10 تا از ترسناک ترین, ترسناک, پادکست

پادکست یک سکه ده این روزها اما خوشبختانه برای طرفداران وحشت, کیفیت, کاملا از نزدیک مسابقات مقدار. همچنین کاملا خوشبختانه برای طرفداران ژانر وحشت محبوبیت پادکست خلقت است که هنوز هم در حال افزایش است.

مانند کتاب های صوتی, پادکست را تبدیل به محبوب شکل از سرگرمی به دلیل آن تنها نیاز به گوش بدیم. ما می توانید گوش دادن به موسیقی و کتاب صوتی و حتی پادکست در حالی که ما در حال انجام زندگی روزمره ما: زمانی که ما در حال آماده شدن برای کار در صبح در حالی که ما در حال کار کردن در حالی که ما در حال رفت و آمد به و یا از کار و زمانی که ما در حال گرفتن یک حمام آرامش بخش. و با وحشت پادکست ما در جعبه پازل ترسناک به خصوص اجازه می دهد لذت بردن از این داستان های وحشت زده به مغز ما در طول خستگی ناپذیر خوابی که فقط صوتی creepfest حق ما را به عقب نشینی به ایمنی ما comfiest پتو در حالی که تاریکی پاکت ما به طور کامل …

10. ارواح در Burbs

ارواح در Burbs یک پادکست ساخته شده توسط کودکان در کتابخانه که در مصاحبه با همسایگان خود در Wellsley ماساچوست در مورد داستان های که هیچ کس تا کنون می خواهید بگویید در کودکان است. در حالی که او نمی را همه جلوه های ویژه از موسیقی, ویژه, ویرایش, و یا هر چیز فوق العاده ای آن را به او محتواهایی که وحشت زده محتوا از پادکست–در حالی که داستان نمی نیاز به شنیده می شود در هر منظور خاص ما هنوز هم توصیه می کنند که شما در ابتدا شروع, بنابراین شما می توانید تجربه کامل که لیز به ارمغان می آورد ما با او dark tales که در خفا انجام دادن در غیر این صورت آفتابی Wellesley.

9. این NoSleep پادکست

اگر شما به دنبال NoSleep subreddit و سپس شما احتمالا نه یک غریبه به NoSleep, پادکست, اما اگر شما هرگز آن را قبل از شنیده و سپس آن را از گوش–وجود دارد بسیاری از محتمل ترسناک داستان کوتاه است که عبارتند از انواع سبک ها و همچنین دیدگاه اما یک چیز است که همه آنها به اشتراک گذاشتن کیفیت می ترساند. شما خواهید بود به طور مداوم کوتاه از داستان گفته شده توسط NoSleep و شما می توانید با تشکر از ما بعد.

8. PseudoPod

به نظر می رسد مانند PseudoPod نوع ترسناک-خانواده نام آنها راویان جزئیات برخی از بهترین ترسناک داستان کوتاه است که آمده اند از برخی از بهترین نویسندگان در اطراف. چیزی برای همه وجود دارد با این بازی فوقالعاده ساده و blood-curdling داستان گفتن تجربه آن می ایستد به همین دلیل اگر شما را دوست ندارم یکی از شما باید یکی دیگر را امتحان کنید, شما پیدا کردن چیزی است که شما ملزم به لذت بردن از.

7. Knifepoint ترسناک

که در آن دیگر از پادکست های شگفت انگیز آهنگ یا ملودیک راویان با صدای فرشتگان که می تواند هیجان بخرج دادن از طریق حضور خود را از صدای تنهایی Knifepoint ترسناک به نظر می رسد تنها با استفاده از نقاط قوت از صدای راوی و همچنین محدود جلوه های صوتی به نوعی باعث می شود آن را احساس می کنید مانند شما وجود دارد در اتاق با شخصیت. این باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما ممکن است که بعد از سقوط قربانی به وحشت که شخصیت ها به صورت. ما به شدت توصیه این پادکست اگر شما می خواهید چیزی است که شما را در پوست خود خزیدن در بهترین نقاط و فتنه شما را در آن کمترین قطعات.

6. داستان های دیگر

خود اعلام مدرن را در منطقه گرگ و میش را نمی موفق به ارائه آن مجموعه التقاطی نویسنده سهم و همچنین راویان همراه با ستارگان افکت های صوتی را در این یک تجربه همهجانبه اما واقعا چه چیزی باعث این پادکست ویژه agonizingly شبح وار و طبیعت مرموز از این داستان کوتاه. تنوع موجود با داستان های دیگر است که شاید یکی از جذاب ترین ویژگی های این, ترسناک, علمی تخیلی و هیجان انگیز داستان نشان می دهد–اما نیز وجود دارد این تم که آنها مقابله با هر فصل. ما حتی با یک لیست از مورد علاقه ما را به یک نگاه در این پادکست ما تضمین می کنیم شما آن را پشیمانی نیست!

5. Limetown

این ترسناک, رمز و راز, پادکست احساس را می دهد که چیزی است که وجود دارد واقعی رفتن بر روی آن را تا عمق یک داستان اخبار–نوع مانند یک قانونی جرم مستند. وجود دارد چیزی است که فوق العاده در مورد تولید ارزش خاص این پادکست به عنوان ویژگی های آن داستانی میزبان داستانی آمریکایی رادیو عمومی است که در تلاش برای حل رمز و راز از چند صد نفر محو از یک شهر در ایالت تنسی یک دهه پیش. نکته جالب در این مورد خاص ادامه داستان است که لحظاتی وجود دارد که در آن با وجود اینکه یادآوری است که این داستان خالص است که شما واقعا نمی توانید مطمئن باشید که آیا یا نه آن را واقعی است. چه چیزی بیشتر وجود دارد لحظات که در آن شما ممکن است سرگرم توطئه اعتقادات در مورد این که استادانه درست شده تا. بدون در نظر گرفتن آن بویش سخت از اورسن ولز’ اقتباس از H. G. Wells کلاسیک جنگ دنیاها به عنوان یک برنامه رادیویی متقاعد شده است که بسیاری از مردم که جهان حمله شده بود توسط موجودات از سیاره دیگری است.

4. تصویری کاخ

بنابراین اگر شما به تلو تلو خوردن بر, تصویری کاخ بدون هیچ گونه دانش قبلی از آنچه که آنها در مورد شما ممکن است فکر می کنم که روایت یک داستان واقعی–آن زمانی شروع می شود که راوی آن دختر او را از خواب بیدار بعد از او شروع خواب-صحبت کردن در یک خالیست زبان. آنها تصمیم به انجام یک تحقیق کامل را به چه چیزی می تواند باعث این و آنچه را که آنها در نهایت پیدا کردن چیزی است که از یک رمز و راز است که باید حل شود. چیزی که واقعا باعث می شود این داستانی پادکست احساس all-the-واقعی تر این است که نویسندگان و وبلاگ نویسان و فیلمسازان است که تاریخ خود را در ژانر وحشت.

3. ناخوشی

چیزی وجود دارد بسیار ناخوشی در مورد کوه ابشالوم اوهایو–حتی اگر همه چیز را در مورد آن را فریاد می زند مهمان نوازی. هنگامی که لیلی هارپر بازگشت به کوه ابشالوم به دنبال پس از او مادر, نقطه, او برخورد و از همه چیز او متنفر مورد بازدید مادرش در طول تابستان. این پادکست است بطرز شگفت انگیزی انجام می شود با بی عیب و نقص صوتی و دمدمی حس شوخ طبعی است که پایمال کند تاریکی و کینه توزی است که می گذارد در زیر نمای از niceties. اگر شما می خواهید به ناپدید می شوند به یک داستان پس از آن این است که یک باور نکردنی به خودتان غوطه ور در.

2. مگنوس Archives

یکی دیگر از مجموعه پادکست با یک حس کلاسیک از تن وزن از این روایت به شدت وزن بر خلق و خوی است که تحویل داده شده است–چیزی است که وجود دارد, تسکین دهنده, اما کاملا petrifying در مورد راه کلمات سخن گفته است. چیزی که ما پیدا کردن فوق العاده در مورد مگنوس Archives است بی باک طبیعت است که در آن می پردازد هر یک از قسمت ها–وهم آور توانایی به جلو و شما را به یک داستان غوطه ور ساختن خودتان در بایگانی.

1. آلیس مرده

وجود ندارد, یک راه برای توصیف این پادکست بدون احساساتی مانند کامل geek–چیزی است که وجود دارد در تولید ارزش این پادکست که واقعا شما را می کشد به داستان. ما به دنبال یک زن راننده کامیون او به عنوان جستجوها برای او قبلا فکر می کردم به شود همسر مرده از طریق یک متروک چشم انداز از رمز و راز جذبه و تاریکی است که دشوار است برای گرفتن از طریق کلمات است. با یک فوقالعاده گرفتن نمره یک مجذوب صدای بازیگر است که به ما می دهد یک روایت که ما نمی خواهید به ترک. فقط نگاهی به گوش دادن و به ما بگویید که شما نمی خواهید به نگه داشتن گوش از طریق به پایان.

ما امیدواریم که شما لذت می برد این بحث در وحشت پادکست–آن را التقاطی دسته از کانال های, اما اگر شما یک وحشت جستوجوی شما در حال حاضر ساعت از محتوا در نوک انگشتان خود را و همه برای پایین قیمت پایین از وقت و توجه خود را! محبوب Lore پادکست نیست برش را در اینجا به عنوان آن را به طور کامل ترسناک بر اساس, اما ما یک لیست از برخی از ترسناکترین قسمت افسانه هاو روایات قومی شما می توانید بررسی کنید. اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این پادکست ها و اجازه دهید ما می دانیم اگر شما احساس می کنید ما باید شامل دیگر ترسناک کانال در هر آینده پادکست بحث?

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>