خرید رپورتاژ

Telegram promises secure group video calls sometime this year.
برت Putman برای Engadget

در حال حاضر که coronavirus همه گیر شده و تماس های ویدئویی به طور فزاینده ای محبوب و مهم خدمات مانند زوم گوگل, دیدار با واتساپ و تلگرام در حال رقابت برای جلب توجه. تلگرام به نظر می رسد فکر می کنم می توانید آن را پیش رو با تمرکز بر روی امنیت است. امروز نرم افزار پیام اعلام کرد که آن را امن گروه تماس های ویدئویی گاهی اوقات این سال است.

“تماس های ویدئویی در سال 2020 بسیار مانند پیام رسانی در سال 2013. وجود دارد برنامه های که یا امن یا قابل استفاده باشد. ما می خواهم برای رفع آن” تلگراف نوشت: در یک پست وبلاگ.

در حالی که تلگرام نمی انتشار جزئیات بسیاری در مورد ویژگی های آن به نظر می رسد با در نظر گرفتن یک حفاری در زوم است که در مواجهه با فشار ثابت چند مسائل مربوط به حریم خصوصی. در پاسخ زوم ایجاد کرده است شورای امنیت وعده داده شده و ارتقاء اما که نمی خواهد متوقف کردن رقبا از استفاده از آن اشتباهات است.

تلگرام دارای سابقه جامد. آن را یکی از مورد اعتماد ترین برنامه های پیام رسانی. این اجازه می دهد تا کاربران عطف به ماسبق حذف پیام و در هنگ کنگ تظاهرات آن اضافه شده یک ویژگی بهتر است برای محافظت از کاربران قرار گرفته است. این سرویس می گوید که در حال حاضر 400 میلیون ماهانه کاربران از 300 میلیون سال پیش. که ناچیز اما در مقایسه با زوم که فقط 300 میلیون کاربر روزانه آن را بسیار کوچکتر تکه از پای.

ما هنوز نمی دانیم که چگونه بسیاری از کاربران قادر خواهد بود برای پیوستن به تلگرام گروه تماس های ویدئویی در یک بار. برای مرجع واتساپ فقط افزایش تعداد افراد آن تصویری چت می توانید پشتیبانی از چهار به هشت. همچنین ما نمی دانیم دقیقا زمانی که این سرویس آماده خواهد شد اما شانس هستند نیاز به امن گروه تماس های تصویری تنها رفتن به تبدیل شدن به بیشتر و با فشار دادن.

در این مقاله: تلگرام پیام, برنامه, تصویری, تماس تصویری, چت, امن, امنیت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو