$100 آگهی رایگان Kobo نیا می تواند بلیط خود را به فرار از روشن شدن


Illustration for article titled The $100 Ad-Free Kobo Nia Could Be Your Ticket to Ditching the Kindle

عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo

اگر شما در بازار برای خرید یک ereader در آمریکای شمالی و روشن شدن آمازون و Rakuten در Kobo هستند واقعا تنها دو گزینه اگر شما می خواهید دسترسی به یک خوبیمواجه نگردند کتاب فروشگاه. امروز دوم خود را نشان داد جایگزین برای زمان ارزان ترین Kindle مدل جدید 100 دلار Kobo نیا که شامل یک high-res صفحه نمایش نور پس زمینه و بدون تبلیغات بر روی صفحه نمایش قفل.

تبلیغات

این ارزان ترین Kindle شما می توانید در حال حاضر خرید شما را به مجموعه ای 90 دلار اگر شما OK با آمازون ویژه ارائه می دهد از ویژگی های که نمایش تبلیغات و حمایت پیام بر روی دستگاه خود را قفل صفحه نمایش هر زمان که آن را در حالت خواب. آنها عمدتا ساده و آسان به چشم پوشی اما اگر شما می خواهم به جای نیست که آمازون آزار دهنده به شما برای خرید چیزهایی که در حالی که شما در حال تلاش برای استراحت با یک کتاب شما می توانید با خرید یک Kindle بدون تبلیغات برای 20 دلار بیشتر است.

جدید Kobo, نیا, نیست, یارانه, توسط, تبلیغات, گذشته از کتاب پیشنهادات خود را در فروشگاه آنلاین است که باعث می شود آن را قابل رقابت با آمازون ارزان ترین ad-free Kindle 10 دلار کمتر است. این دستگاه است که به وضوح Rakuten در تلاش برای سرقت از مشتریان بالقوه جدید و دور از آمازون. اگر شما در حال حاضر نیست که یک کتابخانه بزرگ از افروختن کتابآن را جامد انتخاب اگر شما فقط شروع کار با ereaders و یا در حال حاضر یک مجموعه از کتابهای الکترونیکی در قالب PDF یا EPUB فرمت های.

تبلیغات

The new Kobo Nia (top) is slightly taller and thicker than the Kobo Clara HD (bottom) but the size differences are negligible.

جدید Kobo نیا (بالا) کمی بلندتر و ضخیم تر از Kobo کلارا HD (پایین) اما اندازه تفاوت قابل اغماض است.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo

نه تنها جدید نیا در رقابت با ارزان ترین آمازون روشن شدن آن را نیز در رقابت با Rakuten در Kobo کلارا HD ارائه می دهد که چند فوتی و فوری و ارتقاء برای تنها $20 ، با عبور از نگاه آن را سخت به بگویید نیا و کلارا HD جدا جدا از لوازم آرایشی و بهداشتی پس از اتمام. اما نیا کمی بلندتر از کلارا HD کمی ضخیم تر شش گرم سنگین تر و microUSB شارژ و همگام سازی پورت (ما به طور جدی نیاز هر کس در هیئت مدیره USB-C آموزش در حال حاضر) شده است قرار گیرند در پایین دستگاه است.

The differences between the Kobo Nia’s (left) 212 ppi screen and the Kobo Clara HD’s (right) 300 ppi screen are very noticeable up close, but less so at a comfortable reading distance.

تفاوت بین Kobo نیا را (سمت چپ) 212 ppi صفحه نمایش و Kobo کلارا HD را (راست) 300 ppi صفحه نمایش بسیار قابل توجه نزدیک اما کمتر در راحت خواندن از راه دور.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo

تفاوت بین Kobo نیا و کلارا HD بیشتر آشکار هنگامی که شما بر روی ereaders و محل آنها را در کنار هم. به کلارا HD دارای جوهر الکترونیکی فعلی بالااز-به-خط 6-اینچ Carta eنمایش مقاله با 300 پیکسل در هر اینچ (ppi) قطعنامه که در آنبه عنوان نیا با استفاده از همان 212 ppi صفحه نمایش است که Rakuten مورد استفاده در Kobo Aura 2 که قطع شد در اوایل این سال است. اما هر دو ارائه وضوح بهتر از ورود به سطح روشن شدن است که 167 ppi صفحه نمایش با وضوح.

تبلیغات

اگر شما زوم در نزدیک قطعا وجود دارد یک تفاوت قابل توجه بین چگونه صاف نامه و چروک ظاهر می شود کلارا HD صفحه نمایش در مقابل نیا اما در راحت خواندن فاصله که من پیدا کردم این تفاوت عمدتا ناچیز مگر اینکه شما واقعا به دنبال آنها.

The biggest reason to splurge $20 for the Kobo Clara HD is its backlight, which allows for color temperature adjustments at night, shifting warmer to help calm your brain.

بزرگترین دلیل برای ریخت و پاش $20 برای Kobo کلارا HD است که آن نور پس زمینه است که اجازه می دهد تا برای تنظیم درجه حرارت رنگ در شب تغییر گرمتر برای کمک به آرام کردن مغز شما.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo

تبلیغات

اگر یکی از ویژگی های که باعث می شود Kobo کلارا HD به ارزش هزینه اضافی از $20 در بیش از جدید Kobo نیا این صفحه نمایش قابلیت تنظیم درجه حرارت رنگ از نور آن است. در حال حاضر هر گوشی های هوشمند و قرص ساز اضافه شده تنظیم خودکار ویژگی های است که رنگ صفحه نمایش به سمت گرمتر رنگ در شب به عنوان کولر آبی نور یافت شده است برای افزایش بیداری زمانی که شما قرار است به انتقال به سمت خواب. روشنایی برای Kobo نیا صفحه نمایش بسیار عالی است و در حداکثر روشنایی آن را حتی کمی روشن تر از آنچه کلارا HD ارائه می دهنداما آن را محدود به یک بسیار سرد سایه سفید. Kobo کلارا HD روشنایی را می توان منتقل شده به مقدار گرمتر سایه است که لذت بخش تر برای خواندن در تاریکی و حداقل در تئوری بهبود شانس خود را از دست خوش پیشامد میشه خاموش هنگامی که شما در قرار دادن کتاب خود را دور.

تبلیغات

اگر شما فقط شروع کار با, ereaders,جدید Kobo نیا جامد مکان برای شروع است. این Rakuten فروشگاه آنلاین کتاب بیشتر یا کمتر از آنچه ارائه شده توسط آمازون, وقتی که می آید به عمده کتاب منتشر شده اما شما می خواهید را به یک یا دو دقیقه برای تایید است که نویسندگان مورد علاقه خود را در دسترس بر روی پلت فرم. اگر شما ترجیح می دهند به خود را کتاب های الکترونیکی, اما, Kobo به مدت طولانی ارائه پشتیبانی برای طیف وسیع تری از فرمت های فایل نسبت به نسبتا قفل شده-پایین روشن شدن.

اما با نیا را 100 دلار قیمت راه اندازیشما احتمالا بهتر است هزینه های اضافی $20 برای Kobo کلارا HDکه می شود به شما یک کمی بهتر صفحه نمایش بسیار بهتر روشنایی و اختیاری است که می تواند به عنوان یک دسترایگان ایستاده است. اما همانطور که ما نزدیک به تعطیلات وجود دارد کمی شک نیا خواهد بود که اولین دستگاه Kobo در Rakuten در ترکیب فعلی به تنزیل و اگر شرکت می زند و آن را حتی 20 دلار از آن خواهد شد یک فوتی و فوری جایگزین ارزان ترین و روشن شدن و گرانتر Kobos.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر