مالیات آمازون جانشین گذشت سیاتل شورای شهر و شما می توانید در حال حاضر حدس می زنم آنچه در آن می کند

Councilmember Kshama Sawantعکس: JASON ردموند (گتی ایماژ)نرخ بیکاری در آمریکا هنوز هم بیش از 11%و در عین حال د

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399
Councilmember Kshama Sawant
Councilmember Kshama Sawant
عکس: JASON ردموند (گتی ایماژ)

نرخ بیکاری در آمریکا هنوز هم بیش از 11%و در عین حال در طول این بحران اقتصادی جف بزوس اضافه کرده است شگفت آور $56.7 میلیارد به او در حال حاضر عظیم ثروت. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای توزیع مجدد برخی از این ثروت آن را در حال حاضر و به نظر می رسد که آزمایش در سهام آغاز خواهد شد در سیاتل.

تبلیغات

مالیات آمازون جنبش—رهبری یک کشور چند صریح سوسیالیستی سیاستمداران Kshama Sawant—یک ابتکار و همراه لایحه ای را برای تحمیل یک مالیات حقوق و دستمزد از صرف 0.7% در سیاتل 800 یا تا بزرگترین کسب و کار که آمازون است و تا کنون بیشتر قابل مشاهده است. در یک شهر بلند موجب ویرانی یک بحران بی خانمانی برآورد 300 دلار در بودجه جدید بودند ملاحظه می شود اختصاص داده شده به طور عمده برای مسکن مقرون به صرفه چیزی Councilmember Spike مورد بحث با Gizmodo در ظهر در ماه مارس.

اگر تمام آنچه که برای تلفن های موبایل آشنا است چرا که یک لایحه مشابه—لقب "سر مالیاتی" توسط نرم افزار-کسب و کار مخالفان—انتخاب شد و به اتفاق آرا به قانون توسط شورا در سال 2018 است. آمازون در پاسخ به توقف ساخت و ساز در دو ساختمان و ریختن پول به یک مبارزه برای سرنگونی این لایحه است. در چه Sawant به عنوان "یک تاریخی شرم آور تصمیم" شورای تصمیم به لغو مالیات کمتر از یک ماه پس از آن به تصویب رسید.

تبلیغات

در علاوه بر این به فقیر شرکتی در آن خانه شهرستان آمازون بارها مورد انتقاد قرار برای پرداخت کم و یا هیچ چیز در مالیات فدرال در حالی که خیساندن تا میلیاردها دلار در دولت های محلی و یارانه.

یک جانشین از انواع به Sawant لایحه تصویب سیاتل شورای شهر در این شب به عنوان بخشی از آن COVID-19 پاسخ نوشته شده توسط ترزا-little images دیگر تنها دیگر Councilmember که رای به لغو اولیه "سر مالیات." این لایحه به نام JumpStart—متفاوت است در برخی از راه های مهم به طور خاص نرخ مالیات و هزینه های تخصیص است. که در آن Spike در ابتدا پیشنهاد 0.7% مالیات بر تخت در بزرگترین سیاتل کسب و کار JumpStart اهداف همان شرکت (کسانی که با بیش از 7 میلیون دلار در سال حقوق و دستمزد) اما تحمیل یک مالیات مترقی از بین 0.7 درصد و 2.4% بسته به فرد درآمد بالا $150,000. "جف بزوس و میلیاردر دوستان که مایل هستند آنها می تواند انجام بیش و متوسط تا سال 2018 مالیات بازگشت. از آنجا که این مالیات جدید در سیاتل ثروتمندترین کسب و کار است که چهار برابر بزرگتر" Spike دفتر نوشت: در آزادی مطبوعات در این شب ،

همانطور که ممکن است انتظار می رود اولویت های منتقل کرده اند تا حد زیادی به دور از مالیات آمازون جنبش اولیه هدف و سمت بیشتر بلافاصله با فشار دادن COVID-19 امداد. هر چند به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای کمتر از ابتدا پیشنهاد مقرون به صرفه مسکن آغاز خواهد شد به منظور جلب برخی از کمک های مالی از JumpStart سال آینده و در سال 2022. متاسفانه این مالیات نیز شامل 20 ساله غروب بند چیزی که Spike تلخی مخالف است.

"رای گیری نهایی شد 7-2," Spike گفت: Gizmodo. "من انتظار ندارم که شهردار Durkan به پشتیبانی آن از شورای شهر رای وتو اثبات است."

تبلیغات

"آمازون مالیاتی نشان می دهد که کار مردم نیست و نیاز به تنها بازی دفاع ما همچنین می توانید در حالت تهاجمی و پیروزی بزرگ است." روشن نیست اگر آمازون تلاش خواهد کرد برای مقابله با این قانون دوباره به عنوان آن را در سال 2018 است. ما رسیده ایم به آمازون و به روز رسانی خواهد شد اگر آنها پاسخ دهند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب