22 نمی توانید-از دست پانل های Comic-Con سال 2020 (در صفحه اصلی)


The cast of Riverdale at San Diego Comic-Con 2019. In 2020, panels like this will be held virtually.

بازیگران ریوردیل در San Diego Comic-Con 2019. در سال 2020 پانل های شبیه به این خواهد شد تقریبا.
عکس: کوین زمستان/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

اگر شما به دنبال یک چرخش مثبت برای ترسناک نشان می دهد که در سال 2020 در اینجا یکی است: هر کس در حال رفتن به سن دیگو کتابهای کامیک.

تبلیغات

که دلیل است که البته واقعی San Diego Comic-Con لغو شد با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. در خود جای داده است Comic-Con @ صفحه اصلی تماما مجازی تفریح و سرگرمی کنوانسیون پانل خود حوادث و بیشتر. در حال حاضر دقیقا چگونه کار می کند ؟ آن را لنگ? این سوالات و بسیاری دیگر نمی خواهد که پاسخ تا زمانی که این رویداد آغاز می شود 22 ژوئیه بود که زمانی که Comic-Con راه اندازی شد برای شروع با پیش نمایش خود را در شب.

آنچه ما میدانیم این است Comic-Con و شرکای خود قرار داده اند با هم یک مسلما قابل توجه برنامه مجازی پانل همه از آن خواهد شد در دسترس رسمی Comic-Con صفحه یوتیوب. و در حالی که ما شیرجه رفتن عمیق تر به این برنامه در هفته آینده ما فکر کردم شما ممکن است بخواهید به یک نگاه اجمالی در بزرگترین پانل شما خودتان می توانید لذت بردن از هفته آینده از امنیت کامپیوتر خود و یا دستگاه تلفن همراه.

تبلیغات


Star Trek: Picard is part of Comic-Con @ Home.

Star Trek: پیکارد بخشی از Comic-Con @ صفحه اصلی.
عکس: CBS

این ستاره بازحمت حرکت کردن جهان مجازی پنل

سال گذشته آن را یکی از بزرگترین پانل در کتابهای کامیک. این وعده بیشتر از همان تیم ها و بازیگران پشت Star Trek: کشف ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین عرشه و Star Trek: پیکارد همه لطف صفحه نمایش خود را.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 10:00-11:00 am PST (یکll بار در PSTنام سن دیگو زمان)

جویندگان حقیقت

چه جویندگان حقیقت? این فیلم جدید ترسناک-کمدی از شرکت تولید سیمون پگ و نیک فراست. این Shaun of the Dead همیشگی همچنین ستاره در اینجا در مورد یک گروه از آنلاین محققان ماوراء الطبیعه.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 12:00-1:00 p. m.

یک نگاه در داخل مارول 616 در دیزنی+

استودیو مارول نخواهد ساخت یک سفر به Comic-Con امسال اما جذاب Marvel نشان می دهد در آینده به دیزنی+ خواهد شد. این مارول 616جدید, مجموعه مستند که به بررسی “تقاطع از داستان سرایی پاپ, فرهنگ و fandom در Marvel Universe.” مدیران Gillian Jacobs and Paul Scheer در میان اعضا.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 1:00-2:00 p. m.

Utopia

از Gone Girl نویسنده جیلیان فلین همراه جدید آمازون نشان می دهد در مورد یک گروه از کتاب های کمیک خوانندگان که کشف کردن که حوادث یک رمان گرافیکی واقعی هستند و آنها می توانند صرفه جویی در جهان است. نشان می دهد ستاره John Cusack, Rainn Wilson, جسیکا Rothe و ساشا خط در میان دیگران است که شما تمام توان در پانل.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 1:00-2:00 p. m. (بله با وجود این که مجازی کنوانسیون برخی از پانل های با هم تداخل دارند. اما پس از آن همه در یوتیوب شما می توانید بیشتر به تماشای زمانی که شما می خواهید.)

Almost all of these people will be part of Comic-Con @ Home.

تقریبا همه این افراد خواهد بود بخشی از Comic-Con @ صفحه اصلی.
تصویر: HBO

تبلیغات

او مواد تیره مجازی پنل

بازیگران و خدمه از HBO نمایش تاریک خود مواد (از جمله ستاره حوری دریایی مشتاق و روت ویلسون و Lin-مانوئل میراندا) ظاهر خواهد شد به بحث در مورد فصل اول نشان می دهد و ما می خواهم تصور کنید که چه برنامه ریزی برای فصل دو و فراتر از آن.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 1:00-2:00 p. m.

تبلیغات

برخورد دهنده: مدیران در کارگردانی

سه عمده برای تلفن های موبایل مدیران—رابرت رودریگز, Colin Trevorrow و Joseph Kosinski—sآن را به بحث در مورد گذشته و آینده و حال ، بیایید امیدواریم که Star Wars: دوئل از سرنوشت, Trevorrow را شایعه جنگ ستارگان: قسمت نهم اسکریپتمی شود به ارمغان آورد تا

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 2:00-3:00 p. m.

پسران فصل 2

آمازون پسران بازگشته است, و تمام بازیگران همراه با اجرایی تولید ست روگن و اوان گلدبرگ آماده به گپ زدن در مورد آنچه در آینده بعدی برای خرابکارانه ابرقهرمان نشان می دهد.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 23, 3:00-4:00 p. m.

Charlize Theron in The Old Guard.

چارلیز ترون در گارد قدیمی.
عکس: Netflix

تبلیغات

چارلیز ترون: تکامل یک رشته Badass – یک قهرمان اکشن حرفه ای گذشته نگر

آنچه بیشتر باید گفت: از که ؟ علاوه بر این شاید تماشای گارد قدیمی قبل از پانل. و بله, این است که یک مصاحبه یک ساعته با Theron خودش.

تبلیغات

زمان: چهار شنبه, جولای 24, 10:00-11:00.m.

Lucasfilm انتشارات: داستان از یک کهکشان دور

بسیار وجود دارد جنگ ستارگان در Comic-Con @ صفحه اصلی صرفه جویی برای یک دکتر Aphra پنل و این یکی که به ارمغان می آورد با هم یک تن از عالی Star Wars نویسندگان به بحث در مورد آینده خود کتاب.

زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 12:00-1:00 p. m.

تبلیغات

AMC را به مرده راه رفتن

مانند ستاره بازحمت حرکت کردنیکی از دیگری بزرگ “به طور منظم” Comic-Con پانل که در واقع در حال پرش به مجازی است چند مورد علاقه مرده راه رفتن. چه می توان انتظار داشت ؟ هیچ چیز در فصل آینده به احتمال زیاد به لطف covid-19. در عوض ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد فصل آخر که قبلا با تاخیر: قسمت 1016 “یک عذاب خاص.”

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 1:00-2:00 p. m.

AMC را به مرده راه رفتن: جهان فراتر از

Fear the Walking Dead نیز در Comic-Con @ خانه اما ما بیشتر علاقه مند در این پنل که در نهایت پرده سوم نمایش در جهان. به جز تمام بازیگران و خدمه در آن حضور داشتند.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 2:00-3:00 p. m.

 Tom Austen in Helstrom.

Tom Austen در Helstrom.
عکس: Hulu

تبلیغات

در نگاه اول Hulu را Helstrom

بیا با عکس مثل این که نمی تواند هیجان زده ؟ همه شوخی کنار این پنل خواهد شد در نهایت نشان می دهد که چگونه Hulu و مارول در حال آوردن به زندگی hellacious جناس در نظر گرفته شده شخصیت های مارول از Daimon و آنا Helstrom.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 3:00-4:00 p. m.

زوم با جاس ویدون

به طور معمول, Joss Whedon پادشاه کتابهای کامیک. اما پس از یک سال که شامل اتهامات کلامی و جنسی, سوء استفاده,, آیا ما واقعا فکر می کنم این است که رفتن به اتفاق می افتد ؟ و اگر آن را ندارد خواهد که شود ؟ ما شک در آن.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 24, 5:00-6:00 p. m.

تبلیغات

کنستانتین: 15 سالگرد مراسم

یک کیانو زوم? بله کیانو زوم. یاد بازیگر ملحق خواهد شد مدیر فرانسیس لارنس و تولید کننده Akiva Goldsman به بحث در مورد دی سی کمیک اقتباس شده است که در به دست آوردن وضعیت فرقه ای در طول سال است.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 12:00-1:00 p. m.

Guillermo del Toro و اسکات کوپر در شاخ و فیلمسازی

اگر Guillermo del Toro صحبت می کند در هر نقطه در مورد هر چیزی شما می خواهید به تماشای. او بهترین است. و این پنل که در آن او در مورد آخرین فیلم او تولید, شاخهمراه با مدیر آن کوپر مطمئنا بیشتر از همان.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 1:00-2:00 p. m.

Bill and Ted are coming to Comic-Con... at home.

بیل و تد در حال آمدن به Comic-Con… در صفحه اصلی.
عکس: جبار تصاویر

تبلیغات

بیل و تد چهره موسیقی

اجازه دهید آن را شکستن: ستاره های کیانو ریوز, Alex زمستان, William Sadler; نویسندگان اد سلیمان و Chris Matheson; مدیر Dean Parisot; به علاوه سری تازه واردان سامارا بافی و Brigette Lundy-پین—در یک پنل moderated توسط Kevin Smith. *گیتار هوایی*

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 3:00-4:00 p. m.

طاووس سری اصلی: Brave New World

بر اساس رمان مشهور توسط آلدوس هاکسلی شجاع دنیای جدید یکی از طاووس را امضا را نشان می دهدپس از آن نورد کل بازیگران “در عمق پشت صحنه نگاه در ساخت طاووس را بسیار پیش بینی سری جدید.”

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 3:00-4:00 p. m.

تبلیغات

HBO را Lovecraft کشور

یکی از پیش بینی ترین ما نشان می دهد از تابستان خواهد بود که به خانه ما در Comic-Con کامل بازیگران و همچنین showrunner و تهیه کننده اجرایی Misha سبز در دو. آنها بحث در مورد دوره فوقالعاده نشان می دهد مجموعه برای اولین در HBO به زودی.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 4-5:00 p. m.

آنچه ما در سایه

هر کسی که دیده است این آمار نشان می دهد تلویزیون بر اساس فیلم خنده دار می داند که شما قرار است که گروهی از بازیگران با هم, همه چیز ملزم به دریافت های عجیب و غریب و خنده دار است. است که آنچه که ما در حال انتظار از این پنل میزبانی شده توسط هیچ یک دیگر از Haley Joel Osment, بود که یکی از فصل دو standout ستاره مهمان.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 5:00-6:00 p. m.

Locke & Key is among the shows represented in a cool Comic-Con at Home panel.

لاک & کلیدی است که در میان را نشان می دهد نشان داده شده در یک سرد Comic-Con در صفحه اصلی پنل.
عکس: Netflix

تبلیغات

ترسناک خوب تلویزیون: یک گفتگو با وحشت بالا Showrunners

در طول قرنطینه بسیاری از ما متوسل شده اند تا در نهایت به ابتلا به برخی از نشان می دهد ما شده است به معنی شراب خواری. و در حال حاضر این showrunners از برخی از کسانی که وحشت را نشان می دهد مانند لاک & کلید Creepshow, NOS4A2 کانال صفر و حتی آینده Chuckyهستند با هم به بحث در مورد خود را نشان می دهد.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 25, 6:00-7:00 p. m.

100

طرفداران از 100 به احتمال زیاد شده است بسیار مشتاق به شنیدن از سازندگان آنچه که دقیقا آنها فکر شده اند که نشان می دهد نزدیک شدن پایان آن و به عنوان Comic-Con @ خانه نزدیک خود را پایان ما را در نهایت پیدا کردن.

تبلیغات

زمانی: چهار شنبه, جولای 26, 12:00-1:00 p. m.

تبلیغات

گفتگو با Nathan Fillion

Nathan Fillion است Comic-Con خانواده سلطنتی پس از آن فقط حق است که او می شود خود عاشقانه پانل, انتظار می رود به ویژگی های ظاهر توسط جاس ویدون, buzzfeed, جینا تورس, Mekia Cox, Molly Quinn, Seamus Dever و boreanaz.

زمانی: چهار شنبه, جولای 26, 2:00-3:00 p. m.

تبلیغات


یک آخر توجه داشته باشید. در Comic-Con سایت می گوید که در حالی که بسیاری از پانل های در دسترس خواهد بود پس از Comic-Con, “برخی وجود دارد که ممکن است باید یک مدت زمان محدود دوره های متصل به آنها را.” بنابراین اگر شما می خواهید به تماشای آن را زندگی می کنند و یا نزدیک به آن! و دوباره این همه باید در دسترس در زمان فوق از طریق Comic-Con صفحه یوتیوب.

تبلیغات

ما باید خیلی خیلی بیشتر Comic-Con @ صفحه اصلی هفته آینده.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im