خرید رپورتاژ

Tesla

تسلا

تسلا در حال توسعه شده است Autopilot ناوبری برای چراغ های راهنمایی و علائم توقف برای مدتی و در حال حاضر از ویژگی های است که در نهایت آماده برای مردم است. با توجه به Electrekاین خودروساز منتشر کرده است یک چراغ و علامت توقف و قابلیت کنترل آن روی خلبان اتوماتیک فن آوری به عنوان بخشی از 2020.12.6 به روز رسانی نرم افزار. آن را برای اولین بار نورد برای دسترسی سریع کاربران برای تست بتا در ماه مارس, اما در حال حاضر آن را ساخت راه خود را به “گسترده تر ناوگان” در ایالات متحده است.

به روز رسانی توجه داشته باشید می گوید: از ویژگی های است که هنوز در مرحله بتا را تسلا خودروهای قدرت به رسمیت شناختن چراغ های راهنمایی و رانندگی و حتی زمانی که آنها خاموش و به طور خودکار سرعت پایین در تقاطع ها. رانندگان را دریافت اعلان هنگامی که خودرو در نظر دارد برای آرام کردن و خودرو را متوقف خواهد کرد در خط قرمز نشان داده شده بر روی صفحه رانندگی بصری. آنها سپس باید به فشار از پایین انتخاب دنده را فشار دهید و یا شتاب دهنده برای تایید است که آن را امن برای ادامه.

در اینجا یک ویدیو از این ویژگی را در عمل حسن نیت ارائه میدهد از یوتیوب کاربر nirmaljal123:

در حالی که این قابلیت در حال حاضر در ایالات متحده تسلا هنوز به تنظیم آن برای چراغ ها و نشانه گذاری های جاده ها در کشورهای دیگر. صاحبان در خارج از ایالات متحده را به صبر کمی بیشتر برای این ویژگی می رسند در مناطق خود.

در این مقاله: Tesla, اتوماتیک, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت