تلگرام آخرین شرکت به فایل ضد تراست کت و شلوار در برابر اپل


Illustration for article titled Telegrams The Latest Company To File An Antitrust Suit Against Apple

عکس: Geoffroy Van Der اسلت (گتی ایماژ)

فقط یک روز پس از آن مدیر عامل رنگ این شرکت انتخاب snoop رقیب نرم افزار به عنوان یک طرفدار حفظ حریم خصوصی فلکس اپل شده است ضربه با یک آنتی تراست کت و شلوار از رمزگذاری برنامه پیام رسانی تلگرام ادعا که هر چقدر تیم کوک می خواهد به استدلال می کنند در غیر این صورت او ایجاد یک اکوسیستم که در آن اپل برنامه تنها بازی در شهر.

تبلیغات

اولین خال خال توسط فایننشال تایمز با توجه به نگرانی برخی از مردمی تماس اپل “برنامه ذخیره مالیات”: 30 درصد برش از هر نرم افزار در درآمد که یک برنامه نویس ممکن است کسب درآمد از محصول خود را. در حالی که اپل تا به فهرست لباس های شسته شده از دفاع برای مالیات آن را تبدیل شدن به بسیار واضح است که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار مخالفت با این ایده که اپل باید حق را به بیش از یک چهارم از درآمد خود را.

این اخبار بر می آید از یک نامه سرگشاده منتشر شده توسط Wechat مدیر عامل Pavel Durov در اوایل این هفته. عنوان? “7 اسطوره اپل است که با استفاده از برای توجیه خود را 30% مالیات بر Apps.”

تبلیغات

“اپل صرف مقدار زیادی از پول در روابط عمومی و لابی گری به منظور حفظ انحصار قدرت” Durov می نویسد و اشاره کرد که با وجود اپل ادعا می کند به خلاف 30% برش که اپل طول می کشد از توسعه دهندگان بی شماری در آن پلت فرم برگ این شرکت با به مراتب بیشتر جریان نقدی در بیش از آنچه در واقع مورد نیاز برای حفظ آن عظیم الجثه برنامه st0re.

“[در حال اجرا] برنامه ای برای ذخیره هزینه های تنها کسری از آنچه که اپل از توسعه دهندگان نرم افزار” او توضیح می دهد. “هر سه ماهه اپل دریافت میلیاردها دلار از برنامه های شخص ثالث. در ضمن هزینه های مورد نیاز برای میزبان و نقد و بررسی این برنامه ها در ده ها میلیون نفر نه میلیاردها دلار است.” و با وجود آنچه طبخ می گوید: هیچ کس واقعا می توانید خود را ایجاد کنید رقیب سیستم عامل اگر آنها می خواهند برای فرار از اپل گرفتن یک برش از پول نقد خود را. اپل و اندروید—واقعا تنها گزینه های در دسترس است.

“وجود دارد یک دور باطل: devs نمی ساخت برنامه های, اگر سیستم عامل به اندازه کافی کاربران و کاربران نمی خرید گوشی اگر وجود ندارد به اندازه کافی برنامه های شخص ثالث برای آنها,” او نوشت. “اگر [توسعه دهندگان] می خواهید برای ایجاد یک سرویس است که اجتماعی مربوط به آنها را مجبور به ساخت نرم افزار برای هر دو سیستم عامل در تلفن همراه duopoly.”

این همان نوع از ادعای تیم کوک ساعت را صرف بستن—با موفقیت و یا در غیر این صورت—در جلسه روز گذشته, و این همان ادعاها را که به رهبری اتحادیه اروپا برای باز کردن دو پروب به شرکت فروشگاه نرم افزار و نرم افزار سیستم پرداخت در ماه ژوئن. در اوایل همان ماه آن را با یک شکایت از ژاپنی ها, تجارت الکترونیک, غول Rakuten گفت که اپل بود که با استفاده از 30% کاهش به نگه داشتن آن e-book شاخه—Kobo—از تبدیل شدن به اندازه کافی بزرگ برای سرنگونی اپل کتاب. چند ماه قبل از آن Spotify در زمینه خود شکایت علیه این شرکت ادعا که اپل با استفاده از قطع آن را به نگه داشتن Spotify از گرفتن بیش از حد بزرگ برای رقابت با اپل خود موسیقی سرویس موسیقی اپل.

تبلیغات

زمان خواهد شد بگویید اگر بیشتر خشمگین برنامه devs به جلو خواهد آمد و در مقابل شرکت. در ضمن بیایید مقامات اروپایی را درمان اپل انحصاری راه های زیادی جدی تر از همتایان آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de