تسلا بسیار پیش بینی شده باتری رویداد روز است که تحت فشار قرار دادند دوباره و ممکن است همراه با ماشین های الکتریکی تولید کننده سهامداران جلسه به گفته مدیر عامل Elon Musk.

در صورتی تسلا است که انتظار می رود به پرده های جدید و کم هزینه, باتری با عمر طولانی است که به نظر می رسد برای اولین بار در مدل 3 در چین در اواخر این سال یا اوایل سال 2021 قبل از ورود در بازارهای دیگر مانند شمال امریکا است. این “میلیون مایل” باتری استفاده خواهد شد کمی به هیچ کبالت که درایوهای تا قیمت وسیله نقلیه الکتریکی باتری و ویژگی های افزودنی شیمیایی و مواد و پوشش های است که اجازه می دهد تا برای ذخیره سازی بیشتر انرژی بیش از دوره های طولانی تر.

باتری بعد ابتدا میله میله اتفاق می افتد در اواخر ماه مه اما مشک توییتی که با توجه به انتظار حضور کم تسلا در حال برنامه ریزی برای انتشار یک پخش برای این رویداد در ماه ژوئن و به دنبال آن در فرد و رویداد چند ماه بعد.

اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که باتری رویداد روز به تعویق خواهد افتاد بیشتر است. در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا Cybertruck خواهد بود تسلا سهامداران جلسه در ابتدا مجموعه ای برای جولای 7, مشک گفت که در این جلسه به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به حداقل اوت.

سپس در پاسخ به سوال که آیا سهامداران جلسه تاخیر تاثیر می گذارد باتری بعد مشک گفت: این دو رویداد ممکن است با هم برگزار شد.

مشک همچنین نشان داد که این سایت از حوادث خواهد شد به احتمال زیاد در فرمونت کالیفرنیا بود که یک سایت از جنجال پس از مدیر عامل شرکت تصمیم به راه اندازی مجدد این مرکز در ماه مه در برابر آالمدا کانتی قوانین.

روندهای دیجیتال رسیده به تسلا برای تایید برنامه ای برای به تاخیر انداختن باتری بعد و این شرکت سهامدار نشست. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو