تسلا بعدی Gigafactory است که ساخته شده است در Austin, تگزاس,

هر دو تسلا و آن مدیر عامل Elon Musk تا به حال مقدار زیادی به کلاغ در مورد طول چهار Q2 سال 2020 درآمد تماس بگیرید.

این شرکت گزارش خود را مستقیم چهارم سه ماهه سودآوری با GAAP درآمد خالص از $104 میلیون که واجد شرایط آن ذکر شده در S&P 500 شاخص بازار در کنار امثال 3M الفبا فورد و دیگر خیمه کسب و کار. بیشتر آنچه که به عنوان عصر ایران , یادداشت های تسلا میانگین انتهایی ارزش بازار بیش از گذشته دو محله رز نشسته بالاتر از 150 میلیارد دلار, معنی مشک است و در حال حاضر به پول نقد اضافی 1.69 میلیون گزینه های سهام به ارزش $2.1 میلیارد, هر چند او باید به صبر و پنج سال به واقع انجام این کار است.

تسلا تا به حال به برخی بسیار شدید کاهش به حفظ درآمد خود را در Q2 با توجه به گسترده اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که تسلا آمریکای شمالی کارخانه بودند توقیف این شرکت furloughed هزاران نفر از کارگران و کاهش حقوق و دستمزد تا 30 درصد به حالت تعلیق قرارداد تکالیف و حتی تاخیر در بررسی عملکرد به طوری که آن را نمی خواهد که به پرداخت پاداش و یا پرداخت را افزایش می دهد به مستحق کارکنان تا پایان ماه ژوئیه. که تبدیل به یک مقدار اولیه برای بسیاری از تسلا کارگران که مجبور به بازگشت به کار قبل از پناهگاه در محل سفارشات برداشته شد اما هی آن را ساخته شده از مشک به طور قابل توجهی غنی تر است.

با وجود این کارخانه خاموش شدن ناگهانی در نیمه اول سال تسلا می گوید که آن فرمونت کارخانه در حال حاضر در ظرفیت و برنامه ای برای پمپ کردن 90,000 مدل S و Xs در این سال به عنوان “افزایش تعداد مدل 3 / مدل Y ظرفیت از 400,000 تا 500000 واحد در هر سال” با توجه به درآمد این شرکت در بیانیه ای. برای این بخش شانگهای کارخانه است که میله میله به تولید یکی دیگر از 200,000 مدل 3s به عنوان به خوبی. کار است که هنوز هم در جریان است در این شرکت برلین کارخانه و همچنین دو اضافی ما مبتنی بر کارخانه ها.

“ما بسیار هیجان زده به اعلام کند که ما در حال رفتن به ساختمان بعدی ما Gigafactory در تگزاس” مشک گفت: در طول درآمد تماس با بیان اینکه این مرکز واقع خواهد شد در حدود 15 دقیقه خارج از آستین “در سمت راست رودخانه کلرادو.”

“ما میخوایم یک مرور که در آن وجود خواهد داشت یک پیاده روی دنباله” او ادامه داد. “این قراره اساسا یک زیست بهشت پرندگان در درختان و پروانه ها و ماهی ها در جریان است. و آن را به عنوان به خوبی.”

Austin کارخانه است که انتظار می رود تولید این شرکت در آینده سایبر کامیون تسلا نیمه و مدل 3/Y برای نیمه شرقی و شمال امریکا و در حالی که کالیفرنیا کارخانه به زودی انتخاب کنید تا تولید در تسلا روداستر مشک توضیح داد.

در این مقاله: درآمد تسلا, elon musk, Q2 2020, Austin, Texas, gigafactory, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>