تسلا مدل قطره Y قیمت دلار از 3000

Tesla Model Y production version

تسلا

تسلا فقط داد می توان مدل Y خریداران غیر منتظره درمان: ناگهانی افت قیمت است. Electrek کشف شده است که تسلا کاهش هزینه از یک محدوده زمانی AWD نوع 3000 $به $49,990 قبل از مالیات و مشوق. الکتریکی متقاطع هنوز هم نیست و جزیی با خرید در این قیمت اما ممکن است آن را آسان تر برای توجیه اگر زودتر قیمت فقط یک کمی بیش از حد سخت به بلع.

وجود قدرت پردازش اگر شما مایل به خرج کردن بیشتر ، عملکرد تر و تمیز (قیمت $59,990) در حال حاضر شامل قبلا اختیاری عملکرد بسته به عنوان استاندارد. که شبکه شما بالاتر 155MPH سرعت بالا, 21 اینچ چرخ به روز رسانی ترمز کاهش تعلیق و آلیاژ آلومینیوم پدال. شما را به یک ضربه در محدوده با توجه به کسانی که چرخ را از 316 کیلومتر در محدوده طولانی به 291 کیلومتر اما این موجب صرفه جویی در شما پول اگر شما در حال حاضر در گرفتن اشباع کردن مدل Y.

ما خواسته ایم تسلا برای نظر. برش های مانند این را حس می کند ، تسلا یک عادت کاهش قیمت ها به تولید و اقتصاد مقیاس بهبود و COVID-19 همه گیر تا به حال یک فاجعه در اثر فروش خودرو — حتی اگر EVs نمایندگی نادر نقطه روشن. کاهش شبیه به این به عنوان به خوبی به عنوان در اوایل قطره قیمت برای مدل S و مدل X می تواند نگه دارید مدل Y فروش زمزمه حتی به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد و ماشین اولیه تازگی می پوشد.

در این مقاله: تسلا مدل Y, ev, اتومبیل, حمل و نقل, برق خودرو, برق خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>