که Kamen Rider کردم یک سگ ربات


GIVE. THE DOG. A RIDER BELT.

دهد. سگ. سوار کمربند.
تصویر: تویی

هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. فقط یک نقاب ابرقهرمان و سونی مارک ربات doggie.

تبلیغات

که در حال حاضر در حال انجام Kamen Rider سری صفر و یکاست کمک خود را به واقعا عجیب و غریب متقاطع همکاری در این آخر هفته. تویی اعلام کرده است که 38 و 39 قسمت از مجموعه را از ویژگی های خاص داستان در اطراف بسیار مهمان ویژه ، ببخشید toku طرفداران آن نه گذشته سوارو یا یک سوپر قهرمان زمان متقاطع با Sentai یا هر چیز دیگری. مهمان ستاره…آخرین مدل سونی شایان ستایش سگ ربات خط?

تبلیغات

آره.

به عنوان Tokusatsu Network گزارش های همکاری بین سونی و تویی را ببینید Aibo تالار گفتگوی جوانان ایرانی—از زمانی که خط شد و مجددا در سال 2017—کشف خواهد شد که در دوران کودکی از Gai Amatsu (ناچی Sakuragi) رقیب شکل برای نشان دادن شخصیت Aruto Hiden (Fumiya Takahashi) که مناسب به عنوان شوم Kamen Rider Thouser. معلوم بود همه خوب رقیب شخصیتفقیر Gai حال غم انگیز و تربیت است. یک testy رابطه با خود خواستار پدر را دیدم Gai به نوبه خود به یک بعید همراه برای آرامش: واقعی Aibo که Gai نام Thouser.

بله. این Kamen Rider پس از نام سگ حیوان خانگی خود را. حیوان خانگی خود را ربات سگ. آن را درخشان و عجیب و غریب و کاملا لذت بخش فقط کمی Aibo سرگردان در اطراف این مناسب ابرقهرمانان.

Aruto, Thouser, and, err, Thouser get ready for a fight. Please, god, let the Aibo fight.

Aruto, Thouser و گمراه شدن Thouser آماده برای مبارزه با. لطفا خدا اجازه Aibo مبارزه است.
تصویر: تویی

تبلیغات

صفر و یکاست که در آینده نزدیک که در آن بشریت ایجاد کرده بنده کلاس مصنوعی هوشمند انسان نما, روبات در حال حاضر پنجه بسیاری در اطراف موضوع از بشریت روابط به ماشین آلات و چگونه به ما تحمیل کنند خود ما پاسخ های عاطفی بر احساس برنامه های. با توجه Aibo را میراث در ژاپن به عنوان غم انگیز وفادار رباتیک, دوست, شاید یک داستان بین Gai و دلار 2900 اهسته ناپدید شونده از خود نیست همه که عجیب و غریب است. Kamen Rider صفر و یک‘s 38 قسمت لگد زدن Aibo داستان پخش آخر این هفته در ژاپن است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>