خرید رپورتاژ

FREMONT, CA - JULY 26: Exterior view of the Tesla factory in Fremont, California, on Thursday, July 26, 2018. (Photo by Mason Trinca for The Washington Post via Getty Images)
ماسون Trinca برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

تسلا ممکن است به عنوان مشتاق به بازگشت به تولید ارزش اقتصادی آن را به عنوان تمایلی به متوقف شود. بلومبرگ گزارش شاهد داخلی تسلا پیام خواستار بازگشت برخی از فرمونت کارگران کارخانه آوریل 29th, و یا روز قبل از منطقه خلیج سان فرانسیسکو است COVID-19 stay-at-home سفارشات آزمایشی آسانسور در مارس 3rd. این مشخص نیست چرا تسلا را بخواهید برای کارکنان است که می خواهم به کار در نقاشی و زنی را بدست آورد اگر چه Electrek به ذکر است که این شرکت اجازه داده شد که تعداد کمی از کارکنان سایت. یک تیم در کارخانه ممکن است به روز رسانی مدل Y تولید در طول خرابی پس از خاموش شدن در زمان اثر در اواخر ماه مارس است.

ما خواسته ایم تسلا برای نظر.

این شرکت در ابتدا در برابر دستور دولت برای توقف, کار, و آن را سخت به درک که چرا. خاموش شدن به معنی از دست داد و تحویل درآمد (کردیت سوئیس برآورد یک 300 میلیون دلار پول نقد رایت در هفته) و این تردید تسلا خواهد آمد به تطبیق آن رفیع تولید تعداد ماه های اخیر با فرمونت بیکار برای حداقل یک ماه این سه ماهه. بازگشت سریع به تولید ممکن است کمک به آن را نجات سه ماهه. به عنوان با دیگر کارخانه ری استارت اگر سوال این است که آیا یا نه تسلا ممکن است بازگشت بیش از حد به زودی — هر COVID-19 عفونت در آن کارخانه می تواند فقط به عنوان مخل به عنوان یک دولت-دستور بسته شدن.

در این مقاله: تسلا Covid-19, کروناویروس, ساخت مدل s مدل 3 مدل X مدل Y, برق خودرو, برق خودرو, ev, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت