تسلا درایور با استفاده از خلبان اتوماتیک مشکوک DUI پس از توفنده به آریزونا ماشین پلیس

23 ساله و مرد در کالیفرنیا با استفاده از تسلا خلبان اتوماتیک خودمختار رانندگی از ویژگی های برخورد با یک ایالتی آریزونا سپاهی خودرو در روز سه شنبه بعد از ظهر و در بیمارستان بستری شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

تصادف رخ داده در رو به مشرق ایالتی 10 در نزدیکی بنسون, آریزونا زمانی که تسلا عقب به پایان رسید یک سپاهی SUV در حالی که در پاسخ به یک زودتر سقوط. این سپاهی وسیله نقلیه منتقل شده بود به سمت بزرگراه و تاثیر از تسلا ناشی از آن را به برخورد با یک آمبولانس, مقامات گفت. تنها راننده تسلا پایدار هر گونه آسیب.

آریزونا وزارت امنیت عمومی توییتی شنبه که رانندگی با تسلا در دست بررسی است و برای رانندگی تحت تاثیر باقی می ماند و در بیمارستان است.

بارت گورهای یک رسانه روابط متخصص برای آریزونا وزارت امنیت عمومی گفت: روندهای دیجیتال راننده تسلا هنوز در دست بررسی و نمی توانم اظهار نظر از اینکه آیا یا نه او را به اتهام DUI و گفت: “تحقیقات ادامه دارد.”

در یک صدای جیر جیر DSA گفت: “لطفا #رکود & #MoveOver هنگامی که شما با دیدن چراغ چشمک & وسایل نقلیه متوقف شده در کنار جاده!”

تسلا منتقدان شد و سریع به پاسخ به صدای جیر جیر و مربوط Facebook ارسال گزارش سقوط شنبه, بسیاری از به tweeting هشتگ “#slaughterpilot” در اشاره به شرکت ماشین.

تسلا خلبان اتوماتیک از ویژگی های است که یک گام بزرگ به سوی یک به طور کامل ماشین خود رانندگی, اما این شرکت کاربران هشدار می دهد که “زمان خلبان اتوماتیک ویژگی های نیاز به فعال راننده نظارت و نه وسیله نقلیه خودمختار.”

ما رسیده ایم به تسلا برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

این اولین بار نیست تسلا رانده می شود با استفاده از خلبان اتوماتیک از ویژگی های درگیر در یک تصادف و یا سقوط جدی. در سال 2018 دیگر کالیفرنیا راننده کشته شد و پس از برخورد با جاده سد و ابتلا به آتش پیشرو ملی ایمنی حمل و نقل تماس در ماشین های الکتریکی شرکت برای بهبود آن راننده-کمک ویژگی یا خطر فدرال بررسی است.

در ماه ژوئن یک ویدیو نشان دادن تسلا رانده در خلبان خودکار توفنده با لغو کامیون رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی افزایش نگرانی ها در مورد اثربخشی یکی از تسلا ترین تبلیغ صفات.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de