که شکارچیان شروع به طرز مرموزی ناپدید می شود و پلیس در مورد رد مشروعیت جودی جهش در این فرصت برای اثبات خودش حتی بدون حمایت از نیروی. متاسفانه این بدان معناست که teaming تا با دو بیت کلاهبرداری-هنرمند فاکس نیک وایلد. به تعجب خود را, اما آنها به اثبات می شود یک تیم بزرگ در حال توسعه یک دوستی قوی در حالی که کشف یک توطئه عظیم می رود که به حق بسیار بالا. تحریک آمیز و جدلی از خود نمونه دیزنی فیلم Zootopia است سرگرم کننده بزرگ برای جوانان و فکری برای پدر و مادر خود را.

گوجه فرنگی: 98%
ژانر: کمدی, خانوادگی, فانتزی
ستارگان: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman
کارگردان: Byron Howard, Rich Moore, Jared بوش
امتیاز: PG
زمان اجرا: 108 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب