T-Mobile پایین می رود و با هزاران نفر از مشتریان را تحت تاثیر قرار

T-مشترکان تلفن همراه گزارش شده قطع در سراسر ایالات متحده بعد از ظهر دوشنبه.

به عنوان 12:09 p. m. PT در دوشنبه 15 ژوئن گزارش از T-Mobile قطع در پایین آشکارساز رسیده بود حدود 90000, با 69 درصد گزارش آنها از دست داده بود یک سیگنال. پایین آشکارساز را قطع نقشه نشان می دهد که گزارش شده است در سراسر کشور در شهرهای سان فرانسیسکو و لس آنجلس و دالاس, هوستون, آتلانتا و نیویورک و واشنگتن است.

گزارش petered در طول روز هر چند کاربران گزارش مسائل برای ساعت.

روندهای دیجیتال رسیده به T-Mobile برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان زمانی که ما گوش به عقب. در آن T-Mobile به کمک حساب کاربری توییتر این شرکت در ابتدا نوشت: “ما در حال کار برای به دست آوردن همه چیز را به بالا و در حال اجرا در اسرع وقت.”

پایین آشکارساز کاربران همچنین مسائل گزارش شده در AT&T, اما یک سخنگوی شرکت گفت: روندهای دیجیتال که شبکه هنوز هم در حال اجرا به صورت عادی. بیش از 5 ، 000 کاربران همچنین مسائل گزارش شده در ورایزون در قطع اوج اما ورایزون سخنگو گفت: این شبکه بود و بی ریا و این گزارش ممکن است در آینده از مشتریان ورایزون تلاش برای تماس با T-Mobile به کاربران و مواجهه با خطا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>