خرید رپورتاژ

LOS ANGELES, CA, UNITED STATES - 2019/02/14: A T-Mobile store seen in Los Angeles. (Photo by Ronen Tivony/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Ronen Tivony/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

T-Mobile امیدوار است به سهولت برخی از شرایط آن به توافق برای ادغام آن با حداکثر سرعت دویدن. حامل خواسته است در کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون به رول سه اصلی مورد نیاز است. آن را می خواهد CPUC به تاخیر 5G پوشش و سرعت اهداف 2024 توسط دو سال به استفاده از FCC تست برای تعهدات به جای استفاده از یک سیستم جدید و به از بین بردن یک نیاز است که آن را می افزاید: 1,000 شغل تمام وقت. جای تعجب نیست که آن را پین درخواست تغییرات شغلی در COVID-19 بیماری همه گیر — آن ممکن است “اثرات دراز مدت” در شرکت هایی مانند T-Mobile با توجه به حامل های درخواست.

آن اضافه شده است که پوشش و سرعت اهداف بودند “همگام” با یکدیگر و نبود “امکان پذیر” مانند سه برابر سرعت 100Mbps در سال 2023 به سرعت 300Mbps و یک سال بعد. برای تست T-Mobile نگهداری می شود که آن را در حال حاضر موضوع را به دو گروه مستقل و آزمون است که یک سوم خواهد بود “غم انگیز است.”

ما خواسته ایم T-Mobile برای نظر. این گروه کار ارتباطات کارگران آمریکا شد جای تعجب نیست عصبانی است. این ادعا ارائه شد “تمام بحث هیچ اقدام” که آن را به وعده و با اشاره به تصمیم اخیر برای کاهش حداکثر سرعت دویدن شغل به عنوان شواهد.

این مشخص نیست که CPUC موافقت خود را با هر یک از این خواسته است. حتی اگر آن را نمی کند, هر چند, T-Mobile را درخواست می تواند به راحتی rile منتقدان. در حالی که این بیماری همه گیر به وضوح تحت تاثیر تعدادی از ارتباطات (از جمله Engadget پدر و مادر Verizon) این تکرار یک الگوی آشنا از شرکت های با تکنولوژی ساخت به وعده امن ادغام اما سرد شدن پا هنگامی که اتحادیه امن است. T-Mobile ممکن است به استادانه درست شده در آن ادعا می کند اگر آن را به امید به دست آوردن CPUC را با سر اشاره کردن.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: T-Mobile, بی سیم 5G, حامل, با حداکثر سرعت دویدن, ادغام, کسب و کار, cpuc, کالیفرنیا, Verizon, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de