T-Mobile به زودی شروع به لگد زدن به برخی از منسوخ شده گوشی خود شبکه

T-Mobile در حال آماده سازی خود برای 5G آینده و به اتاق را برای آن آغاز خواهد شد لگد زدن منسوخ شده گوشی خود شبکه. طبق اسناد به دست آمده توسط AndroidPolice مخابرات غول پیکر به زودی نیاز به تلفن برای حمایت از یک تکنولوژی به نام Voice Over LTE (VoLTE) برای اتصال به شبکه خود را.

موجود مشترکین ناسازگار با گوشی نمی خواهد از دست دادن تلفن همراه اتصال در هر زمان به زودی, اما آنها نیاز به ارتقاء این گزارش قبل از ژانویه سال آینده است. با توجه به سند داخلی, T-Mobile است که متوقف جدید غیر VoLTE فعالانه تقریبا بلافاصله شروع August 4th.

در حالی که T-Mobile را تایید نمی کند جدول زمانی آن گفت AndroidPolice که آن “خواهد بود کنارگذاشتن برخی از فن آوری های در طول زمان به صورت رایگان تا حتی بیش از ظرفیت برای LTE و 5G.”

“در آماده سازی برای آن و به مشتریان ارائه بهترین تجربه کسانی که فعال کردن خطوط جدید در T-Mobile خواهد شد نیاز به یک چرخش دستگاه قادر است که همه ما ارائه شده برای سال در حال حاضر و نشان دهنده اکثریت قریب به اتفاق از دستگاه های موجود در شبکه” سخنگوی اضافه شده است. این حرکت نیز گفت: به تاثیر مشترکان T-Mobile مجازی اپراتور مترو که قبلا شناخته شده به عنوان MetroPCS و با حداکثر سرعت دویدن.

ما رسیده ایم به T-Mobile برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتقال و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

T-Mobile به شرح زیر است مشابه اعلام شده توسط AT&T که دیروز شروع به اطلاع رسانی آن غیر VoLTE مشتریان که آنها را از دست بدهند اگر آنها نمی ارتقا به یک گوشی جدید قبل از اوایل سال 2022. به طور مشابه, Verizon دیگر فعال گوشی هایی که پشتیبانی نمی کند LTE است و در وسط خاموش کردن آن از شبکه 3G.

VoLTE است نه یک تکنولوژی جدید شده است در اطراف برای سنین بوده است. T-Mobile اولین نورد VoLTE پشتیبانی از شبکه خود را بیش از یک و نیم دهه پیش در سال 2014. همراه حداقل در ایالات متحده باید با حمل VoLTE برای سال بیش از حد و شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن هر ناسازگار آنهایی که در بازار امروز است. T-موبایل خود را متوقف فروش غیر VoLTE گوشی های و تمام مدل های در صف خود را امروز قابلیت VoLTE. این به روز رسانی خواهد شد تنها درصد کمی از کاربران که در بسیار از رده خارج شده های همراه مانند آیفون 5S و یا پایین تر و یا کسانی که وارد شده از کشورهای دیگر است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>