‘شعار’ جست و خیز نیست, تئاتر برای VOD یا جریان مراسم افتتاحیه

Tenet
وارنر. Bros Pictures

کریستوفر نولان را sci-fi/فیلم جاسوسی شعار شده است با تاخیر چندین بار با توجه به تاثیر COVID-19 در سینما. آن را در قفسه در حال حاضر و نسخه جدید تاریخ هنوز تایید کرد اما انتظار نداریم که برادران وارنر به سادگی پرتاب کردن دست خود و قرار دادن فیلمهای مستقیما به HBO Max و یا ویدئو بر روی تقاضا. که قصد ندارم به اتفاق می افتد اما ممکن است برای دیگر برادران وارنر فیلم.

“من فکر می کنم که وجود دارد می تواند برخی از چیزهایی که ما تا به حال در اصل اجاره و ساخته شده برای آزادی تئاتر که شاید مهاجرت به یک SVOD [اشتراک ویدئو در تقاضا] ساخت ؟ مطمئن, من فکر می کنم که می تواند رخ دهد” جان Stankey جدید, مدیر عامل شرکت برادران وارنر شرکت AT&T گفت: در یک درآمد تماس بگیرید (از طریق قرار دادن). “در آن است رفتن به اتفاق می افتد در یک فیلم مانند شعار یا چیزی شبیه Wonder Woman 1984? من می خواهم خیلی جای تعجب نیست اگر که مورد خواهد بود. در واقع من می توانم به شما اطمینان دهم در شعار که نمی شود این مورد است.”

“من فکر می کنم تئاتر هنوز مطلق نقش مهم حرکت رو به جلو” Stankey اضافه شده است. “وجود دارد که فقط برخی از مطالب که در حال رفتن به لذت بخش تر و بهتر است برای دیدن در تئاتر از در اتاق نشیمن.”

او اشاره کرد که مانند هر کس دیگری او نمی داند که سینما را بازگشایی — AMC فقط تاخیر آن reopenings از پایان این ماه به حداقل چند هفته بعد. دیگر این همه گیری همچنان ادامه دارد “وجود دارد در حال رفتن به برخی از مطالب در حاشیه نگاه کنیم و آن را می گویند ممکن است بهتر در خدمت به توزیع می شود در یکی دیگر از ساخت و یا متفاوت ساخت” Stankey گفت.

گزارش های اخیر پیشنهاد شده است که برادران وارنر ممکن است به شعار مبهوت آزادی کشور و حتی شهر بسته به محلی که در آن مقامات بهداشت تعیین آن را امن برای باز کردن تئاتر به بالا. آن را هنوز هم ذکر شده در برادران وارنر سایت به عنوان “تنها در تئاتر.”

چند دیگر از فیلم های بزرگ را از قلم تئاتر برای یک جریان انتشار در ماه های اخیر از جمله دیزنی Artemis Fowl و همیلتون. برخی از استودیوهای دیگر باید اتخاذ این رویکرد از انتشار فیلم در سینما و اجاره خانه در همان روز. آن را فقط ظهور, مثلا, است که بیل و تد چهره موسیقی را همزمان دیجیتال و تئاتر انتشار در سپتامبر 1st.

در ضمن AT&T لمس در HBO حداکثر تعداد مشترک در آن گزارش درآمد اما به جای دادن یک شکل در کسانی که آن را در ترکیب HBO حداکثر و HBO عضویت. آن را می گوید که این دو سیستم عامل تا به حال یک ترکیب پایه مشترک از 36.3 میلیون تا پایان ماه ژوئن است. که افزایش 34.6 میلیون مشترک از دسامبر و تنها HBO در دسترس بود که در آن زمان. شرکت HBO حداکثر در مه 27.

در این مقاله: شعار برادران وارنر جریان است warnerbros hbo max hbomax, att جان stankey, johnstankey, کسب و کار, فیلم, فیلم, فیلم, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de