تمپا دو: Gronk و بردی پیوست در آخرین

تمام فصل گذشته امید و آرزو در Foxborough محور در راب Gronkowski بیرون آمدن از بازنشستگی به رفع تحریمهای جدید انگلستان جرم و بازگشت به میهن پرستان به سوپر باول مدعی است.

آن را هرگز اتفاق افتاده است.

در حال حاضر Gronk 14 ماه پس از آخرین بازی سوپر باول پیروزی لس آنجلس قوچ است unretiring و انتظار فیزیکی پیوستن قدیمی خود پال تام بردی پایین در خلیج تمپا.

جدید انگلستان برگزار Gronkowski حقوق حتی به بازنشستگی ارسال خواهد شد در آینده سالن از شهرت تنگ پایان رسید و یک سال 2020 هفتم-دور پیش نویس انتخاب به Bucs در ازای یک چهارم-دور در انتخاب روز پنجشنبه پیش نویس است.

پس Gronkowski ظاهرا تمایلی به بازگشت به NFL مگر اینکه بردی او بود کارفرمایی پس از آن هر چه Pats می تواند برای او یک جایزه خود را به پست-TB12 فهرستی از تجهیز نشدن. بردی چپ جدید انگلیس پس از 20 فصل و شش سوپر کاسه برای تمپا در ماه گذشته. چهارم-انتخاب دور نیست اما آن را اساسا سقوط از آسمان برای Pats.

در ضمن تمپا می افزاید: یک مرد که نوبت 31 ماه آینده و زمانی که سالم (یا حتی نزدیک به سالم) یک بازی در حال تغییر حضور. در حالی که او بريدن فقط در سه touchdown عبور می کند به عنوان او hobbled از طریق 2018 فصل به طور منظم او گرفتار بحرانی عبور است که راه اندازی سوپر باول تنها touchdown. در طول راه او ارائه اضافی offensive lineman سطح اجرا مسدود کردن یکی از نقاط قوت خود.

پس از بیش از یک سال از بازی که در آن او باریک پایین اجتناب تقریبا تمام تماس و صرف زمان خود را ساخت تبلیغاتی حضور و میزبانی مسابقات (جایی که او برنده یک نوع از کمربند قهرمانی) Gronk باید خوب باشد. NFL شبکه گفت که او آغاز کرده حجیم بازگشت به تازگی و هیچ ژانویه آب و هوا در Foxborough نمی خواهد صدمه دیده است.

“روزی که من بازنشسته ظرف 24 ساعت وجود دارد [بودند] در حال حاضر شایعاتی که من بیرون آمدن از بازنشستگی” Gronkowski گفت: “سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند” در روز دوشنبه. “من احساس خوب در حال حاضر. من خوشحالم که من در هستم و شما فقط هرگز نمی دانید ، شما فقط هرگز نمی دانید. شما هرگز نمی دانید. من کاملا انجام می شود; من می خواهم به در شکل باقی بماند اما من که احساس بازگشت.”

ظاهرا احساس آمد.

Tampa Bay در حال حاضر بنا به گزارش خرید تنگ پایان O. J. Howard, به طوری که باید هر logjam در موقعیت. این Bucs هنوز جامد جانباز کامرون Brate که به طور متوسط 42 پذیرایی و شش touchdowns یک سال گذشته چهار فصل. این بدان معناست که Gronk نمی خواهد که برای حمل بار کامل.

عمدتا این را بردی مسلما خود را در تمام زمان های مورد علاقه هدف; این دو ترکیب برای یک رکورد 78 touchdowns در سراسر nine فصل با هم. آن را نیز بیشتر سیمان بردی توانایی برای ایجاد خود را ترجیح داده فرهنگ در تمپا رختکن با وجود چه خواهد بود coronavirus-نهفته offseason (بالقوه و فصل).

وقتی که آن زمان به کار Gronkowski کار می کند.

همانطور که برای بقیه هم وقتی که می آید به اتصالات به طور کلی پرنیان یک شهر Gronkowski و تمپا به نظر می رسد مانند یک مسابقه ساخته شده در T-shirt shop-مونس ونوس-ویکی ساحل-ماورا-نوار بهشت است.

واقعا چگونه نیست همه دیدن این میاد ؟

بخشی از آن بود که Gronkowski به طعنه بازگشت (و انواع بازنشستگی) به طوری که اغلب آن را سخت به دانستن آنچه که او قرار بود انجام دهد. آن بود که اگر هیچ چیز دیگری, یک راه موثر برای به درام علاقه در هر معامله کسب و کار و یا محصول تایید او با درگیر بود.

The last time Rob Gronkowski and Tom Brady played together was Super Bowl LIII in 2019. (Photo by Stan Grossfeld/The Boston Globe via Getty Images)
آخرین باری راب Gronkowski و تام بردی با هم بازی فوق العاده بود کاسه LIII در سال 2019. (عکس توسط استن Grossfeld/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

بازنشستگی در 29 و هنوز هم در نزدیکی بالای بازی خود را همیشه پیشنهاد کرد که یک باز گشت ممکن بود. او گفت که او می خواهم فرسوده از لحاظ جسمی بلکه از نظر روحی و عاطفی بیش از تلاش برای مقابله با درد و آماده سازی می آید که با زندگی در NFL به عنوان یک over-the-middle هدف است.

و او همیشه به نظر می رسید مستعد ابتلا به بردی تلفن تماس شفاعت برای او را به بازگشت.

یک سال استراحت و تمدد اعصاب یک سال از تحقق است که طرفدار کشتی نیست کاملا همان چیزی که از یک سال اجازه بردی saga بازی کردن تنها به روی زمین امیدوار کننده تیم در یک آب و هوای گرم منطقه ثابت شود کافی است.

بنابراین در اینجا ما به Gronk به بردی برای بیشتر بردی به Gronk.

Yo soy, فیستا تمپا. Yo soy فیستا.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر