این 2021 iPad Pro می تواند 5G و mini-LED تکنولوژی. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

اپل ممکن است فقط راه اندازی یک سال 2020 نسخه از iPad Pro, اما شایعات در حال حاضر آغاز شده در گردش مورد مدل بعدی و آنچه در آن ممکن است به ارمغان بیاورد. با توجه به این واقعیت است که اکثر روز رسانی های اخیر بسیار جزئی آن را کاملا ممکن است (حتی به احتمال زیاد) است که به روز رسانی بعدی خواهد بود به مراتب چشمگیر تر طراحی مجدد.

آیا شما شده است به نگه داشتن نفس خود را برای یک بزرگتر تازه از iPad Pro? ما گرد کرده ام تا تمام شایعات تا کنون.

طراحی و صفحه نمایش

طراحی کلی از اپل است که هنوز هم بسیار مدرن و با توجه به مدت زمانی اپل گیر با طراحی قبلی اپل ممکن است در حالی که قبل از ما دیدن تغییرات عمده.

این نمایش از سوی دیگر می تواند دیدن یک به روز رسانی قابل توجه برای 2021 اپل. به ویژه با توجه به های اخیر نشت 2021 اپل ارائه خواهد شد یک مینی صفحه نمایش LED.

این 2021 iPad Pro می تواند پیشنهاد جدید Mini-LED صفحه نمایش با تکنولوژی. اندی Boxall/DigitalTrends

یک مینی صفحه نمایش LED با استفاده از آرایه ای از Led ها در یک شبکه است که قرار است در پشت صفحه نمایش به جای استفاده از عناصر روشنایی به سمت طرف از صفحه نمایش. این اجازه می دهد تا به صورت عمیق تر سیاه و سفید سطح و راندمان انرژی بهتر. در حالی که یک صفحه نمایش OLED نیز اجازه می دهد تا برای سیاه پوستان عمیق تر و عالی رنگ آن نمایش تمایل به گران تر می شود و می تواند قدرت گرسنه در سطوح روشنایی. این معایب می تواند توضیح دهد که چرا اپل است و با توجه به mini-LED به جای.

بحث در مورد iPad Pro تعویض به mini-LED شده است در اطراف برای برخی از زمان شناخته شده اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیش بینی است که اپل را به سوئیچ در 2021. اپل همچنین انتظار می رود به اتخاذ mini-LED برای برخی از آن رایانه های مکینتاش در سال آینده.

مشخصات

در زیر هود این 2021 iPad Pro ممکن است ارائه تنظیمات دست انداز. 2020 آی پد ویژه جدید اپل A12Z تراشه اما آن را فقط یک بروز رسانی جزئی بیش از A12X در نسل iPad Pro و تمرکز در درجه اول در عملکرد گرافیکی. بعدی زمان در اطراف, اما, اپل, به احتمال زیاد خواهد شد شامل یک بزرگتر بهبود از جمله یک دست انداز در عملکرد CPU.

شایعات نقطه به اپل از جمله یک نوع آن A14 تراشه به احتمال زیاد به نام A14X. این امر می تواند در خط با شرکت معمول انتشار برنامه — استاندارد A14 به احتمال زیاد کشتی با آیفون 12 هنگامی که آن را منتشر شد در ماه سپتامبر این سال است.

جدا از تراشه جدید وجود دارد ممکن است خیلی از تنظیمات دست انداز. اپل ممکن است شامل یک کمی بیشتر RAM, اما این شرکت نیست تبلیغ RAM در دستگاه های تلفن همراه, بنابراین ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که آن را منتشر دستگاه و کاربران دست خود را بر روی آن. اپل همچنین به طور سنتی ارائه می دهد RAM کمتر از اندروید جایگزین و با مدل های فعلی ارائه تا 6GB حافظه یک دست انداز به 8GB به نظر می رسد ممکن است اما نه خاص.

5G پشتیبانی

یکی از بزرگترین ارتقاء در iPad Pro ممکن است علاوه بر این از 5G پشتیبانی در مدل سلولی. این می تواند باز کردن یک دنیای جدید از بهره وری برای کسانی که تکیه بر اتصال به اینترنت برای کار خود را. حتی کم باند 5G ارائه می دهد سرعت داده که تنها سریعترین LTE اتصالات می تواند قبلا ارائه کرده است. حتی کسانی که لازم نیست سریع سرعت کار خود را ممکن است از سود 5G اتصال — آن را در مفید آمده می تواند برای چیزهایی مانند جریان ویدئو.

5G پشتیبانی خواهد افزایش, اپل, نرم افزار عملکرد بی سیم. اندی Boxall/DigitalTrends

ارائه 5G اتصال بنا به گزارش یک Qualcomm Snapdragon X55 مودم که نیست همه که تعجب آور است. سال های پس از جنگ حقوقی اپل و کوالکام در نهایت به یک توافق در اواسط 2019. این توافقنامه شامل شش سال معامله هر چند آن ناشناخته دقیقا چه زمانی اپل استفاده خواهد شد Qualcomm مودم با توجه به این واقعیت است که آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود در حال توسعه خود مودم.

قیمت و در دسترس بودن

با توجه به این واقعیت است که اپل فقط راه اندازی یک تجدید نظر iPad Pro ممکن است برخی از زمان قبل از ما یکی از جدید. در این مرحله اپل است و انتظار می رود برای راه اندازی دستگاه های جدید در سال 2021 و این امکان وجود دارد که آن را در ماه مارس, یک سال پس از آخرین روز کردن.

آن را نیز ممکن است اپل می تواند نگه دارید و بر روی آخرین مدل کمی طولانی تر و انتشار این دستگاه جدید در یک رویداد اکتبر به عنوان آن را در سال 2017. اپل پیروی نمی کند سالانه چرخه انتشار خریداران انتظار از آی فون.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>