تسلا را به پرده جدید میلیون مایل باتری در فرد رویداد در ماه سپتامبر

تسلا خواهد شد و برگزاری آن به تعویق افتاد جلسه سهامداران و باتری بعد در تاریخ 22 سپتامبر در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا.

حوادث برگزار خواهد شد در فرد خواهد شد به صورت زنده با توجه به تسلا اعلام. پس از جلسه سهامداران دعوت به حضور در این باتری بعد از ارائه و آن باقی مانده است دیده می شود اگر دیگران را دعوت به تماشای.

ترکیب سهامداران نشست و باتری و همچنین فریمانت به عنوان تنظیم برای رویدادهای مطرح شد به عنوان یک امکان توسط ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا در ماه ژوئن. فریمونت کارخانه یک سایت از جنجال در زمانی که مشک تصمیم به راه اندازی مجدد از تسهیلات در سرپیچی از آالمدا کانتی قوانین اطراف coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

هیچ اطمینان وجود دارد که COVID-19 همه گیر خواهد شد تحت کنترل سپتامبر. روندهای دیجیتال رسیده به تسلا برای تایید اگر وجود دارد برای اجرای طرح های اجتماعی فاصله اقدامات در این جلسه سهامداران و باتری بعد از ارائه و ما به روز رسانی خواهد شد این مقاله ما به محض شنیدن.

باتری بعد دوباره به تعویق افتاد

تسلا است که انتظار می رود به پرده کم هزینه باتری است که در گذشته به یک میلیون مایل است که ممکن است در آن وسایل نقلیه الکتریکی هزینه یکسان و یا حتی کمتر از یک اتومبیل بنزینی. باتری انتظار می رود که به نظر می رسد برای اولین بار در مدل 3 در چین در اواخر این سال یا اوایل سال 2021 قبل از ورود در بازارهای دیگر مانند شمال امریکا است.

باتری بعد در ابتدا برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مه اما با توجه به انتظار حضور کم تسلا تصمیم به رفتن با پخش در ماه ژوئن و به دنبال آن در فرد و رویداد چند ماه پس از. پخش نشده از طریق فشار بیشتر به تأخیر انداختن رونمایی از میلیون مایل باتری سپتامبر 22.

این باتری جدید استفاده کنید کم کبالت و کبالت-رایگان شیمی به عنوان کبالت درایوهای تا قیمت. تسلا همچنین برنامه ریزی برای کاهش بیشتر هزینه های آن توسط اجرای خودکار فرآیندهای تولید و بهبود میزان تولید در سراسر آن کارخانه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>