Texas Instruments است Nerfing بهترین قسمت در مورد نموداری ماشین حساب


Look, I know that’s a TI-73, but options for wire photos of graphing calculators are limited, okay?

من می دانم که TI-73, اما گزینه های برای سیم عکس های نموداری ماشین حساب محدود هستند. درسته ؟
عکس: AP تصاویر

در دبیرستان من عشق وعاشقی شدید با من نموداری ماشین حساب یک نقره شفاف TI-83 Plus. نه تنها آن را به من کمک کند با تکالیف ریاضی من, آن را نیز یک راه دستی به بازی بازی های کلاسیک مانند تتریس و مار در کلاس و هنوز هم شبیه من بود و توجه. در حال حاضر به نظر می رسد که Texas Instruments است که از بین بردن پشتیبانی از برنامه های نوشته شده در مجمع و یا C در برخی از محبوب ترین ماشین حساب.

تبلیغات

اساسا TI آموزش غیر فعال مجمع یا ASM با آخرین سیستم عامل 5.5.1 نرم افزار به روز رسانی. همچنین مانع یک کاربر از تنزیل رتبه و سیستم عامل خود معنی که هنگامی که شما به روز رسانی وجود ندارد بازگشت. در میان ماشین حساب نهفته هستند TI-83 Premium CE, TI-84 Plus CE و TI-83 Plus CE-T با توجه به پشتیبانی مشتریان ایمیل به اشتراک گذاشته شده در TI-سیاره فروم. در ابتدا خال خال توسط Cemetech از طریق آستانه, اخبار آمد و به عنوان یک شوک به علاقمندان که اغلب با استفاده از ماشین حساب به عنوان یک دروازه برنامه نویسی دستگاه.

تبلیغات

باید منصفانه تغییر گزارش شده است که تلاش برای متوقف کردن زیرک دانش آموزان با کمی دانش برنامه نویسی از تقلب در آزمون های استاندارد. با توجه به Linus Tech Tips, یک ویروسی در یوتیوب ساخته شده توسط یک دانش آموز و معلم نشان میدهد که چگونه به دور زدن تست در حالت محدودیت نیز احتمالا به تصمیم گیری. هر چند به عادلانه باشد آن را دقیقا روشن است که از بین بردن دسترسی به کد بومی انجام خواهد شد بسیار برای جلوگیری از خیانت به عنوان شما هنوز هم می تواند پیدا کردن راه حل. اما در حالی که مجلس و C پشتیبانی موثر مرده رفتن به جلو علاقمندان هنوز هم قادر خواهد بود به برنامه ماشین حساب با پایتون و TI-BASIC. (هرگز به ذهن این واقعیت است که هر دو این زبان ها آهسته تر قدرت فشرده و بنابراین ایده آل برای متوسط.)

در حالی که من با استفاده از TI-83 در سال های بارگذاری ASM بازی بر روی آن بخشی ذاتی از دبیرستان و یکی از اولین هجوم به کاوش چگونه برنامه نویسی می تواند نسبتا ساده ابزار و تبدیل به آن چیزی سرگرم کننده است. Dodging overzealous معلمان در طول امتحانات نیز عصب-wracking. من و مجزا به یاد داشته باشید نگه داشتن نفس من در هر زمان معینی calculus معلم خواهد بود و راه رفتن پایین راهرو درخواست من به دست من گرانبها TI-83 برای بازرسی. به این خاطر نبود که من کامل paragon از اخلاق تا به حال برنامه ریزی تقلب ورق با فرمولهای مختلف بر روی ماشین حساب من. Pfft. نه من. (شاید یک بار اما فیزیک سخت بود.) بیشتر, من نگران این مجموعه از بازی ها که من می خواهم ذخیره شده وجود دارد و تلاش برای گرفتن همه آنها را به عقب وجود دارد اگر یک معلم یا proctor من مجبور به پاک کردن ماشین حساب من.

منt نیز سرگرم کننده یخشکن برای پیدا کردن دوستان با من همکار پیشرفته. شما می خواهم راه رفتن به کلاس و دیدن یک شخص کونش بازی جدید-ish بازی خود TI-83 یا 84. به عنوان به زودی به عنوان کلاس شد بیش از شما می خواهم بروید “سلام psst. چگونه شما که در ماشین حساب خود را?” رونق. دوست جدید بازی جدید, بازی جدید برای قدردانی چرا برنامه نویسی می تواند یک چیز شسته و رفته برای رسیدن به.

در طرح بزرگ از چیزهایی که این ممکن است کارهای بزرگ. آره آموزش و پرورش و صداقت علمی مهم هستند—و برای تفریح شما هنوز هم می توانید دانلود TI-BASIC و Python بازی. که گفت:, من نمی تواند کمک کند اما احساس مانند آن را نیز خفقان خلاقیت حتی اگر برخی از این خلاقیت است که استفاده می شود به تقلب. در حالی که این ماشین حساب ممکن است فوق العاده گران قیمت برای علاقمندان که می تواند خرید یک دستگاه دیگر و یا فقط هرگز خود را به روز رسانی ماشین حساب سیستم عامل آن محدود کردن دانش آموزان با بودجه محدود. من به سختی می تواند به استطاعت جدید TI-83 در دبیرستان و من قطعا نمی شده اند قادر به خرید یک دوم فقط به آزمایش با برنامه نویسی. و در حالی که من برنامه نویسی حرفه ای کوتاه قطع شد توسط من مطلق عدم استعداد آن را هنوز هم چیزی است که به اطلاع علاقه من به تبادل نظر و تجربه من به این روز است.

تبلیغات

من حدس می زنم ما فقط باید برای رفتن به تایپ 5318008 و کوه در می رم ماشین حساب وارونه برای سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im