نگاهی مختصر تعطیلات از واقعیت با این 6 کوتاه علمی تخیلی و فیلم های ترسناک


An intergalactic chef searches for exotic Earth ingredients like salt and cinnamon in Spice Frontier.

بین کهکشانی آشپز جستجو برای عجیب و غریب زمین مواد مانند نمک و دارچین را در ادویه مرزی.
تصویر: Steamroller Studios

خواب از سیارات دیگر, دیگر واقعیت, یا دیگر جدول زمانی? تا کنون 2020 است و ما مایل ما می تواند به معنای واقعی کلمه در هر نقطه دیگری. در اینجا یک فرار موقت تخم: این بسیار جذاب جدید از فیلم های کوتاه که به اشتراک گذاری یک نگاه اجمالی از آینده ای که در آن خیلی بیشتر اشتباه رفته است. حداقل ما وجود ندارد… هنوز ؟

تبلیغات


1) مثلث

ما به اشتراک گذاشته ام کوتاه از جان Panton قبل از (او خودش را “یک معلم با یک کمی خارج از کنترل فیلمسازی سرگرمی… آن را نگه می دارد من از مشکل”): چک کردن خالی از سکنه خانه داستان نقشه بردار و شبح وار-جنگل داستان خط سیگنال. امروز io9 هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن اولین و آخرین کار خود را, مثلث.

تبلیغات

داستان یک مرد است که بیشتر غیر معمول سری از برخورد در حالی که سراغ برخی از مثلث ستون در حومه مثلث راه بیشتر sci-fi از ترسناک-حملات فیلم های ذکر شده در بالا. کوتاه میدارد Panton کودکی وسواس با مثلث ستون (“چیزی در مورد آنها از بین رفته اما قبلا به هم پیوسته با من گیر کرده است,” او گفت: io9) و سپس “من به یک مفهوم به نویسنده دیوید Quantick (Danger Mouse) به عنوان من می خواستم به سعی کنید ساخت یک بیشتر آشکار sci-fi—اساسا بچه های باحال از آینده بی منطق بزرگسالان و ترسناک AI.”

Panton امیدوار است که جذاب ایده هایی که بسته بندی شده به کمتر از شش lo-fi دقیقه در مثلثکه ستاره کمدین سیمون ایوانز (ستاره کارگردان بسیاری 13) و ایزابل Shanahan (دختر کوتاه مدیر عکاسی کارل Shanahan) می تواند یک روز گسترش یافته و به دیگر پروژه. وجود دارد قطعا سوالات باقی مانده پاسخ داده نشده—هر چند هدف است که تلفن مرموز پیام ساخته شده است بسیار روشن در پایان—بنابراین در اینجا به امید او می شود یک شانس برای انجام این کار است.

تبلیغات

2) کاهش می یابد

اگر شما حرکت گذشته این Vimeo انتخاب کارکنانبدانند 22 دقیقه است بیش از حد طولانی از “کوتاه مدت” شما گم شده را در یک مربوط به داستان است که احساس می کند مانند اولین قسمت از تلویزیون نشان می دهد ما قطعا می خواهم به تماشای. نوشته و کارگردانی شده توسط نیکول پرلمن (نگهبان از Galaxy) و بر اساس یک داستان گیل Hareven, به دور از تصور است که نژاد بشر را نجات داده خود را از آستانه انقراض با حذف بیولوژیکی تولید مثل. به جای تقریبا هر زندگی جدید ایجاد شده است در آزمایشگاه و سپس به سرعت در حال شتاب به بزرگسالی است. همه دنیا به این سیستم عمیقا معتقد است که در آن یکی از بلند پروازانه روزنامه نگار است که هنوز هم به اندازه کافی کنجکاو به دزدکی حرکت کردن بر روی “حفظ” یک جدا پچ بیابان که در آن یک جامعه کوچک از مردم هنوز هم زندگی می کنند با توجه به کهنه روش های قدیمی.

تبلیغات

این فیلم ارائه می دهد زنده نگاه اجمالی از آینده ای که در آن مبارزه برای بقای انسان است با بولدوزر تخریب بیش از قوانین طبیعت با تاثیر اجرای برنامه توسط Annet Mahendru و Breeda پشم به عنوان زنانی که پیدا کردن زمینه های مشترک با وجود تفاوت های قابل ملاحظه ای.

تبلیغات

3) اسید

اسیدیا اسكوربيك اسيددیگری است دیگر کوتاه است که 100 ٪ ارزش آن را این بار به اشتراک گذاشته شده توسط کوتاه از هفته. فقط Philippot را تلخ ناخن-گازگیر باز می شود با تصویر ناراحت کننده از یک حیوان پر شده بودن محلول توسط آنچه که واضح ترین و وحشیانه, باران تا به حال به سقوطو به زودی ما می بینیم دقیقا آنچه را که همان باران می کند به گوشت انسان. ما ناامید شخصیت یک مادر و یک پدر و یک پسر جوان که کاملا قادر به درک ترور خود وضعیت خود را فوق العاده خطرناک تلاش برای گول زدن همه تفنگ-تکان دادن survivalists که در حال حفاظت از هر نزدیکی پناهگاه و به نوعی به شکل یک راه برای محافظت از خود را از آینده به سرعت در حال نزدیک شدن طوفان.

تبلیغات

4) موش صحرایی آزمایشگاهی

یوتیوب کانال sci-fi حجم گرد و غبار به تازگی عرضه این فیلم از Nour Wazzi که همچنین همکاری و نوشت: با مت برادران. موش آزمایشگاه در آینده زمانی که هوش مصنوعی فن آوری های پیشرفته است به Westworld و Blade Runner سطح آندروید صحت. داستان زیر یک زمان آزمایش است که در آن همکاران در آزمایشگاه رباتیک قفل شده در هم و مجبور به تعیین این که چه کسی در میان آنها است که در واقع انسان و چه کسی نیست. در 14 دقیقه وجود دارد را کاملا به اندازه کافی ساخت زمان برای مخاطبان به شکل خود حدس بزند که در مورد جعلی است اما موش آزمایشگاه خم به شدت به ترس از کوره در رفته است که همراه با تماس واقعیت خود را به سوال.

تبلیغات

5) ادویه مرزی

یکی دیگر از هفته , انتخاب, این, انیمیشن, علمی تخیلی, ماجراجویی از Steamroller Studios’ جلیل Sadool و آدم مایر معرفی dorky فضانورد کنتاکی ویلیامز و badass بانوی سایبورگ C-LA که criss-متقابل, کهکشان به دنبال هر قیمتی ادویه جات ترشی جات است که هنوز هم باقی می ماند پس از نابودی زمین است. ببینید کنت سرحال آشپز و رویای خود را به نگه داشتن غذاهای زمین زنده است. بنابراین او نیاز به آن ادویه جات ترشی جات! حتی اگر او را به رفتن را از طریق یک غول خصمانه ربات به اونا! در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک مجموعه بسیار جذاب-تا دلیل آن است که است. حفاری در!

تبلیغات

6) در اینجا

قابل توجه سیاه و سفید فیلمبرداری و ترجمه از انیمیشن توقف حرکت بالا پایین در اینجادر مورد یک کاپیتان زیردریایی در یک سفر که شروع به درک که حتی یک تمایل واقعی برای تنهایی به راحتی می توانید جلوه های ویژه گرافیکی را به ذهن تاب تنهایی. در صورتی که احساس می کند… آشنا وجود دارد به همین دلیل به عنوان شما می توانید در این بازی سرگرم کننده در پشت صحنه نگاهی به فیلم با نویسنده و کارگردان و ستاره هری Chaskin, را در اینجا ایجاد شد به طور کامل در کالیفرنیا “امن تر در صفحه” سفارشات که الهام بخش هر دو موضوع و Chaskin را مدبر استفاده از اشیاء برای ایجاد مجموعه خود را و جلوه های ویژه.

تبلیغات

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر