تسلا دیگر EV قیمت تا 5000 دلار در آمریکای شمالی و چین

Tesla

تسلا

تسلا بی سر و صدا کاهش آن وسایل نقلیه الکتریکی’ قیمت هزار دلار در آمریکای شمالی و نیز انجام همان در چین با توجه به مهر و Electrek. به عنوان نشریات توجه داشته باشید خودروساز در کاهش قیمت در سراسر صف خود را پس از یک صنعت گسترده کاهش در فروش و تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. تسلا داده شده, آن گران تر از مدل های مدل S و مدل X بزرگترین کاهش قیمت, کاهش $5,000 کردن خود از قیمت خرید.

مدل S محدوده Plus EV است که در حال حاضر ذکر شده برای $74,990 از $79,990 در حالی که عملکرد نسخه در حال حاضر هزینه های $94,990. در ضمن محدوده Plus نسخه از مدل X در حال حاضر ذکر شده برای $79,990 که آن هم 5000 $در کمتر از قبل. مدل 3 رو بیشتر از متوسط 2000 دلار تخفیف آوردن خرید آن قیمت به $37,990 از $39,990. تسلا مدل Y قیمت اما بدون تغییر باقی می ماند.

رویترز می گوید تسلا را برش مدل S و مدل X قیمت در چین حدود 4 درصد اما آن را نمی خواهد کاهش قیمت آن در چین ساخته شده مدل 3 EVs. متاسفانه تسلا اعلام کرد برخی از اخبار بد و همچنین: آن مدل S خودروی سواری و مدل X Suv ها را دیگر نمی خواهد آمد با دسترسی رایگان به آن سوپر شارژر خدمات.

تسلا مانند بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان تا به حال تعلیق تولید با توجه به کروناویروس مربوط به مستندات. رئیس شرکت Elon Musk, اما, انتخاب, به سرپیچی آالمدا کانتی را مستند چند هفته پیش به راه اندازی مجدد تولید در تسلا فرمونت کارخانه.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>