T-Mobile که گفت: با حداکثر سرعت دویدن ادغام خواهد ایجاد شغل در حال حاضر تخمگذار کردن با حداکثر سرعت دویدن کارکنان


A T-Mobile store in Deer Park, New York, in March 2020.

T-موبایل فروشگاه در دیر پارک نیویورک در مارس سال 2020 است.
عکس: بروس بنت (گتی ایماژ)

T-Mobile اصرار داشت که آن مخوف 26.5 میلیارد دلار ادغام با رقیب با حداکثر سرعت دویدن بود و همه چیز در مورد ایجاد شغل کرد و گفت: این دو شرکت را 11,000 کارکنان بیشتر توسط 2024 از آنها انتظار می رود به عنوان نهاد جدا. اما در حال حاضر که معامله را بسته و صدها سابق با حداکثر سرعت دویدن کارکنان تحت ادغام با نام تجاری خواهد بود فسخ TechCrunch گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

TechCrunch نوشت که در صدا از یک مختصری در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه, T-Mobile, معاون رئیس جمهور جیمز کربی گفت که با حداکثر سرعت دویدن کل داخل واحد فروش (BISO) که به فروش می رساند برای کسب و کارهای کوچک خواهد بود کاهش داد. او روشن نیست در کل تعداد کارکنان که شغل خود را از دست اما گفت: این امر روشن راه را برای حداقل 200 موقعیت های جدید. کربی گفت گذاشته کارکنان می تواند درخواست برای نقش های جدید را از طریق T-Mobile مشاغل سایت و که برخی از کارکنان ممکن است انتقال به نقش های جدید با توجه به TechCrunch هر چند “حامل به نظر نمی رسد به انجام داده اند بسیار به تسهیل حرکت فراتر از تشویق کارکنان به اعمال است.”

TechCrunch نیز گزارش داد که شش دقیقه تماس فقط یکی از چند که T-موبایل مدیران برای گفتن با حداکثر سرعت دویدن کارکنان آنها دیگر مورد نیاز است.

تبلیغات

کربی گفت: طی تماس هایی که کارمندان را حفظ شغل خود را تا ماه اوت 13, پوشش بالا با حداقل اطلاع رسانی جدول زمانی مجاز هشدار می دهند عمل می کنند که نیاز به کارفرمایان اطلاع کارگران از اخراج جمعی از 60 روز در پیش است. اخراج دنبال کردن T-Mobile و Sprint پاکسازی تصویب قانونی برای مقابله با فقط چند ماه.

یک نفر گفته TechCrunch که اخراج نیست محدود به BISO: “آنها قطع مردم از هر بخش اما BISO به نظر می رسد ضربه سخت.” یکی دیگر گفت: این سایت که این شرکت تا به حال موفق به “اذعان درد آنها قرار دادن مردم از طریق در طول یک بیماری همه گیر—بسته قطع یا نه.”

به طور مشابه به آنچه که تحقیقات نشان می دهد در مورد شرکت وعده کاهش قیمت ها پس از ادغام—در مقابل دقیق اتفاق می افتد با توجه به متمرکز قدرت بازار—به طور کلی شواهد نشان می دهد که ترکیب و ادغام تمایل منجر به کاهش شغل به عنوان شرکت های تعقیب بالاتر از قیمت های سهام. دولت به طور کلی وکیل تا به حال اقدام به بلوک ادغامبا استناد به تحقیقات است که می تواند افزایش قیمت را برای مصرف کنندگان با 4.5 میلیارد دلار در سال است اما وزارت دادگستری و کمیسیون فدرال ارتباطات greenlit آن در سال گذشته و AGs در مورد از دست داده. فدرال ضد انحصار مجریان به طور کلی قادر به دخالت در ادغام در زمینه از دست دادن شغل به جای تمرکز بر روی قیمت مصرف کننده.

ارتباطات کارگران آمریکا اتحادیه کارگری گفته است که بر خلاف T-Mobile را وعده آن را برآورد بستن از “duplicative فروشگاه های خرده فروشی” و تثبیت ستاد توابع تاثیر می گذارد تا 30000 کارگران برای هر دو شرکت است. در ماه فوریه سال 2020 ملی بی سیم مستقل فروشنده انجمن گفت: این برآورد اخراج از این ادغام می تواند در نهایت ضربه 24,000 کارکنان.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>