T-Mobile ارائه می دهد یک توضیح برای آن دوازده ساعت قطع برق در روز دوشنبه

NEW YORK CITY, UNITED STATES - 2020/02/20: T-Mobile 5G nationwide network advertisement seen in Midtown Manhattan. (Photo Illustration by Alex Tai/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

روز دوشنبه T-Mobile صوتی و پیام های متنی خدمات پس از همه شب با قطع کشش بیش از دوازده ساعت. در حال حاضر رئیس جمهور آن از تکنولوژی نویل ری داده است برخی تعاریف از آنچه اتفاق افتاده و آنچه که این شرکت می گوید آن را به نگه داشتن آن را از اتفاق می افتد دوباره.

بر خلاف گزارش از برخی از حساب های توییتر و یا روند هشتگهای شرکت نمی استناد به هر گونه حمله DDoS یا دیگر نابکار رفتار به عنوان یک دلیل برای این مشکل است. به طور خاص یک فیبر مدار متعلق به ارائه یکی دیگر جایی در جنوب شرقی آمریکا شکست خورده و خود را از کار برکنار شده و ویژگی های که قرار بود برای کمک به مدیریت این وضعیت به جای ایجاد یک طوفان ترافیک خود را که غرق ظرفیت شبکه خود را که دسته Voice-over-LTE (VoLTE) می نامد.

به عنوان مدیر عامل شرکت Cloudflare متی شاهزاده با اشاره به این که روز اینترنت بورس را نشان نمی دهد افزایش در ترافیک که پیشنهاد کرده اید یک حمله در راه آشکار “خسته کننده” توضیح آنچه اتفاق افتاده است. پرتاب در DownDetector برجسته گزارش ها از شدت جمعیت در مناطق که در آن T-Mobile مشتریان زندگی می کنند و گزارش قطع برق همراه با مشتریان برای حامل های دیگر که می تواند از طریق به مردم در T-Mobile و شما می توانید طوفان از اطلاعات غلط و سردرگمی احاطه شده است که قطع برق.

سوالاتی که باقی می ماند به پاسخ داده شود که آیا T-Mobile را برای مشتریان چپ بدون سرویس برای یک دوره طولانی و اینکه آیا یا نه این پاسخ را برآورده FCC را بررسی است.

در این مقاله: T-Mobile نویل ری VoLTE فیبر مدار افزونگی ddos قطع, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>