T-Mobile ارائه می دهد 5G در تمام 50 ایالت از طریق رومینگ مقابله

NEW YORK CITY, UNITED STATES - 2020/02/20: Customers at a T-Mobile store, with 5G signage. (Photo Illustration by Alex Tai/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
الکس تای/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

T-موبایل تبدیل شده است و اولین حامل به ارائه 5G پوشش در تمام 50 ایالت و… را در یک شیوه ای از زبان. این شبکه در حال حاضر ارائه می دهد 5G در انکوریج آلاسکا نه از طریق شبکه خود را, اما از طریق رومینگ مقابله با GCI. آن را به دور از همه جا پوشش به عنوان یک نتیجه, اما باید آن را مفید اگر شما می خواهید یک ملی ارائه دهنده با سریعتر داده ها بدون در نظر گرفتن که دولت شما بازدید.

آلاسکا 5G پوشش می تواند در نهایت گسترش به Fairbanks, آلاسکا و “دیگر فیبر در خدمت جوامع” T-Mobile گفت.

این خبر بدون شک به معنای برای حقوق bragging هنگامی که آن را می افزاید: فقط یک شهر است و تنها قابل استفاده با یک تعداد انگشت شماری از گوشی مانند Galaxy S20 و وان پلاس 8 سری. هنوز این نشان می دهد که 5G است به آرامی در حال حرکت فراتر از آن اولین مرحله است. در حال حاضر اطلاعیه ها کمتر در مورد داشتن هر نوع 5G (مهم نیست چقدر داد و بیداد کن) و بیشتر در مورد ارائه به معنی دسترسی است که می رود فراتر از چند شهرستانها. آن را به احتمال زیاد مدتی طولانی قبل از شما می توانید به سادگی فرض می کنیم شما باید 5G در اکثر مناطق, اما این یک گام در مسیر درست است.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: T-Mobile, بی سیم 5G رومینگ تلفن همراه, گوشی های هوشمند, ورایزون, gci, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>