کار از خانه ارائه چالش های جدید به خصوص وقتی که می آید به حفظ تعادل کار و زندگی.

روشن توقف نقاط مانند استراحت ناهار یا ساعت رفت و آمد هستند بنابراین آن را آسان به ماندن در کامپیوتر و به خودتان بگویید: “این فقط یک ایمیل.” اما حفظ یک خط بین زمان شخصی خود را و زمانی که شما بر روی ساعت می تواند فوق العاده مفید باشد.

گاهی زمان به دور از صفحه نمایش به طور کامل پاسخ است اما با استفاده از تکنولوژی همچنین می تواند یک راه بدون درز برای کمک به حفظ تعادل در چک. در اینجا برخی از ترفندهای به اجازه دهید فن آوری به شما کمک کند خود را کمک به حفظ واقعی تعادل کار و زندگی.

تغییر تنظیمات اعلان

Change your notification settings

بیشتر رایانه ها دارای تنظیمات هشدار از طریق که شما می توانید تغییر دهید و متناسب با آنچه شما می خواهید و نمی خواهید به از طریق آمده است.

برای کاربران Mac نگاه کنید به “مزاحم نشوید.” شما می توانید تغییر دهید و چه چیزی شما را از ارسال هشدار بسته به زمان از روز است. شاید شما نمی خواهید پیام های متنی خود را از طریق آمده است در حالی که شما در حال کار اما شما نمی خواهید کار خود را ایمیل pinging شما در حالی که سیم پیچ را با Netflix بکشد. شما همچنین می توانید با رفتن به بخش اطلاعیه ها تحت تنظیمات سیستم برای تغییرات بیشتر.

کاربران کامپیوتر می توانید نگاه کنید به “تمرکز کمک” برای تنظیمات مشابه. شما همچنین می توانید تغییر دهید چه می آید از طریق بر سایر جزئیات مانند این که آیا شما در حال بازی یک بازی و یا تکثیر صفحه نمایش خود را که می تواند در مفید آمده است به طوری که شرم آور ایمیل از مادر خود را نشان نمی دهد تا در وسط یک ارائه. شما حتی می توانید یک خلاصه ای از آنچه که شما از دست رفته یک بار تمرکز خود را بر کمک به هم است.

تنها نقطه ضعف برای هر دو گزینه است که شما می توانید مجموعه ای از پروفایل های به آن را آسان تر برای برخی اطلاعیه برای شروع و متوقف کردن به برنامه کار خود را.

تغییر تنظیمات اعلان بر روی تلفن خود را و هر wearables شما ممکن است مانند یک دیده بان اپل می تواند کمک به نگه داشتن دفتر در خارج از ذهن هنگامی که شما در ساعت هستید.

به خودتان یادآوری به یک استراحت

Remind yourself to take a break

بسیاری از ما شنیده محاسن مصرف می شکند. شکاف های کوچک در بین کار به ما کمک می کند کار بیشتر مولد هنگامی که ما در عمل و آن می تواند سلامت روان افزایش می دهد. بخشی از مشکل به خاطر سپردن است به آن را انجام دهد.

یک راه حل آسان است برای تنظیم زنگ هشدار و یا تایمر برای معافیت. Pomodoro روش توصیه تقسیم کل روز کاری به 25 دقیقه تکه های. در پایان هر جلسه شما را با پنج دقیقه استراحت. و در پایان از چهار یا پنج شما به یک استراحت طولانی از 15 تا 20 دقیقه. شما همچنین می توانید یک دیگر ناهار در اطراف این زمان شما به طور معمول در اینجا.

یکی دیگر از راه حل من جزئی به شارژ لپ تاپ من قبل از شروع کار و سپس آن را قطع. زمانی که باتری در حال مرگ اعلان می آید تا من استراحت. من این کار بهتر است زمانی که من یک داستان دیگر برای نوشتن و یا ویرایش و من می دانم که گرفتن کوتاه تر مکرر معافیت کمتر خواهد بود مفید باشد.

وجود دارد برنامه های کاربردی که به کمک این جمله PomoDone, تمرکز, تقویت تمرکز و انجام است.

تنظیم دستور کار و مورد آن را فراموش

آن را آسان به فکر می کنم از بی پایان به لیست ما و هنگامی که شما در حال کار در خانه و کار خود را به کامپیوتر خود را با (یا فقط کامپیوتر شما در حال حاضر آن را آسان برای شروع به چیدن وظایف مدت ها پس از روز کاری به پایان رسید. اما محرومیت اضطراری می تواند چند ساعت صبر کنید تا روز بعد رول در اطراف.

آن را ممکن است احساس خوبی به این که یکی از کارهای عادی و روزمره از راه اما از آن آسان است برای یک چیز را به نوبه خود به دیگری و یا طولانی تر از اصل پیش بینی شده است. به جای پریدن به هر آنچه که نیاز به انجام فقط با قرار دادن آن در یک لیست انجام و فراموش مورد آن. با استفاده از هر تعداد از دستور کار-تنظیم نرم افزار و یا آی فون بومی یادآوری برنامه می تواند کمک به.

برای بهتر نگه داشتن کار خود را شخصی و کارهای جداگانه امکان استفاده از لیست-ساخت امکانات. ممکن است برای کمک به حتی تجزیه کردن انواع مختلف از وظایف کار. با استفاده از این برنامه برای تنظیم یادآوری و یا زمانی که شما شروع روز خود را و یا زمانی که شما فکر می کنم شما می توانید بهترین مقابله با آنها. شما همچنین می توانید یک سطح اولویت برای رسیدن به این موارد ،

نگه دارید خودتان پاسخگو

Hold yourself accountable

این یک چیز برای ایجاد یک برنامه و دیگری برای اجرای آن است. با استفاده از مدیریت زمان نرم افزار می تواند به شما کمک کند ببینید که چگونه شما با استفاده از زمان خود و این که آیا شما اجازه کار را به تکه های بزرگتر از خود را بعد از خود را درک کنند.

برنامه های مانند RescueTime یا اپل زمان روی صفحه نمایش شما نشان می دهد یک شکست که در آن زمان خود را با ابزارهای فن آوری در جریان است. در اینجا شما همچنین می توانید ببینید که زمانی که شما با استفاده از برنامه های خاص. بنابراین حتی اگر شما قسم شما ساعت توسط شام وجود ندارد فرار داده.

گام به دور از صفحه نمایش

Step away from the screen

در حالی که فن آوری می تواند فوق العاده مفید هنگامی که می آید به ساخت زندگی ما را آسان تر آن را نیز می توانید با یک میزبان از مشکلات جدید است. خیلی از زندگی شخصی ما وجود دارد آنلاین و یا از طریق صفحه نمایش به طوری که آن را غیر ممکن به مرحله به طور کامل هنگامی که ما در حال انجام با ما کار می کنند. گفت: قرار دادن تلفن و یا بسته شدن لپ تاپ به ویژه هنگامی که شما انجام می شود برای روز حتی برای فقط 30 دقیقه مفید است.

قبل از چک کردن ایمیل شخصی یا رقص در یکی دیگر از زوم تماس این بار برای تفریح به خودتان اجازه دهید یک لحظه دور. این می تواند کمک به reframe طرز فکر خود را دور از محل کار و حرکت به سوی آرامش بخش است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت