تسلا شکایت EV راه اندازی Rivian برای سرقت اسرار تجاری

People walk past facade with logo at Tesla Motors store on Santana Row in the Silicon Valley, San Jose, California, December 14, 2019. (Photo by Smith Collection/Gado/Getty Images)
اسمیت مجموعه/Gado via Getty Images

تسلا است تحت پیگرد ماشین الکتریکی نشانگر Rivian برای سرقت اسرار تجاری و کارکنان.

در دادگاه اسناد ثبت شده در این هفته و منتشر شده توسط Electrekتسلا مدعی Rivian استخدام کارکنان خود را با هدف به سرقت تسلا اسرار تجاری. در کت و شلوار تسلا اذعان دارد که به سادگی استخدام تسلا کارگران به رقیب راه اندازی خواهد بود “مشروع رقابتی انجام” اما می گوید این شرکت دیده می شود “هشدار دهنده الگوی” در میان کسانی که به تازگی در سمت چپ این شرکت برای برقی خودرو در هنگام راه اندازی.

“Rivian دستور یکی به تازگی خروج تسلا کارمند مورد انواع تسلا اطلاعات محرمانه که Rivian به” تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه. این شرکت می گوید این کشف سه نفر دیگر از کارکنان گرفتن “بسیار ارزشمند و اطلاعات محرمانه را به عنوان آنها به سمت چپ برای Rivian.” کت و شلوار نیز اشاره می کند که بیش از یک دوجین از Rivian را استخدام می شوند سابق تسلا کارمندان و “در نتیجه آشنایی با انواع اطلاعاتی که تسلا کارمندان دسترسی داشته باشند.”

در یک بیانیه Rivian سخنگو به نام تسلا ادعا می کند “بی اساس است.”

“ما تحسین تسلا برای رهبری آن در بازنشانی انتظارات از آنچه که یک ماشین الکتریکی را می توان” یک سخنگو در بیانیه ای گفت به Engadget. “Rivian ساخته شده است بالا انجام ماموریت محور تیم ما مدل کسب و کار و فناوری بر اساس سال های بسیاری فنی و مهندسی طراحی و توسعه استراتژی. این نیاز به کمک و دانش از هزار نفر از کارکنان از سراسر تکنولوژی و فضاهای خودرو. پس از پیوستن به Rivian ما نیاز به همه کارکنان به تایید می کنند که آنها را معرفی سابق کارفرمایان مالکیت معنوی به Rivian سیستم. این کت و شلوار را با اتهامات نادرست و خلاف Rivian فرهنگ اخلاق و سیاست شرکت های بزرگ.”

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در این مقاله: rivian تسلا, Inc., تسلا الکتریک, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>