این 2021 اسکار با تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

A photo of Oscar statuettes.
vzphotos via Getty Images

این 2021 اسکار شده اند دو ماه به تعویق افتاد تا آوریل 25th, 2021, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences امروز اعلام کرد. این بیماری همه گیر کوروناویروس ذکر شد دلیل تاریخ را تغییر دهید. به عنوان یک نتیجه, فیلم, منتشر شد که در اواخر فوریه 28, 2021 خواهد بود واجد شرایط برای یک جایزه.

این به این معنی Netflix و آمازون و Hulu باید کمی وقت اضافی برای انتشار یک فیلم است که می تواند برای نامزد 2021 اسکار. قبلی نامزد و برنده مانند رم, ازدواج, داستان و منچستر توسط دریاتوزیع شده توسط جریان سایت, جدید, جریان, خدمات مانند دیزنی+ و Apple TV+ همچنین می توانید پیدا کردن خود را با نامزد, هر چند هر دو خدمات کمتر تمرکز اصلی فیلم سینمایی تر از رقبای خود.

به طور مشابه, British Academy Film Awards منتقل شده اند تا آوریل 11th, 2021, تغییر از اصلی تاریخ 14th فوریه, مهلت گزارش شده است. همانطور که در حال حاضر در این سال جایزه امی باقی می ماند برنامه ریزی شده برای سپتامبر 20 نیز با توجه به مهلتاما آن را نمی خواهد تعجب به ما نگاه کنید که تاریخ تغییر نیز هست.

در این مقاله: اسکار, اسکار 2021, آکادمی, جوایز, جوایز اسکار 2021, جریان, فیلم, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>