هدف حمایت است اخبار خود را تخریب و به احتمال زیاد هیچ ایده


Illustration for article titled Target Is Sponsoring News Stories of Its Own Destruction—And Likely Has No Idea

عکس: استفان Maturen (گتی)

مانند اکثر صنایع تا حد زیادی اجرا در اتوماسیون فن آوری که زمینه تبلیغات دیجیتال است به دور از کامل است که چرا با وجود بهترین تلاش های صنعت bigwigs—گاهی اوقات لوله تأمین صنعت نمی رفتن به جایی که آنها قرار است به. گاهی اوقات آنها را در حال هدایت یک نام تجاری نام (و شیرین با نام تجاری نقدی) به نازی ها در مجاورت سایت های خبری. گاهی اوقات آنها سوخت 4chan و یا داستان در مورد کودکان مورد تجاوز قرار گرفته.

تبلیغات

و گاهی اوقات شما هدف یک شرکت است که در بر داشت خود را در مرکز از زمان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس و (به احتمال زیاد) سهوا در بر داشت تبلیغات خود را در حال اجرا در کنار این اخبار.

به عنوان برخی از افراد ممکن است ام متوجه شده که خواندن در مورد دولت و پلیس فرانسه shitshow شرکت نکرده اند و خجالتی در مورد ترویج نام تجاری خود را در کنار برخی از اخبار از فروشگاه های آن’ ویندوز شکست بودن در و مانکن خود و پرداخت کیوسک بودن pilfered.

تبلیغات

قرار داده راه دیگر همان فروشگاه های زنجیره ای بود که غارت در مینیاپولیس (و پس از توقیف بیش از ده فروشگاه در میان اعتراض فعلی) است که هر دو بودجه و تولید درآمد کردن از این پوشش که غارت. و این همه احتمالا اتفاق می افتد بدون دانش خود را.

به عنوان یک خبرنگار در جهان حواس پرت از adtech سوال من خواسته اغلب همین دلیل است که این نام تجاری هدفمند این فرد در این سایت و پاسخ به طور کلی مطلق کابوس تجزیه از هم جدا وجود دارد و بسیار باریک شانس هر کسی می تواند سقوط در یک نتیجه قطعی. این است که عمدتا توسط طراحی; هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد دیجیتال لوله های که تبلیغ شاخه طریق به زمین در مقابل بینی خود را, ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی نزدیک به بی پایان مجموعه ای از لوله های (لا این کلاسیک محافظ صفحه نمایش) به جای یک راست به ضرب گلوله از هدف HQ به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش خود را. و تا زمانی که هدف پاسخ به درخواست های ما از نظر وجود دارد برای رفتن به هوا از رمز و راز در اطراف مشخصات زیر—اما ما می توانیم شما را به طور کلی gist.

در اکثر موارد هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد “تبلیغات هدفمند” ما در حال صحبت کردن در مورد بی روح شرکت سیلیکون ولی انحراف مسیر داده تا آنجا که آنها می تواند اداره کند و با استفاده از این اطلاعات برای ردیابی و هدف قرار دادن یک فرد خود را با بهترین برآورد از آنچه که ممکن است با کلیک بر روی و یا خرید. اما به دلیل laypeople و قانونگذاران هر دو به سرعت ابتلا به روی دقیقا چگونه لزج این نوع تاکتیک ها—و با مقامات عبور از حریم خصوصی-اقدامات حفاظتی مانند CCPA در کالیفرنیا و GDPR بیش در اروپا—بسیاری از این شرکت ها در آینده با جدیدتر مسلما کمتر تهاجمی راه برای رسیدن به چشم آنها دنبال آن هستید. این نوع حرکت برای مثال در بخشی از دلیل گوگل بود که موجب به ایجاد کوکی ها را آسان تر برای جلوگیری از در های اخیر خود را به روز رسانی مرورگر کروم هفته گذشته پس از به معنای واقعی کلمه صرف دهه گذشته ساخت یک نام برای خود را به عنوان به خوبی گوگل.

تبلیغات

بدون هر نوع آبدار داده ها را در برخی از مارک های بزرگ با استفاده از زمینه سرنخ به کلید در روی مخاطبان آنها دنبال آن هستید. گاهی اوقات برای یک نام تجاری بزرگ مانند هدف این به این معنی هدف قرار دادن تا افرادی که ممکن است می گویند خواندن در مورد داغترین در coronavirus مد با یک تبلیغ برای لباس آنها به فروش و یا هدف قرار دادن یک فرد که واقعا به نان وبلاگ با یک تبلیغ برای یک خمیر ترش استارت.

گاهی اوقات این همچنین بدان معنی هدف قرار دادن کلمات کلیدی در یک داستان: یک آگهی است که اشاره به یک نام تجاری مانند بهترین خرید ممکن است برخی از بهترین خرید sponcon در حال اجرا در کنار و همین را می توان گفت برای یک داستان با هدف در مرکز. وقتی که می آید به این نوع از هدف قرار دادن جالب اینجاست که گاهی اوقات زمینه داستان خود را به نوعی از مگس بیرون از پنجره است. هدف در حال حاضر به احتمال زیاد نمی دانید که آن را با هدف قرار دادن داستان در مورد جورج فلوید آنها فقط می دانم که آنها در حال هدف قرار دادن داستان در مورد هدف است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>