تکنولوژی غول های پشت کت و شلوار در برابر تهمت حکومت است که ممکن است اخراج دانش آموزان

Google, Microsoft, Facebook, و چند تن دیگر عمده شرکت های با تکنولوژی مخالفت با جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون است که ممکن است ارسال بین المللی دانش آموزان خانه اگر آنها نمی جسمی حضور در این کلاس قرار می گیرند.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بیش از قوانین است که نیاز به در فرد آموزش برای ویزای دانشجویی. این به این معنی است که دانشجویان بین المللی که در حال ثبت نام در دانشگاه ها که در حال برگزاری کلاس های حضوری ممکن است اخراج به کشورهای خود.

این تصمیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای لغو این COVID-19 معافیت به یخ در فرد کلاس مورد نیاز توضیح داده شد توسط دانشگاه هاروارد و MIT به عنوان “خودسرانه و هوس باز.” نزدیک به 60 دانشگاه ها حمایت خود را از طرح دعوی در دادگاه با توجه به بلومبرگ و شرکت های فن آوری در حال حاضر به پیوستن به مبارزه.

در یک دادگاه مختصر 13 شرکت های فن آوری و شش انجمن ظ استدلال خود را در برابر حکومت این ادعا که دانشجویان بین المللی را معنی دار کمک به اقتصاد هم به عنوان ساکنان و در نهایت به عنوان بخشی از نیروی کار و کمک به حفظ برتری از کالج ها و دانشگاه ها.

در علاوه بر این به Google, Microsoft و Facebook دیگر شرکت های فن آوری درگیر در این مختصر Adobe Systems, گروه مشاوره بوستون, Box, Dropbox, GitHub, لینک, پی پال, SalesForce, Spotify و توییتر. آنها پیوست توسط ایالات متحده اتاق بازرگانی تأمین صنعت فناوری اطلاعات شورای اینترنت در انجمن انجمن مدیریت منابع انسانی و TechNet.

مختصر ذکر یک مطالعه که ادعا کرد “بیش از نیمی از دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایالات متحده بیش از 575,000 مردم می تواند آموزش و پرورش خود را قطع و ممکن است قادر به تکمیل مدارک تحصیلی خود را.”

“Dropbox وجود نخواهد داشت و بدون مهاجران. دانشجویان نهفته دولت منظور سهم قابل توجهی را به جامعه ما و این اثر از این جهت صدمه دیده خواهد شد و آمریکا رقابت است. ما مبارزه برای اصلاح قانون مهاجرت به دلیل آن باعث می شود کشور ما قوی تر و متنوع تر” سخنگوی Dropbox در بیانیه ای گفت به دیجیتال روند.

مایکروسافت جمهور براد اسمیت نیز توییتی افکار خود را بر روی این موضوع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>