The first round of the 2020 NFL Draft is in the books, but there's still plenty of talent left on the board.
دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL است که در این کتاب اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد سمت چپ در هیئت مدیره.

Jason Getz-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی // Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

  • دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL است که در این کتاب است.

  • پس از 32 میدارد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد سمت چپ در هیئت مدیره از چند انتظار می رود اولین سرآمد که زخم لغزش به چشمگیر محصول از پشت در حال اجرا و گسترده گیرنده در انتظار شنیدن نام خود را به نام.

  • در زیر لیست کرده ایم ما 26 بازیکن برتر هنوز هم در سمت چپ برای تیم انتخاب کنید تا به عنوان دومین و سومین دور از پیش نویس بازگشت جریان در شب جمعه.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL رفت و در مورد به عنوان هموار به عنوان یکی می تواند تصور است.

با وجود اینکه مجبور به تعمیرات اساسی به طور کامل پخش از این رویداد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس NFL کشیده چشمگیر feat تا حد زیادی از طریق گرفتن تمام 32 میدارد دور اول تنها با چند اندک سکسکه.

در حالی که بزرگترین نامها رفت هیئت مدیره در دور اول — از جمله جو نقب زدن رفتن برای اولین بار به طور کلی به Bengals و چشمگیر شش گسترده ای از گیرنده های همه پیدا کردن تیم خود را — هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد چپ به snagged برای هر تیم به دنبال پر کردن قهرمانی خود فهرستی از آینده است.

نگاهی زیر در برخی از بهترین بازیکنان است که تیم به احتمال زیاد خواهد با هدف قرار دادن زمانی که دوم و سوم شروع دور در شب جمعه.

1. خاویر McKinney, S (آلاباما)

Xavier McKinney
خاویر مککیننی

Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از دنی کلی در رینگر: “کوهستانی بازیسازی با توانایی به خط کردن در جعبه و یا بیش از اسلات; به ارمغان می آورد قابلیت اطمینان به عنوان یک tackler و انعطاف پذیری در پوشش.”

2. راس Blacklock DT (TCU)

Ross Blacklock
راس Blacklock

کوین Jairaj-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “Blacklock به اندازه و قدرت به پشته و ریختن مسدود کننده های یک در یک. او بالاتر از متوسط از تقسیم دو تیم و پتانسیل توسعه را به یک مولد داخلی عبور متهور در NFL. Blacklock بزرگ سرعت پایین بدن انعطاف پذیری و بسته شدن پشت سر هم هر چند وجود دارد اتاق را برای بهبود هنگامی که آن را می آید به countermoves.”

3. A. J. Epenesa لبه (آیووا)

A.J. Epenesa
A. J. Epenesa

AP Photo/اورلاندو رامیرز

کلید کارشناس نقل قول: از دنی کلی در رینگر: “قدرت مبتنی بر دفاعی lineman با دست سنگین و یک NFL-آماده قاب; غیر منقول در لبه و اندازه و قدرت به عجله داخل در عبور از فراز.”

4. Yetur ناخالص-Matos, لبه (Penn State)

Yetur Gross-Matos
Yetur ناخالص-Matos

AP Photo/بری Reeger

کلید کارشناس نقل قول: از چارلی کمپبل در Walter فوتبال: “بسیاری در مورد گرس-Matos’ مجموعه ای از مهارت های ترجمه به NFL. او بسیار عالی است و با اهرم بسیار خوب است که او با استفاده از به بلوک. گرس-Matos مجموعه فیزیکی لبه است و این توانایی را در بلوک و شامل پخش از وارد شدن به محیط. در حالی که وجود دارد گاه به گاه بازی می کند زمانی که او می تواند تحت فشار قرار دادند به طور کلی ناخالص-Matos تا به برخی از قدرت طبیعی که دیده می شود با توانایی های خود را به مبارزه را از طریق مسدود کننده. او همچنین یک ورزشکار خوب با بسته شدن سرعت.”

5. D’Andre سویفت, RB (گرجستان)

DAndre Swift
DAndre سویفت

برت Davis-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از مل Kiper جونیور در ESPN: سویفت روشن بالا در این کلاس یک بازیکن کامل است که می تواند کمک کند در این بازی گذشت و جای زخم در صورت دفاع برای دستاوردهای بزرگ.

6. عزرا کلیولند OT (Boise State)

Ezra Cleveland
عزرا کلیولند

لورن Orr/گتی ایماژ

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “کلیولند بود سه سال استارت در سمت چپ مقابله با. او کوتاه تر سلاح برای مقابله با, اما او تنظیم می شود به سرعت و نمی پرتاب و یا تعقیب و گریز با دست خود. او کنترل بدن و پا با سرعت به آینه. او همچنین موثر موضعی مسدود کننده با مجموعه ای از مهارت های اکسل در یک منطقه-سنگین طرح — او صاف بالا رفتن پوشش می دهد و linebackers در سطح دوم است.”

7. سه راهی هیگینز WR (Clemson)

Tee Higgins
توپ را روی گوه و هیگگینس

Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از لنس Zierlein در NFL.com: “طولانی زاویه ای قاب با تقلب-کد بدن و کنترل توپ به مهارت های هنگام حمله downfield. Higgins است پایه دار شدن از مطبوعات و اما همان کسانی که پایه دار گام سلاح هستند از جدایی است که کمک به ایجاد بزرگ بازی می کند. او همچنین هر سه گیرنده نقاط و می توان در اطراف نقل مکان کرد برای مطابقت کردن در برابر, cornerbacks. اندازه خود و “بالاتر از لبه” استعداد او را منحصر به فرد خطرناک بازیساز و در منطقه قرمز. انتقال به NFL مطبوعات گوشه خواهد بود اوایل چالش است که می تواند برخی از زمان را حل کند اما او غریزی توپ-برنده که صفات باید برنده بیرون و او را بسیار خوب NFL استارت.”

8. جاش جونز OT (هوستون)

Josh Jones
جاش جونز

AP Photo/مایکل Wyke

کلید کارشناس نقل قول: از یعقوب Infante در DraftWire: “جونز است که یک بیت از یک کار در حال پیشرفت است اما صعود او به ارمغان می آورد به جدول قابل لمس است. او یک ورزشکار مقابله با توهین آمیز با طول بدن کنترل و جانبی سرعت در عبور حفاظت. او بلوک با موتور و نشان داده در چشمک می زند که او می تواند از لحاظ جسمی پایمال کردن مخالفان خود را. اگر همه می رود و او باید قادر به توسعه را به یک کیفیت استارت در blindside.”

9. جاناتان تیلور RB (ویسکانسین)

Jonathan Taylor
جاناتان تیلور

جف Hanisch-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “چشم انداز خود را برجسته است و او را نشان می دهد بسیار عالی پشت سر هم و از طریق سوراخ. او ناگهانی دونده با توانایی ایجاد تیز کاهش در حرکت است و او می تواند رشته با هم حرکت های متعدد در فضاهای تنگ. تیلور همچنین دارای مبارکه سرعت در این زمینه باز است. او اجرا می شود با خوب رو به جلو بدون چربی را کاهش می دهد و خود لنت در تماس است. بزرگترین نقاط ضعف در حال عبور حفاظت و توپ امنیتی است.”

10. مایکل پیتمن جونیور, WR (USC)

Michael Pittman Jr
مایکل پیتمن Jr

ریچارد Mackson-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از لنس Zierlein در NFL.com: “بزرگ و هوشمند و قابل اعتماد پیتمن می افتد به “در اختیار داشتن گیرنده” bin اما درجه یک توپ مهارت های است که اجازه می دهد او را به گردن کلفت های, و بهترین, cornerbacks پایین میشه. بهبود سرعت انتشار در برابر فشار خواهد بود اوایل نقطه کانونی در یک NFL اردوگاه اما قاب و فیزیکی باید با ایجاد فضای کار زیر حتی با پوشش. او فاقد سرعت و جدایی سرعت تیم طمع از WR1 نامزدهای اما او می آید از NFL تبارها و با یک حرفه ای رفتار است. او باید یک مولد پلاگین و بازی استعداد در WR2 در اوایل زندگی حرفه ای او.”

11. Jaylon Johnson, CB (یوتا)

Jaylon Johnson
Jaylon جانسون

Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از لنس Zierlein در NFL.com: “مرز قلدر با بهبود مجموعه ای از مهارت های به سرکوب WR1s و محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به فوتبال است. جانسون ساخته شده است برای مطبوعات با اندازه طول و ورزشکاری به زور گیرنده به کار سخت تر از وارد شدن به مسیرهای خود. اشتیاق خود را برای اقامت به این مسیر منجر به تعارض و تعادل و موقعیت از زمان به زمان اما پای خود را به سرعت و چابکی اجازه می دهد تا برای سریع بهبود.”

12. J. K. Dobbins RB (ایالت اوهایو)

JK Dobbins
JK Dobbins

Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از مل Kiper جونیور در ESPN: “دابینز شبیه به یقین در دور اول انتخاب به عنوان دانشجوی سال اول در سال 2017, سپس در زمان یک گام به عقب به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او در بازگشت به خود مواد منفجره خود در فصل گذشته و او تا به برخی از فیزیکی به بازی خود را. دابینز تا به حال 13 بازی با 150 متری عجله دارند در حرفه ای ترین در ایالت اوهایو تاریخ است.”

13. زاک Baun, LB (ویسکانسین)

Zack Baun
زاک Baun

مایک د Sisti/Milwaukee Journal Sentinel از طریق ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “Baun دارای یک موتور بسیار عالی به عنوان یک عبور-حمله کننده نشان از بالا به پایان بسته شدن پشت سر هم هنگامی که پس از QB. یک طبیعی دان با گونی تولید Baun اتحاد شوک در دست خود را و باید همچنان به بهبود hand-to-hand combat skills. اما او فاقد انعطاف پذیری ایده آل است و می تواند آهسته به تغییر مسیر. Baun دارای جامد غرایز در منطقه تحت پوشش و سریع سر خود را گرم اما او باید برخی از man-to-man پوشش محدودیت در NFL.”

14. Denzel میمس WR (Baylor)

Denzel Mims
Denzel میمس

جروم Miron-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از دنی کلی در رینگر: “میمس خطوط بیش از همه شکل گیری; او می نشیند کردن خط از داد و بیداد متفاوت است مسیر خود را به سرعت به آرامش مدافعان به خواب و خطرناک است در دو حرکت, فروش تقلبی با لکنت مراحل و سر و شانه تقلبی است. میمس دارای گرد و مجموعه ای از مهارت های است که ترکیبی از ردیف بالا بدن کنترل غلظت توانایی جهش و یک احساس طبیعی برای بوکس از مدافعان. او همچنین یک مسدود کننده در اجرای بازی. او نیاز به تصحیح مسیر خود را در حال اجرا در سطح بعدی است اما ورزشی ابزار برای انجام درست آن.”

15. آنتوان Winfield جونیور S (مینه سوتا)

Antoine Winfield Jr.
آنتوان Winfield جونیور

Jesse Johnson-USA TODAY Sports

کلید کارشناس نقل قول: از مل Kiper جونیور در ESPN: “Winfield تا به حال صدمه مسائل در سال 2017 و 2018 اما او را شکست با هفت interceptions فصل گذشته. او همچنین می تواند برخی از اسلات گوشه. فصل گذشته Winfield شد یکی از شش دفاعی پشت در گذشته 15 فصل به رهگیری هفت عبور می کند و نیز دارای سه کیسه.”

16. Kristian Fulton CB (LSU)

Kristian Fulton
Kristian فولتن

Thomas E. Hingle-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از یعقوب Infante در پیش نویس سیم: “Fulton یک مایع طولانی و فنی-صدا cornerback که به ارمغان می آورد فوری شروع بالقوه به عنوان یک چشم انداز در دور اول. او به ارمغان می آورد جامد فیزیکی در مطبوعات و همچنین می توانید در خارج و او بیش از کافی ورزشکاری برای موقعیت خود را. او باید یکی از اولین دفاعی پشت به آمدن این هیئت در سال جاری پیش نویس است.”

17. Trevon Diggs, CB (آلاباما)

Trevon Diggs
Trevon Diggs

AP Photo/Rogelio V. Solis

کلید کارشناس نقل قول: از لنس Zierlein در NFL.com: “با استعداد چشم انداز با ترکیب نادر از اندازه قدرت و مهارت های توپ. به عنوان یک سابق گیرنده Diggs است غریزی احساس برای حریف خود را طرح و با استفاده از اندازه خود و ورزشکاری برای اخلال در طرح زمانی که ممکن است.”

18. اعطای Delpit S (LSU)

Grant Delpit
اعطای Delpit

Jason Getz-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “Delpit دارای غرایز و محدوده به اندازه کافی به بازی در مرکز میدان است. او برداشت هفت می گذرد بیش از دو فصل گذشته را نشان می دهد و تمرکز عالی زمانی که توپ در هوا است. او یک فعال و تهاجمی اجرا مدافع با اندازه خوب و چشمک می زند بالاتر از متوسط قدرت توقف اما او نتواند بیش از حد بسیاری از تکل و نیاز به تبدیل شدن به بیشتر سازگار دان.”

19. Marlon Davidson, لبه (Auburn)

Marlon Davidson
Marlon دیویدسون

نلسون Chenault-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از مل Kiper جونیور در ESPN: “هیچ چیزی نمی تواند 300 pounders با خم و سرعت اما دیویدسون می تواند یک 4-3 پایان دفاعی. دیویدسون led Auburn در کیسه (7.5) و فشار (48) آخرین فصل است.”

20. ترل Lewis, لبه (آلاباما)

Terrell Lewis
ترل Lewis

بوچ شوید-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از استفان سفید در SB Nation: “آلاباما نیز او را به حال blitzing هر دو از توپ و در خط داد و بیداد برای دو-شکاف انواع. جزر و مد و حتی گیر او در داخل به عنوان یک دست-در-این-خاک سه روش چند بار و او تبرئه خود را به خوبی وجود دارد ، لوئیس نگاه تقریبا یکسان بدون توجه به آنچه او در حال رفتن به قادر به پخش هر کجا که او خطوط در NFL.”

21. Laviska Shenault جونیور, WR (کلرادو)

Laviska Shenault Jr.
Laviska Shenault جونیور

ران Chenoy-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از پاتریک Conn در پیش نویس سیم: “Laviska Shenault Jr دارای دست خوب است و می تواند مانع توپ رو دور از قاب است. او هیچ غریبه ای به بالا رفتن از دومی به بالا نقطه توپ. آنچه او را جدا از دیگر گسترده گیرنده که توانایی های خود را به خوبی کنترل بدن که در خارج از زمین.”

22. کول Kmet TE (Notre Dame)

Cole Kmet
کول Kmet

کوین هریس-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از تاد McShay در ESPN: “Kmet است که ماهر در محل نقاط نرم در منطقه پوشش اما مبارزات در بالای مسیر خود را برای ایجاد جدایی در مقابل man-to-man پوشش. او نشانی از یک کار خوب در رقابت جلب و جامد با سرعت خود را برای اندازه, فلاش توانایی ایجاد برخی از نمایشنامه به صورت عمودی پایین درز. اما او هرگز نخبگان عمیق تهدید در انتهای تنگ موقعیت و ارائه نمی دهد پس از گرفتن. Kmet نیست مسحور کننده مسدود کننده اما یک جامد کار با زاویه و می توانید خود را بزرگ قاب به دیوار خاموش مدافعان در اجرای بازی.”

23. زاک خزه RB (یوتا)

Zack Moss
زاک ماس

دانیل دان-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از دیو ریچارد در CBS Sports: “اگر شما مانند در حال اجرا خود را پشت فیزیکی شما را دوست دارم زاک ماست. او در طول چهار سال در یوتا خزه توسعه داده است شهرت برای بودن سخت قوی دونده که سخت بود برای پایین آوردن. مدافعان به طور منظم باید به باند تا او را به مقابله با او و حتی پس از آن او می خواهم دب اکبر رو به جلو برای هر حیاط او می تواند.”

24. برایان ادواردز, WR (کارولینای جنوبی)

Bryan Edwards
برایان ادواردز

جف بلیک-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از دانیل ارمیا در NFL Network: “او کسی است که مرا به یاد بسیاری از (کریس) گادوین راه او بازی می کند زمانی که شما تماشا گادوین آمده از کالج و دیدن آنچه که او قادر به انجام کار در NFL سطح با Tampa Bay Bucs اما فقط بسیار فیزیکی است. می توانید بازی را در داخل می تواند در خارج از بازی است. شما سازمان دیده بان ‘باما بازی و آنچه او را در معکوس را در این بازی به یک گوشه باید غیر قانونی است. همه که صحبت کردم به در کارولینای جنوبی و صحبت کردم به یک دسته از مربیان خود در مورد او فقط می گویند این بچه یک حرفه ای. او را آموزش می دهد مانند یک حرفه ای. او دسته خود را مانند یک حرفه ای. او را که راه را از او وجود دارد.”

25. KJ Hamler WR (Penn State)

KJ Hamler
KJ Hamler

جفری Becker-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از لنس Zierlein در NFL.com: “مواد منفجره اسلات هدف که بازدید مقیاس به عنوان یک سبک اما می توانست سنگین وزن تاثیر را در بازی. Hamler را فروزان سرعت استفاده می شود و در مسیر ترکیبات به استرس secondaries و ایجاد بزرگ بازی می کند. او تا به حال تعداد نگران کننده ای از قطره در سال 2019 و راه های کهنه اما او ورزشکاری و جدایی پشت سر هم در هر سه سطح کمک می کند تا کاهش این نگرانی است.”

26. Jalen لطمه می زند, QB (اوکلاهما)

Jalen Hurts
Jalen لطمه می زند

Jason Getz-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کلید کارشناس نقل قول: از دیو ریچارد در CBS Sports: “سه سال استارتر — دو در آلاباما از جمله به عنوان یک دانشجوی سال اول به عنوان یک ارشد در اوکلاهما — لطمه می زند یک بهبود رهگذر و سخت حمله کننده که اختصاص 12,791 توهین آمیز متری و 124 کل touchdowns بیش از 56 بازی (که برخی از او شروع نمی شود). این آمد و پس از تزئین دبیرستان حرفه ای در تگزاس است که او صدر به عنوان یک چهار ستاره استخدام و یکی از این کشور بالا دوگانه-تهدید quarterbacks. لطمه می زند و سبک مناسب برای تحول فوتبال جرم علاقه مند در حال اجرا یک طرح شبیه به کلاغ در سال 2019. “

ادامه مطلب:

Green Bay Packers جلو و یکی از بزرگترین شگفتی از پیش نویس تجارت تا پیش نویس کارفرمایی اردن عشق به عنوان یک ممکن است جانشین Aaron Rodgers

جری جونز به نظر می رسد برای ایجاد تراکم برای پیش نویس NFL خود را از $250 میلیون-فوق العاده قایق بادبانی

تام بردی جدیدترین offensive lineman است که انجام آن همه ورزشکار است که می تواند به معنای واقعی کلمه پرش از یک استخر بدون دست

لاس وگاس اظهارات’ در دور اول انتخاب عینک حوله تن پوش در پیش نویس NFL و طرفداران آن را دوست داشتم

جو نقب زدن اولین پیش نویس NFL و Bengals شد بنابراین مطمئن شوید که آنها فرستاده او و خانواده اش کشباف قبل از پیش نویس آغاز شده و حتی

تام بردی جوک در مورد اتفاقات ناگوار در تمپا — از barging به اشتباه در خانه را به کار کردن در یک بسته پارک

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو