تسلا کامل خود رانندگی’ ویژگی در حال آمدن است در فرم ثبت نام

در Q1 سال 2020 درآمد تماس در چهارشنبه مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تایید کرد که این شرکت “کامل خود رانندگی” سیستم تبدیل خواهد شد در دسترس به عنوان یک اشتراک ماهانه بعد از این سال.

تسلا شده است نصب سخت افزار لازم برای آن مستقل راننده-کمک امکانات برای چند سال در حال حاضر است که اجازه تسلا به ارائه هر دو خلبان اتوماتیک و “کامل خود رانندگی” (FSD) سیستم به صورت یک کارخانه نصب شده و یا OTA-ارتقاء گزینه است. اساسا حتی اگر ماشین نمی آمد با این ویژگی شما می توانید پرداخت تسلا به آنها را فعال کنید. و پرداخت مشتریان انجام داد. در ماه فوریه سال گذشته آن را هزینه $3000 برای نصب اتوماتیک و $5,000 برای FSD. خلبان اتوماتیک را قادر می سازد خودرو به انجام خط نگه داشتن توابع مانند نگه داشتن تا با ترافیک و اجتناب از پیاده. FSD می کند همه از آن به عنوان به خوبی به عنوان مستقل پارکینگ و احضار از ویژگی های است که تماس های ماشین خود را به شما در یک پارکینگ.

که ژوئیه تسلا تا به حال یش یکی دیگر از $1,000 بر روی FSD برچسب قیمت — $7,000 تمام گفت اگر شما آن را نصب کنید پس از این واقعیت است. این شرکت پس از آن وعده داده شده یکی دیگر از افزایش قیمت در ماه اوت که به پایان رسید تا بودن furloughed تا نسخه 10 خودرو بسته نرم افزاری که شامل افزایش احضار قابلیت در دسترس بود در ماه سپتامبر.

اما برای افرادی که در حال خرید تسلا دست دوم یا نمی بهار برای FSD بسته برای شروع به کار انداختن هفت گرند به نظر می رسد شیب مبلغ برای چنین سرمایه گذاری به همین دلیل است که مشک اعلام کرد: “من فکر می کنم ما نیز با داشتن آن را به عنوان یک سرویس اشتراک, اما از آن خواهد شد به پایان این سال است.”

“آن را در دسترس FSD به عنوان یک گزینه. به نظر ما خرید FSD سرمایه گذاری در آینده و ما اعتماد به نفس است که سرمایه گذاری خود را که پرداخت خواهد شد به مصرف کننده” مشک خود ادامه داد. “حدس من این است که FSD گزینه چیزی است که مردم نمی خواهد پشیمانی انجام می دهند.”

یک شرکت هرزه سپس تصریح کرد که نورد چشمگیر هزینه FSD سیستم به کلی وام خودرو “خواهد بود که حداقل هزینه برای پرداخت ماهانه.”

درآمد تماس بدون کلامی, آتش, اما, به عنوان یک به وضوح نا امید مشک ranted مورد COVID-19 قرنطینه و دولت صادر شده و در خانه بماند ،

“آیا این حق را به تجاوز به حقوق مردم” خواسته مشک. “به عنوان آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار عصبانی در این مورد.”

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که بزرگ است. آنها باید مجاز به ماندن در خانه و آنها نباید مجبور به ترک” او ادامه داد. “اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را به عنوان آنها دستگیر خواهد شد اگر آنها این فاشیستی است.”

“این است و نه دموکراتیک و نه آزادی به مردم خود لعنتی آزادی” مشک اصرار به سکوت تنش کاهش یافت و پس از کنفرانس تماس بگیرید.

در این مقاله: تسلا FSD, درآمد, Model, S, X مدل 3, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>